Ildikó Gyöngyi Ser
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebeským a všem, kteří měli práci na tom, že jsme mohli potřetí dovolenou strávit na Korfu, díky a dík. Pokud to bude možné, příští rok bych tu chtěl také dovolenou, protože toto místo jsme si zavřeli do srdce. Bylo to fantastické!!!!!
Nebeským a všem, kteří měli práci na tom, že jsme mohli potřetí dovolenou strávit na Korfu, díky a dík. Pokud to bude možné, příští rok bych tu chtěl také dovolenou, protože toto místo jsme si zavřeli do srdce. Bylo to fantastické!!!!!
Pláž je asi 100 m od ubytování. Jsou zde úseky s drobnými oblázky i písčité. Pláž je krásná, čistá a příjemná. Slunečníky a lehátka jsou také k pronájmu.
StravaStrava je bezchybná. Personál je nekonečně milý a velmi přátelský! Jídla musíte vyzkoušet, protože se nedají popsat slovy. Jako v pohádce „Rozlož se, rozlož, stolečku můj“! Všechno, co oko i ústa potěší. Hodně zeleniny, ovoce, sýrů, omáček, párků, klobás, džemů (pravých), ryb, masa, pravého řeckého jogurtu, dortíků, pěn... a mohl bych pokračovat. Kdo tu zůstane hladový... Děkujeme kuchařům!!!!
UbytováníMinulý rok jsme zde také byli na dovolené a zjistili jsme, že je vše nové. Okna, nábytek, koupelna, postel i matrace. Čistý pokoj, čisté povlečení. Všechno je v pořádku.
SlužbyMy jsme služby nevyužili.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)









