Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 26 132

Poloha

Hotel Karavados Beach se nachází na tichém místě 400 metrů od pláže Karavados a nabízí klimatizované pokoje a studia, venkovní bazén a slunnou terasu. Karavados Beach Hotel vám může zajistit službu půjčení auta nebo rezervovat různé výlety, během nichž se budete moci blíže seznámit s krásným ostrovem Kefalonia. Hotel je vzdálený jen 1,5 km od vesnice Karavados se spoustou taveren a obchodů.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace s barem, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

Standardní pokoj: koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace zdarma, telefon, SAT-TV, minilednička zdarma, balkon nebo terasa, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Pokoj může mít boční výhled na moře, do zahrady nebo přímý výhled na moře.

Strava

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo plné penze (oběd formou bufetu).

Služby

Relaxovat můžete na svém soukromém balkonu, odkud budete mít krásný výhled na moře a do kraje. Během pobytu v Hotelu Karavados se můžete opalovat na prostorné terase a dopřávat si osvěžující koupání ve velkém bazénu. Hotel Karavados stojí v hezké zahradě, která láká k procházce. Na hotelovém kurtu si můžete s rodinou nebo přáteli zahrát tenis.

Pláž

Menší skalnatá pláž cca 500 m od hotelu. Větší písečná pláž cca 1,5 km. Lehátka a slunečníky nejsou na pláži k dispozici.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 400 m
 • Vzdálenost od centra města 2 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (90 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,2/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 53. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 464 v Kefalonia.

Petr Kirsch Září 2017

Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2017

Hodnocení 5,0/5
Dovolená v hotelu se nám libila .
Celkové hodnocení

Dovolená v hotelu se nám libila .

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovani bylo plně vyhovující.

Strava
Strava byla pestrá a chutná.

Služby hotelu
Služby hotelu jsou plně vyhovující.

Pláž
Pláž je od hotelu vzdálená cca 500 od hotelu, dostupná pěšky i autem. Pláž má dvě části - vlevo písčitou s pozvolným vstupem do moře a vpravo skalnatou, ideální pro šnorchlování. Voda je čistá. Jedná se o menší pláž, hojně navštěvovanou.

Monika Kašparová Červenec 2017

Datum pobytu: 5.7. - 19.7.2017

Hodnocení 5,0/5
Naprostá spokojenost. Vše předčilo naše očekávání.
Celkové hodnocení

Naprostá spokojenost. Vše předčilo naše očekávání.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj pro dvě osoby, příště je nutné předem nahlásit 2 oddělené postele. Prostorný a čistý. Úklid obden + výměna osušek a ručníků, doplnění hotelových minibalení šamponů a sprchových gelů. Fén na pokoji, též lednice, klimatizace neomezeně a bez poplatků. Balkon se stolkem a židlemi( žádný plast) s výhledem na moře. Všechny pokoje jsou takto situovány. Prosili jsme o dvě samostatná prostěradla, než jsme došli na pokoj, byla připravena.

Strava
Strava formou švédských stolů, nečekejte 100m jako v Turecku. Vše velmi rozmanité a chutné. Snídaně - káva, čaje, džusy, voda. Musli, sýr, salám, pokrmy z vajec, zelenina, sladké moučníky. Naprosto postačující. Jablka, pomeranče( místní a naprosto úžasné), někdy banány či kiwi.Mléko, smetana do kávy, med, marmelády. Večeře - dáváme přednost řecké kuchyni před hranolky a těstovinami, ale i to zde najdete. Byli jsme 15 dní, takže se i něco opakovalo, ale vůbec to nevadilo. My jsme si náramně pochutnali.

Služby hotelu
Organizace skvělá, prostor promyšlený - pro kuřáky u bazénu, s klimatizací v jídelně, va verandě pro zbytek. Bazén vždy čistý, dostatek lehátek i slunečníků. Lze posedět i mimo lehátek u stolů ve stínu. V areálu jsou venkovní velké šachy, u bazénu pod střechou stolní hry. Personál většinou hovoří anglicky.

Pláž
Na výběr máte cca 5 min od hotelu menší písčitou pláž, od ní vede pod skalami cesta k další písčité pláži, která byla téměř opuštěná.Cesta od hotelu klesá prudce k moři. Vpravo od písčité pláže je možno využít plata se stupínky do moře. Vřele tuto možnost doporučuji, je zde mnohem větší klid a moře je zde naprosto úžasné.

Václav V. Září 2020

Datum pobytu: 3.9. - 10.9.2020

Hodnocení 4,4/5
Báječná.
Celkové hodnocení

Báječná.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Starší ale dostačující.

Strava
Servirovaná polopenze. Obtěžující vosy.

Služby hotelu
Standardní.

Pláž
Betonová cesta, na pláž z kopce, zpět naopak. Neškodilo by jednou týdně vysbrat odpadky.

Miluše Radulovič Srpen 2020

Datum pobytu: 9.8. - 20.8.2020

Hodnocení 3,6/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,3/5

Strava 3,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,5/5

Lenka Srpen 2020

Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2020

Hodnocení 4,2/5
Hotel má krásnou polohu a krásný výhled, menším nedostatkem je, že nejbližší nákupní možnosti jsou 2km. Většina si ale půjčí auto a vše potřebné si nakoupí. Kefalonie je nádherný ostrov a stojí za to ho projet, za den se to stihnout nedá. Zvláštní pochvala a poděkování patří delegátce Veronice, za přístup, ochotu a řešení vzniklých problémů.Byl to náš 9tý řecký ostrov, který jsme navštívili a dle mého...
Celkové hodnocení

Hotel má krásnou polohu a krásný výhled, menším nedostatkem je, že nejbližší nákupní možnosti jsou 2km. Většina si ale půjčí auto a vše potřebné si nakoupí. Kefalonie je nádherný ostrov a stojí za to ho projet, za den se to stihnout nedá. Zvláštní pochvala a poděkování patří delegátce Veronice, za přístup, ochotu a řešení vzniklých problémů.Byl to náš 9tý řecký ostrov, který jsme navštívili a dle mého názoru zatím nejkrásnější.

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Hotel odpovídal označení 3*.

Strava
Polopenze zcela dostačující. Snídaně sice jednodušší, každý den to samé. Večeře výběr ze dvou chodů, vždy něco řeckého a chuťově výborné.

Služby hotelu
I v této COVID době - úklid pokoje a výměna ručníků denně, dokonce i 1x za pobyt výměna ložního prádla. Vynikající a velmi ochotný personál hotelu - recepční, obsluha v restauraci i na baru.

Pláž
Pláž byla sice dál od hotelu, ale za to nádherná - jedna část písčitá (v době pobytu celkem obsazená), druhá část - kamenitá - přístup jen po schůdcích nebo skokem do průzračného moře.Moře čisté, teplé, azurové - prostě paráda.

Miloš K. Srpen 2020

Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2020

Hodnocení 4,5/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Stanislava Vaňková Srpen 2020

Datum pobytu: 27.7. - 6.8.2020

Hodnocení 4,1/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Kefalonia je největší z Jónských ostrovů, její neuvěřitelně krásná a fascinující příroda, svou rozmanitostí připomíná pestrou mozaiku. Z údolí vystupuje k vrcholům pohoří Aenos bujná lesní vegetace s jedinečnou jedlí keffalonskou. Svahy Kefalonie jsou osázené vinnou révou, ze které se lisuje výborné víno Robola.

Západní pobřeží ostrova lemují příkré útesy a půvabné oblázkové pláže. Jih ostrova má zvláštní kouzlo a připomíná stále kvetoucí zahradu, jižní pláže jsou pokryty zlatavým pískem a jsou ideálním místem pro odpočinek. Nejpozoruhodnějším unikátním přírodním jevem, který zde můžete obdivovat je voda ztrácející se u mořských mlýnů Katavothres, která se pak objevuje na opačné straně ostrova u jezera Melissani. Dalším přírodním úkazem, který si můžete na vlastní oči prohlédnout, je skála u osady Kounopetra, o které se říká, že je pohyblivá. Kromě toho jsou na ostrově vzácné jeskyně, kláštery obývané mnichy a zbytky benátských hradů.

Kefalonia je to pravé místo pro milovníky nespoutané a divoké přírody, tajemných a magických míst, kteří rádi objevují neznámá a nová zákoutí a přitom upřednostňují soukromí a klid na plážích.

Vzdálenost

1 574 km
 • Vzdálenost od pláže 400 m
 • Vzdálenost od centra města 2 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:30

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 22 °C

 • Středa 28 °C v noci 23 °C

 • Čtvrtek 28 °C v noci 22 °C

 • Pátek 29 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec