Triton Authentic Cretan (Tsoutsouros) Hodnocení: 4/5
od 11 847 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 847 Kč za os.
od 8 241 Kč za os.
od 14 490 Kč za os.
od 8 062 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 19 hodnocení)
Tento hotel je 605. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1087 v Kréta.
MILAN T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Dovolená proběhla v pohodě a kromě podivné stravy bylo vše v pořádku.
Dovolená proběhla v pohodě a kromě podivné stravy bylo vše v pořádku.
Na pláž to bylo cca 250m,byla čistá a lidí na ní bylo tak akorát.Velká spokojenost.
StravaJídla byla velmi podivná a rozhodně nám nechutnala.Jediná vyjímka byly zeleninové saláty a ovoce které bylo v chlaďáku.
UbytováníPokoj byl dostatečně velký a slušně vybavený,bez připomínek.
SlužbyRecepce i obsluha na všech místech v hotelu byla velmi vstřícná a slušně s námi projednala kdykoliv a cokoliv.Úklid byl dobrý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Celkový dojem byl ok.
Celkový dojem byl ok.
Pláž je o ulici vedle, takže kousek. Vstup do vody je pozvolný a moře čisté.
StravaNebyl nějaký extra výběr, ale já si vždycky vybrala a bylo to chutné. Ze začátku pobytu si pár lidí stěžovalo, že se jídlo průběžně nedoplňovalo. Poté se to zlepšilo.
UbytováníPár dní nefungoval výtah, museli jsme pěšky několikrát denně do 4. patra s miminem. Jinak celková spokojenost s ubytováním.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Štěpán B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Ubytování velmi špatná kvalita, námi rezervovaný pokoj k dispozici až po cca 2 dnech - mezitím dvě stěhování, špinavé sprchové kouty a baterie, rozbité věci na pokojích, nefunkční wc, zničená klika od dveří, sprcha, rozbité dveře na balkon.
Jídlo nebylo doplňováno, což zapříčinilo tlačenice na začátku, aby se na lidi dostalo např. maso nebo dezerty. Kvalita jídla kromě salátu dost průměrná. Např. jeden den nebylo v 8:30 již skoro nic na snídani, prázdné tácy atd.. Tři dny nebylo k dispozici k jídlo pivo, nikoho z personálu to netrápilo, nakonec nebylo ani nealko, často chyběli hrnky, talíře..
Nedodržovaní času jídel, provozu na baru.. Kvalita barmanů na střídačku, dámy drinky uměly, pánské osazenstvo baru neumělo kromě nalití piva, nealka a vína skoro nic - slyšel jsem i věty typu "No bar" apod. Plus umístění hotelu kus od pláže a trochu stranou největšího hluku.
Ubytování velmi špatná kvalita, námi rezervovaný pokoj k dispozici až po cca 2 dnech - mezitím dvě stěhování, špinavé sprchové kouty a baterie, rozbité věci na pokojích, nefunkční wc, zničená klika od dveří, sprcha, rozbité dveře na balkon.
Jídlo nebylo doplňováno, což zapříčinilo tlačenice na začátku, aby se na lidi dostalo např. maso nebo dezerty. Kvalita jídla kromě salátu dost průměrná. Např. jeden den nebylo v 8:30 již skoro nic na snídani, prázdné tácy atd.. Tři dny nebylo k dispozici k jídlo pivo, nikoho z personálu to netrápilo, nakonec nebylo ani nealko, často chyběli hrnky, talíře..
Nedodržovaní času jídel, provozu na baru.. Kvalita barmanů na střídačku, dámy drinky uměly, pánské osazenstvo baru neumělo kromě nalití piva, nealka a vína skoro nic - slyšel jsem i věty typu "No bar" apod. Plus umístění hotelu kus od pláže a trochu stranou největšího hluku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Břetislav Barnet
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Hotel nemá ani náhodou 4*. Když budu velkorysý tak max 2*
Hotel nemá ani náhodou 4*. Když budu velkorysý tak max 2*
Pláž bez problémů.
StravaStrava mizerná vždy něco chybělo. Servis prováděli klonovaní Pat a Mat.
UbytováníVybavení hotelu zastaralé např. rezavá zástěna sprchového koutu, měl jsem zaplacen superior pokoj ale dostal jsem normální dvoulůžkový pokoj.
SlužbyCelkový ůklid na slušné úrovni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Na pokoj jsme čekali 3 hodiny, na recepci nám pořad říkali ať přijdeme až za hodinu atd.My jsme se nakonec dočkali ale jiní hosté byli převezeni po hodinách čekání na jiný hotel.
Na pokoj jsme čekali 3 hodiny, na recepci nám pořad říkali ať přijdeme až za hodinu atd.My jsme se nakonec dočkali ale jiní hosté byli převezeni po hodinách čekání na jiný hotel.
Pláž kousek.
StravaStrava dobrá ale nedoplňovali průběžně jak by měli.Často chyběly skleničky a hrnky.
UbytováníPokoj byl hezký a odpovídal popisu.Úklid byl také nabízen každý den.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
František G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Kréta je krásný ostrov. More, pláž, vše v pohodě.
Kréta je krásný ostrov. More, pláž, vše v pohodě.
Hotel jako takový v pořádku. Služby horší. Jídlo vlažné nebo úplně studené. Skromnější výběr, ale vždy jsme si vybrali a hlady jsme opravdu netrpěli. Paradoxem je, že na rozdíl od jiných destinací, které jsme dřív navštívili a jídlo bylo na daleko vyšší úrovni, v Casa Orama se vracely talíře do kuchyně prázdné...????
Úklid pokojů byl tristní. Po obědě máme ve zvyku si odpočinout a právě v této době přicházela pokojská. Nebyl by to problém, pokud by si udělala svoji práci, ale pokojská udělala jenom to, o co jsme si řekli, na ostatní vůbec zasáhla a ještě si neváhala říct o peníze...???? Spropitné zpravidla necháváme jak pokojskym, tak v restauraci, ale v žádném případě nedám spropitné někomu, kdo svoji práce odflakne a ještě má tu drzost si za špatnou práci říct o peníze.
Služby na tomto hotelu mají co zlepšovat.
Celkově dovolenou hodnotím jako pěknou a vydařenou. Zájezd byl z těch levnějších, tudíž jsme snesli i slabší služby hotelu. Inu. Za málo peněz málo muziky...???? Děkujeme, byla to solidní dovolená.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michael G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Tato dovolená byla pro mě a mou přítelkyni jedno velké zklamání. Při vstupu na pokoj jsme se zhrozili špíny a plísně. Nejhůř na tom byl sprchový kout, kam jsme se museli chodit sprchovat v pantoflích, kvůli tomu aby jsme nic nechytili. Pokoj nebyl uklizený a připravený pro naše ubytování. Popelník plný popelu, umyvadlo a zrcadla špinavá, pod postelí nánosy prachu a pet lahev. Za celou dobu pobytu nepřišel nikdo na úklid, i když jsme o úklid několikrát žádali. Chtěli jsme tedy vyměnit pokoj, to se ale také nestalo. Měli jsme zaplacený all inclusive. Několikrát se stalo, že na nás jídlo nezbylo, protože ho bylo méně. Jídlo se několikrát opakovalo a často jsme měli polotovary koupené z nedalekého Lidlu např. rybí prsty, nugety. Takže jsme se těšili na řeckou stravu a místo toho jsme jedli mražené hotovky z obchodu. Hotel neměl pro klienty ani mýdlo na ruce a toaletní papír, při prosbě zdali nám nějaké mýdlo na ruce a toaletní papír dají, nám bylo řečeno že ne a že mýdlo prostě nemají. Restaurace kde probíhal all inclusive měla otevírací hodiny podle sebe, nikoli tak jak bylo uvedeno. Tím pádem nebylo možné naplánovat si žádný výlet s delegátem. I přes zaplacený all inclusive jsme vydali spoustu peněz za hygienické potřeby viz toaletní papír a mýdlo na ruce a také za jídlo a piti, protože jen jednou se stalo ze mělo jídlo požadovanou teplotu, vše bylo jinak servírované studené a když na nás vyzbyl příbor nebo sklenička, byl to úspěch. Kvůli nezdravé a nekvalitní stravě jsme s přítelkyni oba, par dni po sobě ulehli. Jediné co na tomto hotelu bylo fajn je to, že ačkoliv hotel má pouze 6 ti členný personal , zaměstnanci se snaží a jsou milý . Za nás je tento hotel obrovský propadák, absolutně nesplňuje podmínky smlouvy a vůbec ne 4 * ale tak na slabé 2 *. Tento hotel určitě nedoporučujeme a jsme velmi zklamaný.
Tato dovolená byla pro mě a mou přítelkyni jedno velké zklamání. Při vstupu na pokoj jsme se zhrozili špíny a plísně. Nejhůř na tom byl sprchový kout, kam jsme se museli chodit sprchovat v pantoflích, kvůli tomu aby jsme nic nechytili. Pokoj nebyl uklizený a připravený pro naše ubytování. Popelník plný popelu, umyvadlo a zrcadla špinavá, pod postelí nánosy prachu a pet lahev. Za celou dobu pobytu nepřišel nikdo na úklid, i když jsme o úklid několikrát žádali. Chtěli jsme tedy vyměnit pokoj, to se ale také nestalo. Měli jsme zaplacený all inclusive. Několikrát se stalo, že na nás jídlo nezbylo, protože ho bylo méně. Jídlo se několikrát opakovalo a často jsme měli polotovary koupené z nedalekého Lidlu např. rybí prsty, nugety. Takže jsme se těšili na řeckou stravu a místo toho jsme jedli mražené hotovky z obchodu. Hotel neměl pro klienty ani mýdlo na ruce a toaletní papír, při prosbě zdali nám nějaké mýdlo na ruce a toaletní papír dají, nám bylo řečeno že ne a že mýdlo prostě nemají. Restaurace kde probíhal all inclusive měla otevírací hodiny podle sebe, nikoli tak jak bylo uvedeno. Tím pádem nebylo možné naplánovat si žádný výlet s delegátem. I přes zaplacený all inclusive jsme vydali spoustu peněz za hygienické potřeby viz toaletní papír a mýdlo na ruce a také za jídlo a piti, protože jen jednou se stalo ze mělo jídlo požadovanou teplotu, vše bylo jinak servírované studené a když na nás vyzbyl příbor nebo sklenička, byl to úspěch. Kvůli nezdravé a nekvalitní stravě jsme s přítelkyni oba, par dni po sobě ulehli. Jediné co na tomto hotelu bylo fajn je to, že ačkoliv hotel má pouze 6 ti členný personal , zaměstnanci se snaží a jsou milý . Za nás je tento hotel obrovský propadák, absolutně nesplňuje podmínky smlouvy a vůbec ne 4 * ale tak na slabé 2 *. Tento hotel určitě nedoporučujeme a jsme velmi zklamaný.
Ve vodě se nachází kameny , velké balvany a není dobrý vstup do moře.
StravaJednotvárná , opakující se , nemá požadovanou teplotu a je malý výběr i množství .
UbytováníNeodpovídá popisu - špína , plíseň
SlužbyŽádné služby hotelu nebyly , nefungovala ani recepce
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...