Lenka TRUXOVA
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naše dovolená byla jedním slovem božská:-) hotel byl luxusní ,jídlo skvělé ,moře a pláž super a město Kos nás učarovalo :-)
Naše dovolená byla jedním slovem božská:-) hotel byl luxusní ,jídlo skvělé ,moře a pláž super a město Kos nás učarovalo :-)
My jsme chodili na pláž Lambi beach a moc se nám tam libilo ...čisto ,skvělá obsluha a byla kousíček od hotelu.
StravaStrava byla výborná a hodně pestrá. Vše bylo výborné. Nemám jedinou výtku:-)
UbytováníV hotelu bylo všechno perfektní ,čistota, ochota vstřícnost personálu...opravdu jsem to dlouho nezažila. Všichni byli neskutečně milý a pohodový:-)
SlužbySlužby hotelu byly perfektní, uklid ,výměna ručníku, láhev vody na uvítanou, všechno super...všechno fungovalo perfektně , bazén u hotelu taky super ,vše čisté. Možnost masaží, které jsme letos nestihli využít, ale určitě se chceme za rok vrátit znovu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



































