Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná lokalita-metro, nádraží, nákupní centrum blízko. Hotel je dobre vybaven, snídaně výborná, celodenně možnost využít restauraci.
Výborná lokalita-metro, nádraží, nákupní centrum blízko. Hotel je dobre vybaven, snídaně výborná, celodenně možnost využít restauraci.
Snídaně super až do 10.30hod, o víkendu do 11hod.
UbytováníČistý pokoj dobře vybavený
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







