Kateřina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Všechno bylo super.
Všechno bylo super.
Měli jsme jen snídani,která byla super. Jídlo čerstvé a veliký výběr.
UbytováníUbytování bylo na 1*,čisto,příjemný personál.
SlužbyUbytování skvělé,jen jedna chybička zasekla se zástěna,která má oddělit postele a WC.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







