Jaroslava V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dojem z dovolené byl fantastický. Byla jsem v Řecku již po 15té (na různých ostrovech). Vyhledávám klidné lokace, bez diskoték a hlučných hostů. Tento hotel moje přání splnil stoprocentně. Musím říci, že byl zatím ze všech nejlepší. Do žádného předchozího hotelu jsem se nevrátila, ale do tohoto určitě příští rok zase pojedu.
Dojem z dovolené byl fantastický. Byla jsem v Řecku již po 15té (na různých ostrovech). Vyhledávám klidné lokace, bez diskoték a hlučných hostů. Tento hotel moje přání splnil stoprocentně. Musím říci, že byl zatím ze všech nejlepší. Do žádného předchozího hotelu jsem se nevrátila, ale do tohoto určitě příští rok zase pojedu.
Hotel je přímo u pláže, která je písčitá, čistá. Bazén u hotelu je s mořskou vodou
StravaStrava byla výborná, sezonní ovoce (meruňky, broskve, třešně, jahody, kiwi, jablka, hrušky), kravský jogurt, ovčí jogurt, výborné malé croiassanty, chutné saláty, čerstvě umletá káva, velký výběr sáčkových i sypaných čajů, čerstvé, ještě teplé pečivo a chleba. Teplý bufet nabízel těstoviny, kuře, vepřové, hovězí, ryby, rýži, gratinované brambory, výbornou grilovanou zeleninu.
UbytováníUbytována jsem byla v pokoji de luxe s výhledem na moře - jedním slovem - RÁJ!
SlužbyPersonál byl profesionální a velmi milý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







