Studia Nostos (Trapezaki)
od 14 004 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 004 Kč za os.
od 12 224 Kč za os.
od 33 292 Kč za os.
od 13 064 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 25 hodnocení)
Tento hotel je 24. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 124 v Kefalonia.
Zsófia K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Strávili jsme zde nádherný týden, pláž je na dosah, v ubytování je restaurace. Restaurace je skvělá, měli jsme se skvěle, dobří hostitelé! K ubytování byly zdarma také lehátka a slunečníky, které jsme si mohli bez omezení přinést dolů na pláž.
Strávili jsme zde nádherný týden, pláž je na dosah, v ubytování je restaurace. Restaurace je skvělá, měli jsme se skvěle, dobří hostitelé! K ubytování byly zdarma také lehátka a slunečníky, které jsme si mohli bez omezení přinést dolů na pláž.
Pláž je trochu kamenitá, trochu písčitá. Celkově, pokud vlny nerozvířily písek, dalo se i šnorchlovat; ale pak už to bylo dobré. Pobřeží a moře jsou také čisté. Má příjemný temperament.
StravaV restauraci vaří dobře, výběr je široký; příjemná obsluha :)
UbytováníZcela nové, čisté
SlužbyKlimatizaci lze vyžádat samostatně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Csaba Hanzi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to dokonalá dovolená! Lidé byli milí, jídlo chutné, pláže čisté a nebyly přeplněné. Chtěli jsme klidnou dovolenou bez shonu a přesně to jsme dostali. Majitel vařil velmi chutně, jeho manželka byla také velmi milá, stejně jako číšníci.
Byla to dokonalá dovolená! Lidé byli milí, jídlo chutné, pláže čisté a nebyly přeplněné. Chtěli jsme klidnou dovolenou bez shonu a přesně to jsme dostali. Majitel vařil velmi chutně, jeho manželka byla také velmi milá, stejně jako číšníci.
Moře bylo křišťálově čisté, leží na krásném místě. Pobřeží střídají malé oblázky a větší oblázky. Stojí za to si vzít vodní boty, protože i na začátku moře je pás s většími oblázky.
StravaPožádali jsme o ubytování bez stravy, ale obědvali a večeřeli jsme v restauraci apartmánu. Vařili velmi dobře, i děti (5 a 8 let) snědly všechno. Vždy byli milí k dětem i dospělým, nebylo možné nemilovat hostitele.
UbytováníPokoje jsou čisté, jednoduché, ale vše, co jsme potřebovali, tam bylo. Balkon má výhled na moře a na horu za apartmánem, což byl nádherný pohled. Úklid probíhal pravidelně. Klimatizaci je vhodné si objednat, protože v noci je velmi teplo a je tam hodně komárů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Zsófia K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Strávili jsme zde nádherný týden, pláž je na dosah, v ubytování je restaurace. Restaurace je skvělá, měli jsme se skvěle, dobří hostitelé! K ubytování byly zdarma také lehátka a slunečníky, které jsme si mohli bez omezení přinést dolů na pláž.
Strávili jsme zde nádherný týden, pláž je na dosah, v ubytování je restaurace. Restaurace je skvělá, měli jsme se skvěle, dobří hostitelé! K ubytování byly zdarma také lehátka a slunečníky, které jsme si mohli bez omezení přinést dolů na pláž.
Pláž je trochu kamenitá, trochu písčitá. Celkově, pokud vlny nerozvířily písek, dalo se i šnorchlovat; ale pak už to bylo dobré. Pobřeží a moře jsou také čisté. Má příjemný temperament.
StravaV restauraci vaří dobře, výběr je široký; příjemná obsluha :)
UbytováníZcela nové, čisté
SlužbyKlimatizaci lze vyžádat samostatně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zsuzsanna Holjevic
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejprve bylo třeba vystoupat po tak dlouhém schodišti, že můj soused nesl můj zavazadlo nahoru. V mém pokoji nebyla čtecí lampa. Nábytek je takový, jak je na obrázku. Ano, jen jsem si rozmyslel, kolikrát mám jít dolů nebo nahoru v pokoji. Je pravda, že moře je vzdálené 50 m, ale na pláži nejsou lehátka ani slunečníky! Musel jsem si sám přinést lehátko, slunečník jsem neviděl. Moře má silné vlny, které přinášejí písek na pláž, což je docela nechutné. Já jsem byl ve vodě tam dvakrát.
Nejprve bylo třeba vystoupat po tak dlouhém schodišti, že můj soused nesl můj zavazadlo nahoru. V mém pokoji nebyla čtecí lampa. Nábytek je takový, jak je na obrázku. Ano, jen jsem si rozmyslel, kolikrát mám jít dolů nebo nahoru v pokoji. Je pravda, že moře je vzdálené 50 m, ale na pláži nejsou lehátka ani slunečníky! Musel jsem si sám přinést lehátko, slunečník jsem neviděl. Moře má silné vlny, které přinášejí písek na pláž, což je docela nechutné. Já jsem byl ve vodě tam dvakrát.
Před Aridas Palace tu nic nebylo! Chodil jsem opalovat jinam. Kde jsem platil 5 eur za den. Název Palace považuji za trochu přehnaný. Nejsem spokojený!!!
StravaStravu jsem nedostal, koupil jsem si ji zvlášť. Je pravda, že majitel velmi dobře vaří.
UbytováníCo se týče ubytování, bylo řečeno, že kvůli Covidu se neuklízí, na balkoně je koště, lopatka a kýbl na vytírání! U mě několikrát ustlali postel a vyměnili ručníky. No, koupelnu jsem si umyla sama, aby byla čistá, i když jsem nepoužila ani dřez, protože byl nechutně špinavý. Několikrát jsem vytírala, ale já jsem jela na dovolenou, ne uklízet. Doma mám uklízečku, když jedu na dovolenou, tak tam uklízím. Za skoro půl milionu. Jsem rozhořčená.
SlužbyNedostal jsem žádnou službu!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Szilvia R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi jsme si to užili. Tiché, klidné místo, ale právě proto jsme si ho vybrali. Pláž je vzdálená 1 minutu. Na pobřežní promenádě se nachází 5-6 taveren a malý obchod.
Velmi jsme si to užili. Tiché, klidné místo, ale právě proto jsme si ho vybrali. Pláž je vzdálená 1 minutu. Na pobřežní promenádě se nachází 5-6 taveren a malý obchod.
Štěrkovitá - písčitá pláž, doporučuje se vzít si plavecké boty! Voda je krásně čistá, pláž je udržovaná, není přeplněná! Pro milovníky moře je to naprosto ideální!
StravaByli jsme soběstační.
UbytováníTerasa měla výhled na moře. Čistý, dobře zařízený, pohodlný pokoj. Kuchyně by mohla být lépe vybavená, ale nám vyhovovala.
SlužbySlunečníky a lehátka byly zdarma. Kvůli covidu se neuklízelo, ale dostali jsme hadr na podlahu a mop. Povlečení a ručníky vyměnili jednou. Byla zajištěna mycí kapalina a toaletní papír.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Csaba Hanzi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla to dokonalá dovolená! Lidé byli milí, jídlo chutné, pláže čisté a nebyly přeplněné. Chtěli jsme klidnou dovolenou bez shonu a přesně to jsme dostali. Majitel vařil velmi chutně, jeho manželka byla také velmi milá, stejně jako číšníci.
Byla to dokonalá dovolená! Lidé byli milí, jídlo chutné, pláže čisté a nebyly přeplněné. Chtěli jsme klidnou dovolenou bez shonu a přesně to jsme dostali. Majitel vařil velmi chutně, jeho manželka byla také velmi milá, stejně jako číšníci.
Moře bylo křišťálově čisté, leží na krásném místě. Pobřeží střídají malé oblázky a větší oblázky. Stojí za to si vzít vodní boty, protože i na začátku moře je pás s většími oblázky.
StravaPožádali jsme o ubytování bez stravy, ale obědvali a večeřeli jsme v restauraci apartmánu. Vařili velmi dobře, i děti (5 a 8 let) snědly všechno. Vždy byli milí k dětem i dospělým, nebylo možné nemilovat hostitele.
UbytováníPokoje jsou čisté, jednoduché, ale vše, co jsme potřebovali, tam bylo. Balkon má výhled na moře a na horu za apartmánem, což byl nádherný pohled. Úklid probíhal pravidelně. Klimatizaci je vhodné si objednat, protože v noci je velmi teplo a je tam hodně komárů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriella O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem naprosto spokojený s organizací, ubytováním, byl jsem na Kefalonii už podruhé, ale nikdy to neomrzí.
Byl jsem naprosto spokojený s organizací, ubytováním, byl jsem na Kefalonii už podruhé, ale nikdy to neomrzí.
Pláž je přímo v blízkosti ubytování, na jednom konci je drobná štěrková, ale převážně písčitá pláž. Dlouhá pláž, snadno přístupná, voda je velmi čistá, krásná. Podél pláže je několik taveren.
UbytováníStudio skutečně leží na pobřeží, poloha je nádherná, ubytovatelé jsou milí, používání slunečníku a lehátka bylo pro obyvatele zdarma. Z hlediska poměru cena/výkon je to podle mého názoru velmi dobrá volba, rád bych se sem vrátil.
SlužbyS tím nebyl žádný problém.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.