AGNIESZKA G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Doporučuji ho všem. Do Řecka jezdíme už 10 let a myslím si, že si hotel plně zaslouží svých 5 hvězdiček. Nepřeháním to. Služby jsou špičkové, jídlo je vynikající a rozmanité a káva, nápoje a alkohol jsou vynikající kvality. Pokoj je jako z pohádky, dokonale čistý a denně uklízený, malý, ale krásný. Areál je na Řecko poměrně rozlehlý. Pokud bych měl hledat nějaké nevýhody, Wi-Fi v pokoji byla velmi slabá a televize neměla žádné polské kanály.
Doporučuji ho všem. Do Řecka jezdíme už 10 let a myslím si, že si hotel plně zaslouží svých 5 hvězdiček. Nepřeháním to. Služby jsou špičkové, jídlo je vynikající a rozmanité a káva, nápoje a alkohol jsou vynikající kvality. Pokoj je jako z pohádky, dokonale čistý a denně uklízený, malý, ale krásný. Areál je na Řecko poměrně rozlehlý. Pokud bych měl hledat nějaké nevýhody, Wi-Fi v pokoji byla velmi slabá a televize neměla žádné polské kanály.
Pláž je čistá a dobře udržovaná, i když skalnatá, ale velmi rozlehlá. Každý si zde najde svůj kousek nebe. Plážový bar je fantastický; v žádném hotelu jsem ještě neměl tak lahodnou kávu (bez příplatku).
StravaChutné, čerstvé, velký výběr, ovoce, koláče s krásným výhledem na moře
UbytováníFantastické! Pokoje byly čisté, denně uklízené a ručníky se také denně měnily. Nepoužila jsem bezplatný trezor, protože lidem důvěřuji. Moje šperky byly na nočním stolku a nikdo se jich ani nedotkl. Samozřejmě, věci mohou být jiné, ale moje zkušenost byla pozitivní.
SlužbyHotel je na dobré úrovni, personál reaguje rychle, je velmi ochotný a vždy se usmívá.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









