Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 800 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Lenka G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do hotelu nám bylo sděleno, že Hotel Zillertalerhof, který jsme měli objednaný je přebukovaný a byli jsme odesláni do Kinderhotelu Buchau. Zklamalo nás, že nás o faktu, že hotel pro nás nemá pokoj neinformovali dříve před naším odjezdem. Nabídnutý hotel byl sice vyšší kategorie, místo polopenze bylo all inklusive, ALE
1. Do Kinderhotelů jsme jezdili dokud byly děti malé a již několik let s radostí jezdíme do normálních hotelů bez hlučných dětí u snídaní i večeří. Toto období jsme měli již radostně za sebou.
2.Hledali jsme hotel přímo u sjezdovky, tento hotel byl vzdálen 15 km od sjezdovky. Není to velký problém, ale v našem hledání bylo toto hlavní kritérium.
3. V sousedním Kinderhotelu v Achenkirchu byla ubytována moje nejlepší kamarádka, se kterou jsme byly domluvené, že čas budeme trávit společně. My jsme do jejich Kinderhotelu jet nechtěli z důvodů uvedených výše , ale skončili jsme paradoxně v jiném.
S ubytováním a hotelem jsme byli spokojeni, nemůžeme si stěžovat na kvalitu ubytování ani jídla. Při check in nám zdůrazňovali, že náhradní hotel je mnohem dražší a rozdíl ceny jde za nimi. Ano byl dražší, ale pouze kvůli službám, které poskytují dětem a my je nevyužili a také kvůli all inclusive, které jsme také nevyužili, protože jsme se na oběd 15 km ze sjezdovky nevraceli.
Byla to naše první zkušenost s CK, vždy si pobyt rezervujeme sami. Po této zkušenosti se asi vrátíme ke starým zvyklostem.
Po příjezdu do hotelu nám bylo sděleno, že Hotel Zillertalerhof, který jsme měli objednaný je přebukovaný a byli jsme odesláni do Kinderhotelu Buchau. Zklamalo nás, že nás o faktu, že hotel pro nás nemá pokoj neinformovali dříve před naším odjezdem. Nabídnutý hotel byl sice vyšší kategorie, místo polopenze bylo all inklusive, ALE
1. Do Kinderhotelů jsme jezdili dokud byly děti malé a již několik let s radostí jezdíme do normálních hotelů bez hlučných dětí u snídaní i večeří. Toto období jsme měli již radostně za sebou.
2.Hledali jsme hotel přímo u sjezdovky, tento hotel byl vzdálen 15 km od sjezdovky. Není to velký problém, ale v našem hledání bylo toto hlavní kritérium.
3. V sousedním Kinderhotelu v Achenkirchu byla ubytována moje nejlepší kamarádka, se kterou jsme byly domluvené, že čas budeme trávit společně. My jsme do jejich Kinderhotelu jet nechtěli z důvodů uvedených výše , ale skončili jsme paradoxně v jiném.
S ubytováním a hotelem jsme byli spokojeni, nemůžeme si stěžovat na kvalitu ubytování ani jídla. Při check in nám zdůrazňovali, že náhradní hotel je mnohem dražší a rozdíl ceny jde za nimi. Ano byl dražší, ale pouze kvůli službám, které poskytují dětem a my je nevyužili a také kvůli all inclusive, které jsme také nevyužili, protože jsme se na oběd 15 km ze sjezdovky nevraceli.
Byla to naše první zkušenost s CK, vždy si pobyt rezervujeme sami. Po této zkušenosti se asi vrátíme ke starým zvyklostem.
Vynikající.
UbytováníPěkné.
SlužbyNadstandartní.
SportVýborné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lenka G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do hotelu nám bylo sděleno, že Hotel Zillertalerhof, který jsme měli objednaný je přebukovaný a byli jsme odesláni do Kinderhotelu Buchau. Zklamalo nás, že nás o faktu, že hotel pro nás nemá pokoj neinformovali dříve před naším odjezdem. Nabídnutý hotel byl sice vyšší kategorie, místo polopenze bylo all inklusive, ALE
1. Do Kinderhotelů jsme jezdili dokud byly děti malé a již několik let s radostí jezdíme do normálních hotelů bez hlučných dětí u snídaní i večeří. Toto období jsme měli již radostně za sebou.
2.Hledali jsme hotel přímo u sjezdovky, tento hotel byl vzdálen 15 km od sjezdovky. Není to velký problém, ale v našem hledání bylo toto hlavní kritérium.
3. V sousedním Kinderhotelu v Achenkirchu byla ubytována moje nejlepší kamarádka, se kterou jsme byly domluvené, že čas budeme trávit společně. My jsme do jejich Kinderhotelu jet nechtěli z důvodů uvedených výše , ale skončili jsme paradoxně v jiném.
S ubytováním a hotelem jsme byli spokojeni, nemůžeme si stěžovat na kvalitu ubytování ani jídla. Při check in nám zdůrazňovali, že náhradní hotel je mnohem dražší a rozdíl ceny jde za nimi. Ano byl dražší, ale pouze kvůli službám, které poskytují dětem a my je nevyužili a také kvůli all inclusive, které jsme také nevyužili, protože jsme se na oběd 15 km ze sjezdovky nevraceli.
Byla to naše první zkušenost s CK, vždy si pobyt rezervujeme sami. Po této zkušenosti se asi vrátíme ke starým zvyklostem.
Po příjezdu do hotelu nám bylo sděleno, že Hotel Zillertalerhof, který jsme měli objednaný je přebukovaný a byli jsme odesláni do Kinderhotelu Buchau. Zklamalo nás, že nás o faktu, že hotel pro nás nemá pokoj neinformovali dříve před naším odjezdem. Nabídnutý hotel byl sice vyšší kategorie, místo polopenze bylo all inklusive, ALE
1. Do Kinderhotelů jsme jezdili dokud byly děti malé a již několik let s radostí jezdíme do normálních hotelů bez hlučných dětí u snídaní i večeří. Toto období jsme měli již radostně za sebou.
2.Hledali jsme hotel přímo u sjezdovky, tento hotel byl vzdálen 15 km od sjezdovky. Není to velký problém, ale v našem hledání bylo toto hlavní kritérium.
3. V sousedním Kinderhotelu v Achenkirchu byla ubytována moje nejlepší kamarádka, se kterou jsme byly domluvené, že čas budeme trávit společně. My jsme do jejich Kinderhotelu jet nechtěli z důvodů uvedených výše , ale skončili jsme paradoxně v jiném.
S ubytováním a hotelem jsme byli spokojeni, nemůžeme si stěžovat na kvalitu ubytování ani jídla. Při check in nám zdůrazňovali, že náhradní hotel je mnohem dražší a rozdíl ceny jde za nimi. Ano byl dražší, ale pouze kvůli službám, které poskytují dětem a my je nevyužili a také kvůli all inclusive, které jsme také nevyužili, protože jsme se na oběd 15 km ze sjezdovky nevraceli.
Byla to naše první zkušenost s CK, vždy si pobyt rezervujeme sami. Po této zkušenosti se asi vrátíme ke starým zvyklostem.
Vynikající.
UbytováníPěkné.
SlužbyNadstandartní.
SportVýborné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.