Dovolená se mě a manželce moc líbila,vše bylo perfektní,hezky jsme si to užili.
Jen nás trápí jedna věc a to že při nakládání kufrů na Korfu manželce zničili zip na kufru a utrhli bezpečnostní letecký zámek na kufr.
Hned při odebrání kufrů v Praze na letišti jsme si toho všimli a zašli na reklamační oddělení a začali to řešit.
Mohli by jste nám prosím když to nepůjde pomoci vyřešit vzniklou situaci?
PlážChodili jsme od hotelu trošku dál,byla i jedna blíž ale tu dál jsme si vybrali záměrně,tam se nám líbilo víc
StravaSnídaně byli každý den stejné ale byli dobré.
Večeře jsme měli v nedalekém hotelu,byli moc dobré a každý večer něco jiného.
UbytováníUbytování bylo fajn,vše co jsme chtěli tak jsme na pokoji měli i televizi kterou jsme neměli v požadavcích.
Byla tam lednice a klimatizace,tu jsme tam měli.
SlužbyVše bylo v pořádku,moc vstřícný a milí