Michal H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
CA mi bookovala hotel, servis 100%, na místě taky vše v pořádku.
CA mi bookovala hotel, servis 100%, na místě taky vše v pořádku.
Ochutnal jsem jen snídani, vše v pořádku, dostatek všeho, klid.
UbytováníHotel Mozart, Vídeň. Ubytování asi 20min pěšky od centra, v blízkosti tramvaj, obchody s potravinami, nějaká ta kavárna, parkovat se dá u vlakového nádraží (stylová budova naproti), víkend zdarma. Servis ok, recepční příjemní, pokoj pro 2 naprosto dostačující, koupelna s vanou a wc ok. Malý minus za placenou Wi-Fi, ale co.
SlužbyPersonál v pořádku, ochotný poradit s parkováním v okolí i možnostmi města
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)







