Golden Sands Hodnocení: 3/5
od 12 790 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 790 Kč za os.
od 6 456 Kč za os.
od 8 279 Kč za os.
od 11 090 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.
Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.
Napsal jsem, že přístup je komplikovaný, hlavní silnice není pro to právě ideální.
StravaK tomuto ubytování není stravování zahrnuto. (jídlo)
UbytováníUbytování bylo v pořádku.
SlužbyDobře
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zsuzsanna Kianek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.
S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Zsuzsanna Kianek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.
S apartmánem jsme nebyli spokojeni, obrázky na webu klamavě zobrazovaly kvalitu domu (linoleum vypadající jako dlažba, opotřebovaný, starý, rozbitý dřevěný nábytek, nepohodlné postele, zápach vycházející z odpadu). Během týdne se dvakrát v kuchyňském dřezu objevila mastná, zapáchající voda, kterou vyřešili tak, že do odpadní trubky vložili hadici, čímž zaplavili celý pokoj (včetně všech bot a zavazadel na „dlažbě“). Největší nepříjemností bylo, že jsme se snažili trávit co nejméně času na ubytování, díky čemuž se nám dovolená velmi povedla.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.
Všechno bylo v pořádku. Co bylo špatné, že k pláži se musí jít po hlavní silnici, není tam chodník.
Napsal jsem, že přístup je komplikovaný, hlavní silnice není pro to právě ideální.
StravaK tomuto ubytování není stravování zahrnuto. (jídlo)
UbytováníUbytování bylo v pořádku.
SlužbyDobře
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.