Triton Authentic Cretan (Tsoutsouros) Hodnocení: 4/5
od 11 901 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 901 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 12 690 Kč za os.
od 7 934 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 15 hodnocení)
Božena B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ilona Sošková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nemám žádné výhrady,snad jen pláž pod hotelem byla neupravená,jen občas jiněkdo uklidil,posbíral odpadky.
Nemám žádné výhrady,snad jen pláž pod hotelem byla neupravená,jen občas jiněkdo uklidil,posbíral odpadky.
Strava výborná,ráno i večer velký výběr,nepřeberné množství zeleniny jak upravené,tak syrové.Pohostinnost Řeků neznala mezí,hlavně když se dověděli ,že jsme čechové.Jídlo výborné,rakije,víno,vše
Ubytovánístarší a menší hotýlek,kde bylo čisto,často měněné ručníky,povlečení,úklid byl OK.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Filtrovat recenze
Jiří Špinar
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úvod byl dost stresující z důvodu změny ubytování, které probíhalo téměř celý den a tím jsme v podstatě o jeden den kvalitní dovolené přišli. Náhradní hotel byl kvalitní. Pláže neupravovány, místy neuklizené odpadky. Celkově hodnotíme, jako průměr.
Úvod byl dost stresující z důvodu změny ubytování, které probíhalo téměř celý den a tím jsme v podstatě o jeden den kvalitní dovolené přišli. Náhradní hotel byl kvalitní. Pláže neupravovány, místy neuklizené odpadky. Celkově hodnotíme, jako průměr.
Pláže nebyly upravovány, na mnoha místech byly odpadky (chyběly odpadkové koše), které nikdo neodstraňoval. Poplatky za zapůjčení lehátek a slunečníků byly vybírány pečlivě - to jediné lze za dobré pokládat.
StravaVzhledem k výše uvedené změně hotelu jsme druhý den nedostali snídani a v den odjezdu (ve 20.00 hod) jsme již nedostali večeři, ač delegátka CK nás informovala, že stravování (polopenze) začíná snídaní a končí večeří v den odjezdu. Podávaná jídla byla stereotypní a nedostatečně teplá po celý pobyt, ale v dostatečném množství (kromě uvedených disproporcí).
UbytováníUbytování v hotelu Viva Island bylo průměrné (přání pokoje s výhledem na moře nebyl splněn. Jednalo se však o jednu noc, potom na základě ukončení činnosti předmětného hotelu jsme byli přemístěni do hotelu Lefteris, který byl o třídu lepší, ale více vzdálen od moře.
SlužbyBez připomínek, personál vstřícný a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jolana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cestovní kancelář a delegátku hodnotíme kladně.Ovšem hotel a pláž hodnotíme podprůměrně. Byli jsme rozčarovaní z ubytování. Během našeho pobytu hotel zkrachoval,takže nás čekalo stěhování do jiného hotelu. Hotely na nás působily vybydleně, nic se do nic neinvestuje, jen se chce vydělávat. Moře úžasně čisté a teplé. Na dovolenou jezdíme za mořem, ne za ubytováním, takže nepříjemnostmi v hotelu jsme si dovolenou nenechali pokazit.
Cestovní kancelář a delegátku hodnotíme kladně.Ovšem hotel a pláž hodnotíme podprůměrně. Byli jsme rozčarovaní z ubytování. Během našeho pobytu hotel zkrachoval,takže nás čekalo stěhování do jiného hotelu. Hotely na nás působily vybydleně, nic se do nic neinvestuje, jen se chce vydělávat. Moře úžasně čisté a teplé. Na dovolenou jezdíme za mořem, ne za ubytováním, takže nepříjemnostmi v hotelu jsme si dovolenou nenechali pokazit.
Pláž u hotelu neudržovaná, z odpadkového koše přetékaly odpadky,lehátka poházené - staré, nové, bez ladu a skladu. Hotelovou pláž jsme navštívili jednou.Jinak jsme si našli krásné pláže za městem,kde jsme byli téměř sami. Moře na Krétě je nádherné,čisté.V době,kdy jsme pobyli na Krétě bylo moře teplé,takže jsme si vody opravdu užili.
StravaStrava velmi chudá.Hned první večer jsme byli nemile překvapení z toho,že se strava nedoplňovala.Pár kousků tvrdého pečiva a zeleniny podle nás nebylo dostačující.Na základě našich připomínek se následující dny strava nepatrně zlepšila,ale za pár dnů nás čekalo opět nemilé překvapení.K večeři (asi po 30 min,kdy se večeře začala vydávat) na nás zbylo pár kousků zeleniny a u snídaně jsme našli prázdné stoly.Personál stávkoval,jídlo se nekonalo a hotel následně zkrachoval.
UbytováníNavštívili jsme již několik hotelů a destinací a proto můžeme srovnávat. Byli jsme dost nemile překvapeni z ubytování v hotelu Maragakis.Za celou dobu netekla ani jednou teplá voda,pokoj sice vybaven televizí a malou chladničkou,ale jinak pouze holá, úzká místnost s hrubě omítnutými stěnami.Balkonek,kam se stěží vešly 2 židličky a stolek, byl situován do dvora hotelu.Výhled na oprýskané zdi - nevábný.
SlužbyÚklid fungoval, recepce také, ale kuchyně - jak kdy.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Vlasta Fryčová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená na Krétě splnila moje očekávání. Řekové jsou milí a pohostinní lidé, nebyl s nimi absolutně žádný problém.
Dovolená na Krétě splnila moje očekávání. Řekové jsou milí a pohostinní lidé, nebyl s nimi absolutně žádný problém.
Pláž poměrně malinká a kolem třetí hodiny odpoledne už byla z větší části ve stínu, ale hlavním problémem byla čistota. Zaměstnanec hotelu hned po ránu nelenil a vybíral poplatky za lehátka,ale uklidit pláž už neuměl. Takže se tam běžně válely cigaretové nedopalky, skleněné lahve od piva, apod.
StravaMěla jsem zajištěnou polopenzi,takže jsem věděla, že nabídka nebude až tak pestrá,jako v případě all inclusive, které využívám při svých dovolených téměř vždy. Přesto jsem byla stravou v hotelu zklamaná a strava byla v podstatě to jediné,s čím jsem na dovolené nebyla spokojena. Výběr jídla velmi omezený, dost často se stávalo (především u snídaní), že nebylo skoro z čeho vybrat a to jsem na snídaně chodila poměrně brzy (cca půl hodiny po začátku snídaně), stále něco chybělo a už po třech dnech jsem litovala,že jsem si vybrala pobyt se stravou a ne beze stravy, jako tomu bylo při mých minulých dovolených v Řecku. Protože dát si jídlo v řecké taverně představovalo naprosto jiný zážitek. Pro mě tedy ponaučení, že pokud ještě někdy do Řecka zavítám, budu si vybírat pobyt beze stravy.
UbytováníHotel je starší,ale svůj účel splnil. Zaměstanci byli ochotní a příjemní. Co mohu vyzdvihnout, je čistota. Denně se uklízelo,obden se měnilo ložní prádlo a ručníky.
SlužbyBez připomínek. Cokoliv jsem potřebovala, nebyl problém.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Arnošt Spandel
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezká dovolená, doporučuji vřele výlety i když jsou možná dražší, ale paní průvodkyně Renata, která vedla české turisty byla super. Bylo vidět, že svou práci má ráda a historie minojské kultury je zřejmě i jejím koníčkem.
Hezká dovolená, doporučuji vřele výlety i když jsou možná dražší, ale paní průvodkyně Renata, která vedla české turisty byla super. Bylo vidět, že svou práci má ráda a historie minojské kultury je zřejmě i jejím koníčkem.
Přístupnost docela špatná, hlavně do vody. Pláže moc neudržované, řasy, vajgle apod. Přitom moře je nádherně čisté.
StravaStrava jednotvárná (a to jsme si naštěstí zaplatili pouze snídaně). Po celých deset dnů stejný koláč, vejce pouze vařená, ze zeleniny buď okoralá okurka, nebo rajče. Jeden den dokonce bez snídaně, protože personál stávkoval, pouze nám servírka oznámila, že mají problém se šéfem ( zřejmě majitelem), tak se snídaně nekoná. Co k tomu dodat?
UbytováníNábytek starší, ale čisto , denně uklizená koupelna i pokoj. Pouze v této oblasti by měla být klimatizace jaksi automaticky v základní výbavě. Některé lidi může poplatek za klimatizaci navíc zaskočit. Přece není problém o poplatek za klimatizaci zvednou cenu pokoje.
SlužbySlužby průměr.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Jozef J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...