Noble Suites Hodnocení: 3/5
od 8 838 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 838 Kč za os.
od 4 710 Kč za os.
od 7 214 Kč za os.
od 4 030 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Zdenek Šenovský
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Snídaně s minimálním výběrem, množství dostatečné.
Stravování v místních restauracích naopak velice dobré, cena na hlavní město rozumná, číšníci oslovují kolemjdoucí, předkládají aktuální nabídku. Není problém si dát menu o třech chodech včetně vína za 10 - 12 EUR.
Ubytování asi odpovídá dvěma hvězdičkám. Na pokoji špinavé záclony, výhled z okna do dvora plného odpadků, na ulici se taky asi moc neuklízí.
Místo hotelu v centru, blízko náměstí Omonia. Okolí hotelu nepůsobilo moc bezpečně, rozhodně nedoporučuji pro samotnou ženu (moje žena se bála v noci i se mnou, sama by ven nevyšla).
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Zdenek Šenovský
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Snídaně s minimálním výběrem, množství dostatečné.
Stravování v místních restauracích naopak velice dobré, cena na hlavní město rozumná, číšníci oslovují kolemjdoucí, předkládají aktuální nabídku. Není problém si dát menu o třech chodech včetně vína za 10 - 12 EUR.
Ubytování asi odpovídá dvěma hvězdičkám. Na pokoji špinavé záclony, výhled z okna do dvora plného odpadků, na ulici se taky asi moc neuklízí.
Místo hotelu v centru, blízko náměstí Omonia. Okolí hotelu nepůsobilo moc bezpečně, rozhodně nedoporučuji pro samotnou ženu (moje žena se bála v noci i se mnou, sama by ven nevyšla).
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.