Talea Beach Hodnocení: 3/5
od 14 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 990 Kč za os.
od 7 384 Kč za os.
od 7 628 Kč za os.
od 10 930 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popis zájezdu, recenze a fotografie uvedené v úvodních informacích na této stránce před výběrem konkrétní nabídky a termínu zájezdu jsou informativního charakteru a nejsou součástí oficiálního popisu objektu a služeb ze strany pořadatele zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečná podoba ubytování a jeho vybavení, vzdálenosti, dostupnost či zpoplatnění některých služeb se může od uvedených úvodních informací lišit v závislosti na nabídce konkrétní cestovní kanceláře či rozhodnutí hotelu, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Věnujte prosím pozornost oficiální popisku zájezdu pořadatele (CK), který je klientům k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem. Informace uvedené v popisu zájezdu pořadatele (CK) jsou závazné a mají přednosti před popisem zájezdu uvedeným na této stránce.
Dobré (na základě 13 hodnocení)
Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.
Tento hotel je 375. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 795 v Kréta.
Agata K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2026 Napsáno Srpen 2026
Upravováno v souladu s Pravidla
Hotel je hrozný. Rozhodně se nedá nazvat 5 hvězdičkami. Maximálně 3 hvězdičky. Všude je špína. Žádná zábava. Jídlo je špatné a monotónní.
Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků, ale jsou v žalostném stavu a rozpadají se. U bazénu rozhodně není dostatek lehátek. Když byla pláž kvůli větru uzavřena, byl celý hotel úplně prázdný. Lidé leželi na dlažebních kostkách. Stačilo jen přesunout lehátka z pláže k bazénu a bylo by to v pořádku, ale k tomu je potřeba ochota a povolení, které personál hotelu neposkytl.
StravaJídlo bylo nekvalitní a nedostatečně kořeněné. Maso bylo často nedovařené, někdy syrové. Snídaně byla každý den stejná, bez sycených nápojů. Káva byla špatná. Všechny nápoje k jídlu byly tak sladké, že se nedaly snášet. Ke každému jídlu se podávalo stejné ovoce – vodní meloun, meloun. V restauraci à la carte se za cokoli jiného než vodu muselo připlatit. Svačina byla k dispozici jen hodinu denně – něco jako pizza, zeleninové karbanátky a sýr v listovém těstě – bylo to všechno stejné, každý den. Káva a dort byly k dispozici hodinu denně – dort se skládal ze tří druhů babky a suchých sušenek. Ke kávě nebylo ani mléko. Muselo se za něj platit.
UbytováníDostali jsme zrekonstruovaný pokoj a to je asi jediná věc, která na tomto hotelu prošla modernizací; všechno ostatní vypadá, jako by to pocházelo z doby kamenné. Pokoj je relativně čistý, ale povrchová úprava zanechává mnoho prostoru pro zlepšení. Nejdříve jsme dostali láhev s vodou, ale pak jsme ji během našeho 11denního pobytu nikdy nedostali. Trezor byl starý a ovládaný klíčem, takže jsme ho museli všude nosit s sebou. Měli jsme pouze kartu k jednomu pokoji. Dveře byly rozbité a museli jsme s nimi bouchat, abychom je zavřeli. Poté, co problém nahlásili Tui, se pokusili dveře opravit. Dveře koupelny se otevíraly dovnitř, takže v nich nemohla být více než jedna osoba najednou. Ze sprchy tekla voda po celé koupelně a voda ve sprše zapáchala. Klimatizace fungovala bezchybně, což bylo pro tento pokoj jednoznačným plusem.
SlužbyCelý hotel je špinavý. Například jsem za 11 dní neviděl nikoho uklízet, nebo dokonce zametat. Číšníci v restauraci uklízeli velmi rychle a byli milí a přátelští. Podlahy v restauraci jsou velmi špinavé; všude je jídlo, dokonce i omáčka na špagety, a nikdo to neuklidí; jen uklidí stůl pro dalšího člověka. Hotelová zábava neexistuje. Každý den jsme čekali na nějakou show nebo živou hudbu, ale nikdy se nekonala. Jednou večer bylo představení – baviči se snažili tančit na ikonické filmové scény, ale vypadalo to spíš jako parodie než cokoli jiného, takže se člověk cítil trapně. Jindy večer pustili hudbu z YouTube s titulky a říkali, že je to karaoke. Nikdo se neukázal, protože nikoho nepozvali, aby se k zábavě připojil. Pokud nějaká zábava byla, byla jen ve francouzštině nebo němčině. Přes den se absolutně nic nedělo, jako v penzionu pro důchodce. Skluzavky jsou otevřené pouze dvakrát denně na půl hodiny, jinak se nedají používat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marek M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2024 Napsáno Říjen 2024
Dovolená snů. Konec sezóny znamenal, že hotel byl naplněn maximálně z 10 %. Ticho, mír. Mělo to své nevýhody, jako například nedostupnost některých atrakcí, ale to mi vůbec nevadilo. Krásné počasí (až na jeden den), teplé moře. Doporučuji všem, kteří mohou v říjnu cestovat.
Krásná a široká oblázková pláž s lehátky, slunečníky a hotelovým barem. V říjnu je k dispozici 90 % lehátek. A pokud někdo chce mít trochu více soukromí, může si udělat výlet do Megali Paralia (200m v přímé linii) a užít si kilometry široké a krásné pláže.
StravaSnídaně, jako obvykle, nijak zvlášť sofistikované, ale v pořádku. Ale večeře a večeře jsou prostě fantastické. Během řeckého večera kuchaři opravdu ukázali, co umí! Alkohol zahrnutý v programu all inclusive nebyl skvělý, ale ani nejhorší.
UbytováníPokoj byl malý, ale měl vše, co potřebujete během dovolené. Žádná extravagance nebo šílený luxus, ale naprosto dost. No, snad kromě toho, že v koupelně nebyla zásuvka na připojení žiletky.
SlužbyVše v obecném pořádku. Buďte opatrní při nákupu minerální vody v hotelovém obchodě - 1 Euro za láhev je trochu drahé. Stačí však dojít 30 metrů do obchodu Eleni, kde si můžete koupit 3 lahve za 1 Euro a zbytek dáte.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024 Napsáno Září 2024
Velmi pěkný hotel za tuto cenu, nedávno zrekonstruovaný. Koupelna v pokoji, kde jsme bydleli, byla úplně nová a velmi pěkná. Celkové vnímání hotelu jako celku je pozitivní. Milým překvapením byly obědové krabičky, které jsme dostali při registraci - ve 3 hodiny ráno. Velkým zklamáním bylo rozbité vybavení v tělocvičně a všechny animace ve francouzštině. Atrakce uvedené v popisu hotelu jsou k dispozici, ale animátoři je oznámili pouze ve francouzštině. Proto není možné používat šipky, koule atd. Také představení, hry a animace byly ve francouzštině.
Pláž je velká, kamenitá (drobné oblázky) - doporučujeme boty do vody. Velkou výhodou je velké množství lehátek a bar přímo u pláže. Pravidelně čištěno. Možnost vodních sportů za poplatek.
StravaRůzné, velmi chutné. Během cesty jsme měli dvakrát tematickou večeři a řecký večer. Na straně mínus je malá rozmanitost ovoce. Fantastický sýr feta a tzatziki.
UbytováníPokoj byl pěkný, čistý, ručníky měněny a uklízeny každý den. Jednorázové zubní kartáčky a holicí strojky byly fajn. Pokoj odpovídá popisu a fotografiím na webu. Jedinou nevýhodou v místnosti obrácené do zahrady bylo velké množství mravenců.
SlužbyMezi hotelové služby uvedené na webu patří tenisové kurty a fotbalové hřiště. Nebylo však zaznamenáno, že obě tato zařízení se nacházela v jiném hotelu, vzdáleném asi 800 metrů, a fotbalové hřiště s umělým trávníkem bylo velmi poškozené. Kajaky uvedené v popisu nebyly k dispozici. Tělocvična byla zničena. Bar u bazénu je po dobu vašeho pobytu uzavřen. Minigolf je pěkný a dostupný, stejně jako ping-pong. Boule a šipky dostupné pouze od animátorů během jejich animace ve francouzštině.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marcin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024 Napsáno Srpen 2024
Hotel Maree Blue na Krétě se nachází přibližně 8 km od Ierapetry na východ. Krásný výhled na moře a hory, zelené uličky v hotelu, východy a západy slunce na pláži, plus dobrá a pestrá jídla v rámci all inclusive. Hotel pro páry a rodiny s dětmi, dostatečně velký, aby si každý našel to své, a dostatečně malý, aby neměl pocit, že je zde příliš mnoho hostů. Ne pro ty vybíravé, ale obecně dělá dobrý dojem. Dobré místo pro pasivní i aktivní dovolenou (v hotelu a na pláži nebo na návštěvě východní části ostrova). Velmi příjemná dovolená s dětmi.
Velká kamenitá pláž s možností zapůjčení vodních skútrů, šlapadel, pontonů a parasailingu. Přístup na pláž přímo za bazény. Lehátka a slunečníky v ceně, plážové osušky v ceně. Teplá, křišťálově čistá voda, plavání ryb. Pokud má někdo rád procházky po pláži (a jsou místa na procházky, např. k obranným opevněním z 2. světové války), je dobré si pořídit síťované boty známé z výletů na chorvatské pláže.
Rozmanitost a množství jídel je velmi pozitivním překvapením. Jídlo formou bufetu je chutné a podává se v naplánovaných časech, takže mezi jídly není možné dostat hlad. Jediné mínus - káva v hlavní restauraci je k dispozici pouze na snídani. Na oběd nebo večeři pouze v barech. Velkým plusem je možnost využití baru s nápoji (s velkou vyhlídkovou terasou) až do 00:00.
UbytováníOkolí hotelu s krásným výhledem na moře a hory. V rámci hotelu jsou čtyři bazény, skluzavky, tři bary (jeden na pláži), dvě restaurace, posilovna, minigolf, kulečník a mnoho dalších atrakcí. Vše je propojeno krásnými uličkami. Olivovníky, zeleň a květiny, stejně jako architektonická rozmanitost hotelu působí jedinečným dojmem. Samotný hotel (hlavně pokoje, alespoň ty, ve kterých jsme bydleli) se dal přizpůsobit dnešním standardům. Zařízení je kompletní a funkční, ale běh času je vidět. Úklid pokojů provádí personál každý den spolu s výměnou ručníků.
SlužbyI přes velkou nabídku hotelových služeb na dobré úrovni je největší nevýhodou chybějící animace v polštině nebo alespoň angličtině. Animace jsou vedeny převážně ve francouzštině pro hosty z Francie. Je to znatelné nepohodlí. Při tak velkém počtu hostů z Polska, kteří do hotelu zavítají, byste mohli přemýšlet o tom, aby se cítili oceněni tím, že tento typ nabídky směřujete přímo jim (zde mluvíme hlavně o dětech). Na místě si můžete snadno pronajmout auto a prozkoumat tuto část ostrova.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
František K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023 Napsáno Říjen 2023
Prvý deň sa nám zdalo, že kam sme to prišli ale ďalšie dni už bolo všetko super.
Maximálne spokojný. Krištáľovo čistá voda. Na šnorchlovanie výborne.
StravaVeľmi dobrá. Veľký výber sladkostí. Všetko super.
UbytováníNám sa to páčilo. Kľud a pohoda.
SlužbyMilí personál. Všetko v poriadku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Alena D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023 Napsáno Září 2023
Dovolenka vydarená, sme veľmi spokojní
Pláž blízko, v podstate je to rezort na pláži, ktorá je z malinkých tmavých kamienkov, po ktorých sa dá chodiť boso, pokiaľ sa nerozhorúčia od slnka. Voda je nádherná čistá a teplá. Vstup do mora je strmší, ale nie natoľko, aby doň nemohli ísť deti a neplavci.
Strava bez výhrad, nevedeli sme čo skôr ochutnať, každý si vyberie ak chce...
UbytováníHotel nie najmodernejší, ale v starom gréckom štýle, nám sa páčil.
SlužbyHotel čistý, každý deň výmena uterákov, osušiek, posteľnej bielizne.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023 Napsáno Září 2023
Boli sme milo prekvapení, všetko bolo super
Kamienkov pláž, čistá voda, dobrý prístup na pláž.
StravaVynikajúca strava, veľký výber, dobrá kvalita. Veľká spokojnosť
UbytováníIzby majú staršie zariadenie, ale nič to neubralo na spokojnosti. Veľa úložného priestoru, dostatočne veľká izba a kúpeľňa
SlužbySlužby hotela veľmi dobre, každý deň menili uteráky, každý druhý deň posteľné prádlo. Lehátka a slnečníky zadarmo a taktiež plážové osušky
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...