Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Irina Beach

Řecko-Kos-Tigaki

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 25 852

Poloha

Oblíbená studia s nádherným výhledem protilehlé pobřeží jsou situována na atraktivním místě jen 50 m od krásné písčité pláže a 2,5 km od centra známého letoviska Tigaki (pohodlně dostupné příjemnou procházkou nebo místní dopravou). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v areálu studií nebo v centru Tigaki (bary, restaurace, taverny, obchody, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů, sportoviště, internetové kavárny). Mezinárodní letiště Kos je vzdáleno 19 km od ubytování.

Vybavení

Příjemný komplex studií disponuje 22 studii a 21 apartmány rozmístěnými v několika dvoupatrových budovách obklopených zahrádkou s nádherným panoramatickým výhledem na ostrovy Kalymnos, Pserimos a Tureckou pevninu. Klientům je k dispozici malá recepce se směnárnou a lobby barem, TV koutek, WiFi v lobby (za poplatek), minimarket, restaurace, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízená prostorná dvoulůžková studia jsou vybavena sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací (v sezóně zdarma), trezorem (za poplatek), satelitní TV, kuchyňským koutem (základní nádobí, lednice, vařič, rychlovarná konvice) a balkonem nebo terasou s přímým nebo bočním výhledem na moře. Prostornější apartmány mají možnost až dvou přistýlek (pro děti). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání.

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb restaurace v areálu či některé z mnoha restaurací a taveren v nedalekém Tigaki.

Služby

Oblíbený komplex studií a apartmánů si získává své hosty příjemnou poklidnou atmosférou, polohou v blízkosti pláže i možností vlastního vaření. Klienti mohou relaxovat u bazénu s opalovací terasou a nádherným panoramatickým výhledem na protilehlé ostrovy nebo využít pestrou nabídku relaxace, zábavy i sportovního vyžití v nedalekém letovisku Tigaki (bary, restaurace, taverny, obchody, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů, sportoviště, internetové kavárny).

Služby za poplatek

Internet, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, klimatizace mimo sezónu.

Pláž

Příjemná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (místy skalnatý) a pestrou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek - loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, potápění, šnorchlování) se nachází 50 m od ubytování (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 2,5 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Surfování ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Tigaki

Tigaki se nachází asi 12 km od hlavního města Kos. Je to klidné místo k prožití dovolené, kde se nachází hotely, bary a pár taveren. Vyhlášené je díky svým čistým plážím a průzračnímu Egejskému moři. Nádherné solné jezero Alykes stojí za návštěvu, stejně jako nekonečná pláž dlouhá přibližně 10 km, jenž umožňuje pozvolný vstup do moře, čímž se stává vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi. Lehátka, sprchy i slunečníky jsou k dispozici přímo na pláži. Je zde možné sportovní vyžití, např. jízda na vodních lyžích, nebo windsurfingu, popřípadě vyzkoušet klidnou projížďku na jachtě. Letovisko Tigaki je oblíbené pro svůj klid a pohodovou atmosféru, proto se veškeré noční aktivity odehrávají v nedalekém hlavním městě, kam je možné se dopravit autobusem, či autem a dopřát si návštěvu nočních barů či jiných podniků. V blízkosti letoviska se nachází vesnička Zipari, popřípadě je možné využít výletů na okolní ostrůvky, nebo na tureckou pevninu Turgutreis, či se potěšit návštěvou nedalekého Waterparku Lido. Všechny zájemce o historii zaujme městečko Pyli, kde jsou ozdobou místní zřícenina a kostely.

Doprava letecky

02:40 h

Popis

Ostrov Kos to je menší zelený ostrov ležící v hlubokém zálivu zařezávajícím se do tureckého pobřeží, který má krajinu s malými vesničkami a pláže, které pokrývají tři čtvrtiny délky pobřeží.

Ostrov má bohatou a dlouhou historii, jejímž důkazem jsou bohaté památky z doby antiky až po novověk. V antice byl městským státem, důležitým členem spolků řeckých měst. Později se na něm vystřídali Římané, Saracéni, Janované, Benátčané, rytíři řádu svatého Jana, Turci a od roku 1948 je ostrov opět řecký. Kos je rodištěm zakladatele medicíny Hippokrata.

Kos je velice oblíben pro svou příznivou polohu, která umožňuje během jediného pobytu navštívit všech devět okolních řeckých ostrovů a shlédnout místa dvou divů starověku:

- ostrov Rhodos s památkami na řád Rhodských rytířů
- ostrov Kalymnos s jeho malebnými městečky a krajinou
- poutní ostrov Patmos se světoznámým klášterem a jeskyní apoštola Jana a ostrov Nissyros, který je činnou sopkou.

Ostrov Kos je ideální pro turisty hledající klidné a pohostinné prostředí pro svou dovolenou spolu s krásnou přírodou, čistým mořem a nádhernými plážemi. Ostrov Kos vznikl v důsledků sopečné činnosti, proto se zde nachází množství termálních pramenů. Pro Kos je typická poklidná atmosféra, zdejší turistický ruch nemá masová měřítka, tím větší prostor dostává řecká pohostinnost. Velkou předností je také poloha ostrova, během jednoho dne lze navštívit devět okolních ostrovů s mnoha památkami a malebnými scenériemi. Stejnojmenná ostrovní metropole byla znovu vybudovaná po zemětřesení v roce 1933. Její dominantou je pevnost rytířů svatého Jana, která kdysi chránila zdejší přístav a dnes její mohutné zdi přihlížejí rušného životu v ulicích, které nabízejí nesčetné nákupní možnosti, stejně jako příjemné posezení v mnoha tavernách.
 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 2,5 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:40

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 24 °C

 • Pátek 29 °C v noci 23 °C

 • Sobota 31 °C v noci 23 °C

 • Neděle 26 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec