Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 21 852 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 180 hodnocení)
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiří S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Helena D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem, nejela bych na stejné místo vzhledem k tomu, kolik je tam jiných a krásnějších hotelů přímo u pláže. Tento zájezd byl opravdu na last minute, ze dne na den, tak už nebylo z čeho vybírat.
Jinak na Korfu jsem určitě nebyla naposledy je to nádherný ostrov plný zeleně.
Celkový dojem, nejela bych na stejné místo vzhledem k tomu, kolik je tam jiných a krásnějších hotelů přímo u pláže. Tento zájezd byl opravdu na last minute, ze dne na den, tak už nebylo z čeho vybírat.
Jinak na Korfu jsem určitě nebyla naposledy je to nádherný ostrov plný zeleně.
Pláž u hotelu není, tak jsme museli jezdit cca 15 min autobusem na nejbližší pláž, která byla moc hezká písčitá, sem tam malý kamínek.
Jezdil 4x denně hotelový autobus, a k pláži pěšky to bylo tak cca 60m. Za lehátka se platili 3 eura.
Strava úplně bez chyby. Příjemný personál a i šéfkuchař, který to chodil stále kontrolovat, aby bylo vše doplněné.
UbytováníVybydlený hotel který by potřeboval celkovou rekonstrukci. Neodpovídá uvedeným hvězdám.
SlužbyKaždý den úklid pokoje. Výměna ručníků na požádání.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekna dovolena pro nenarocne..:-) uzili jsme si to..:-)
Pekna dovolena pro nenarocne..:-) uzili jsme si to..:-)
Plaz u hotelu byla spinava. Proto jsme zvolili jinou plaz.
StravaVyborna!!!
UbytováníNormalni pokoje,byly ciste :-) kazdodenni vymena rucniku - spokojenost
SlužbyVse v poradku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena odpovídala kvalitě. Hned po příjezdu jsme dostali snídani (příjezd kolem osmé ráno), potěšilo to.
Cena odpovídala kvalitě. Hned po příjezdu jsme dostali snídani (příjezd kolem osmé ráno), potěšilo to.
Tak to bylo velké zklamání. Přímo u hotelu (těch slibovaných asi 300m) je něco, co vegetací na břehu i mělčině připomíná neudržovaný rybník. Budiž hotelu omluvou, že každý den jezdí od hotelu na jinou, hezčí pláž zdrama bus - tam i zpět 3x a to vždy tak, aby se stíhala snídaně/oběd/večeře. Cesta trvá asi 15 minut. Pláž je asi 2km od hlavního města, tak kdo by se nechtěl jen opalovat, zdrama se "přiblíží" hotelovým busem. (jinak po ostrově jezdí tuším Blue bus a cesta do města stojí 6EUR).
Navíc vedle té inzerované "hotelové" pláže je další, poměrně velká pláž, na kterou se dá také dojít a jsou tam i sprchy. Na obě pláže se musí přejít hlavní čtyřproudá silnice, ale jde to bez potíží.
Strava byla vynikající. Už jsme byli párkrát v Řecku i v jiných zemích, tak si troufám srovnávat. Jídlo bylo poměrně bohaté a každý den (byl jsem tam týden) se dalo vybrat něco jiného. Každý den byla možnost k obědu i večeři si vzít ovoce.
UbytováníHotel je celkem pěkný, obytovaní jsme byli ve dvoulůžkovém pokoji. Vybavení je starší, ale hezké. Nesvítila některá světla, v koupelně nefungoval ventilátor. Nejví mi ale vadil zápach (pokoj 106) na terase, patrně z nějaké blízké skládky. Bylo to cítit hladně večer.
SlužbyVelké osušky půjčují za 10EUR, které pak vrátí. Pokoje se ulízely pravidelně. U hotelu je celkem velký bazén, který se "zavíral" až v půl osmé, po koupání v moři to večer bylo super.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Lucie J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Samotný hotel je velmi pěkný, ale okolí strašné. Podél ulic spousty nevyvezených odpadků.
Samotný hotel je velmi pěkný, ale okolí strašné. Podél ulic spousty nevyvezených odpadků.
Nejbližší pláž katastrofa. Hotel má zajištěnou dopravu autobusem na pláž Kontokali cca 3km vzdálenou.
StravaStrava čerstvá, chutná.
UbytováníUbytování pěkné, čisté.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
pavol K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedno velké zklamání, i když tam byli i slunné chvilky.
Doporučuji všechno co se Vám nelíbí nebo nesedí dokumentovat.
Počasí bylo více slunečné i když 2 dny ze 7 pršelo.
V hotelu se nepřipojíte na svůj internet a v hale který je zdarma padá.
Venku je to už v pohodě, ale to jenom na okraj.
4*Hotel? ani omylem
Jedno velké zklamání, i když tam byli i slunné chvilky.
Doporučuji všechno co se Vám nelíbí nebo nesedí dokumentovat.
Počasí bylo více slunečné i když 2 dny ze 7 pršelo.
V hotelu se nepřipojíte na svůj internet a v hale který je zdarma padá.
Venku je to už v pohodě, ale to jenom na okraj.
4*Hotel? ani omylem
Pláž která náleží nebo je nejblíž k hotelu snad ani není pláž, přišlo mi že se to nikdo nestará. Musíte projít 4-5 proudu silnici na které nefunguje semafor a celkově tak 500m a jste na pláži na kterou jste se tak dlouho těšili a ono jejda zklamání ale neskutečné, dítě jenom kouká ...co to je? snad ne moře táto
Můžete jít k moři autobusem který hotel nabízí zdarma cca 15min cesty, nebo jít pěšky 1-2km na jinou pláž.
Když si vyberete autobus počítejte s tím, že nebudete mít all inclusive ale plnou penzi, protože to časově nestíháte.
V případě, že jdete na celodenní výlet připraví Vám balíček.
Strava nebyla nějak špatná, nemůžu hodnotit nějak negativně. Často se opakovala, když se něco nesnědlo na oběd na večeru se z toho zapeklo nebo podobně a šlo to do oběhu, i presto to ničemu nevadilo.
Chybělo mi jedině víc ovoce, zeleniny bylo opravdu dost.
Z ovoce se nabízelo denně jenom jablko, meruny a broskve nic jiného.
Ubytování v hotelu bylo příšerné. Zájezd jsem si vybíral podle fotografií a popisu, ale realita byla jiná.
Byli jsme ubytování v prvním patře které bylo vlastně spojené se zemí s výhledem na silnici po které jezdili občas auta.
Terasa mněla po stranách popraskané sklo k sousedům které držely rezavé rámy, vymlácené dlaždice na zemi.
V koupelně nefungovalo odsávaní, na chodbě nešla zavírat a otevírat skříň. Elektřina nám problikávala, víz foto ani se nedivím. Naproti sousedé který dělali od večera do 6 do rána party. Příšerný. Když jsem to hlásil na recepci tak je napomenuly a příští den to samé. Na chodbě slepované koberce záplatami, na strope v prvním patře plíseň.
Na recepci byla nejčastěji nemilá paní která rychle mluvila a mně osobně moc nesedla.
Když jsem se ptal na koutek pro děti jak je na obrázku tak mně poslala ven je jednu houpačku víz foto.
Doporučuji na výlety auto, skútr nebo autobus je to za pár korun.
Výlety jsou zbytečně prodražené a sami to dokážete zařídit levněji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...