Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nezájem se strany delegáta
Nezájem se strany delegáta
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 408 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 3 hodnocení)
Tento hotel je 611. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1087 v Kréta.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nezájem se strany delegáta
Nezájem se strany delegáta
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné!
Výborné!
Pláž bola 5 min. od apartmánu. Výborná dostupnosť. Dva lehátka + slnečník za cenu 9 € na deň, vcelku prijateľná cena. Hneď za plážou wécka, sprcha, taktiež bar. V blízkosti pláže tiež reštaurácie, či markety. Voda bola pomerne čistá, žiadne medúzy, ani morskí ježkovia, niektoré dni znečistená akousi kôrou stromov.
StravaStrava výborná - najmä v prípade, že sa zameriate na ich tradičné grécke špeciality. Keďže osobne preferujem zdravší spôsob stravovania mierne mi prekážalo, že ku všetkému tlačia ako prílohu hranolky a to bez možnosti vybrať si nejakú inú prílohu.
UbytováníUbytovanie nad očakávanie. Krásny apartmán na najvyššom poschodí so skvelým výhľadom. Na to, že išlo o trojhviezdičkový objekt, extrémne milo prekvapilo, že pani upratovačka chodila riadiť izbu každý jeden deň. Samozrejme, vždy v čase, keď bola prázdna.
SlužbyMajitelia milí, ústretoví. Žiadne služby hotela sme prakticky nemali v cene zájazdu, takže o službách sa mi ťažko vyjadruje. Každopádne, ako som spomenul, príjemne prekvapila čistota. Upratovačka riadila apartmán každý deň počas pobytu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Viktória P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Upravováno v souladu s Pravidla
Zažili sme veľké sklamanie s dopravou a delegátom. CA je iba sprostredkovateľ cestovnej kancelárie .......ktorú absolútne neodporúčam. Dozvedela som sa veľmi záporné hodnotenia s rovnakým problémom ako my. Ja muž a dcéra, cestovali sme lietadlombdo Heraklionu. Po pristátí sme došli k stánku CK kde sme odovzdali vouchery, povedali nech čakáme pred stánkom. Hodinu na tej horúčave a stále nič. Medzitým už tri skupiny ľudí odišli. Pýtala som sa na čo čakáme, vraj delegátku. Tá neprišla. Nakoniec nás posadili do autobusu ktorý nás ešte pol hodinu viezol do nášho mestečka Hersonissosu, aj po meste tiež dlho chodil ale k nášmu hotelu nie. Keď sme oslovili šoféra že kedy nás vysadí tak povedal že sme v zlom autobuse lebo on tam ani nejde. Vysadil nás uprostred mesta že sa musíme vrátiť. Iný autobus nás viezol späť na začiatok mesta za poplatok čo sme museli zaplatiť. Vysadil nás 900 metrov od penziónu. Na obed uprostred horúčavy sme sa unavení s kuframi a batožinou trepali pešo. Penzión našli, ubytovali sa. Recepčná milá. Na druhý deň sa stále delegátka neozvala tak som písala sťažnosť do CA. Dali mi na ňu číslo. 4 dni som ju kontaktovala a stále nič. CA mi tiež tvrdila že sťažnosť im poslali. Prišli sme tým pádom o lacné výlety ktoré predávajú cestovky. Pretože keď si ich kupujete v meste cena je aj 3x vyššia. Nakoniec sme si sami objednali taxík späť na letisko a museli si ho zaplatiť, pričom zájazd mal byť v cene s transfermi tam a späť, no nestalo sa tak. Nechcela som sa už spoliehať na cestovku že nedorazíme na letisko. Večer pred odletom nám recepčná dala vytlačený mail že ráno máme transfer. Ale ja už som nezrušila taxík lebo by som platila storno pokutu za objednávku.
Takže tieto služby dopadli totálne katastrofálne a delegátku sme ani nevideli. Darmo sme jej písali a volali.
Veľké sklamanie. Neodporúčam.
Zažili sme veľké sklamanie s dopravou a delegátom. CA je iba sprostredkovateľ cestovnej kancelárie .......ktorú absolútne neodporúčam. Dozvedela som sa veľmi záporné hodnotenia s rovnakým problémom ako my. Ja muž a dcéra, cestovali sme lietadlombdo Heraklionu. Po pristátí sme došli k stánku CK kde sme odovzdali vouchery, povedali nech čakáme pred stánkom. Hodinu na tej horúčave a stále nič. Medzitým už tri skupiny ľudí odišli. Pýtala som sa na čo čakáme, vraj delegátku. Tá neprišla. Nakoniec nás posadili do autobusu ktorý nás ešte pol hodinu viezol do nášho mestečka Hersonissosu, aj po meste tiež dlho chodil ale k nášmu hotelu nie. Keď sme oslovili šoféra že kedy nás vysadí tak povedal že sme v zlom autobuse lebo on tam ani nejde. Vysadil nás uprostred mesta že sa musíme vrátiť. Iný autobus nás viezol späť na začiatok mesta za poplatok čo sme museli zaplatiť. Vysadil nás 900 metrov od penziónu. Na obed uprostred horúčavy sme sa unavení s kuframi a batožinou trepali pešo. Penzión našli, ubytovali sa. Recepčná milá. Na druhý deň sa stále delegátka neozvala tak som písala sťažnosť do CA. Dali mi na ňu číslo. 4 dni som ju kontaktovala a stále nič. CA mi tiež tvrdila že sťažnosť im poslali. Prišli sme tým pádom o lacné výlety ktoré predávajú cestovky. Pretože keď si ich kupujete v meste cena je aj 3x vyššia. Nakoniec sme si sami objednali taxík späť na letisko a museli si ho zaplatiť, pričom zájazd mal byť v cene s transfermi tam a späť, no nestalo sa tak. Nechcela som sa už spoliehať na cestovku že nedorazíme na letisko. Večer pred odletom nám recepčná dala vytlačený mail že ráno máme transfer. Ale ja už som nezrušila taxík lebo by som platila storno pokutu za objednávku.
Takže tieto služby dopadli totálne katastrofálne a delegátku sme ani nevideli. Darmo sme jej písali a volali.
Veľké sklamanie. Neodporúčam.
Pláž blízko tohto penziónu je nádherná čistá s jemným pieskom mini štrkom, žiadne veľké kamene. Čistá voda. Lehátka so slnečníkmi za poplatok. Super obchody bary a reštaurácie na pláži. Je tam aj lodný prístav a množstvo vodných atrakcií.
StravaMali sme zájazd bez stravy. My sme sa stravovali mimo penziónu.
UbytováníUbytovanie bolo v malom penzióne s pár izbami nenazývala by som to hotel. Je to starý penzión ale čistý. Recepčná a upratovačky sa o čistotu starajú, pravidelne upratujú. Dodajú čistú bielizeň a uteráky. V kúpeľni sme vždy mali wc papier a hotelovú kozmetiku. Fén na vlasy. Malí sme spáleň, balkón veľký so stolom a stoličkami, obývačku s kuchyňou. Gauč, televízor , wifi zdarma, stôl stoličky. Klíma ktorú sme platili. Chladnička, varič, drez, konvicu a vybavenie riadu v kuchyni.
Využívali sme na raňajky a kávu, lebo my sme sa stravovali v reštauráciách, keďže počas dňa sme boli mimo penziónu. Pod penziónom sme mali veľký obchod s potravinami, kozmetikou a iným sortimentom, reštaurácie, kaviareň, kozmetické štúdio, požičovňu áut a kopu iných obchodov. V okolí boli tiež hoteli a pláž veľmi blízko.
Spokojnosť, milá recepčná, čistota, pravidelné upratovanie. Klíma za malý poplatok. K dispozícii knižnica slnečníky a nafukovačky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné!
Výborné!
Pláž bola 5 min. od apartmánu. Výborná dostupnosť. Dva lehátka + slnečník za cenu 9 € na deň, vcelku prijateľná cena. Hneď za plážou wécka, sprcha, taktiež bar. V blízkosti pláže tiež reštaurácie, či markety. Voda bola pomerne čistá, žiadne medúzy, ani morskí ježkovia, niektoré dni znečistená akousi kôrou stromov.
StravaStrava výborná - najmä v prípade, že sa zameriate na ich tradičné grécke špeciality. Keďže osobne preferujem zdravší spôsob stravovania mierne mi prekážalo, že ku všetkému tlačia ako prílohu hranolky a to bez možnosti vybrať si nejakú inú prílohu.
UbytováníUbytovanie nad očakávanie. Krásny apartmán na najvyššom poschodí so skvelým výhľadom. Na to, že išlo o trojhviezdičkový objekt, extrémne milo prekvapilo, že pani upratovačka chodila riadiť izbu každý jeden deň. Samozrejme, vždy v čase, keď bola prázdna.
SlužbyMajitelia milí, ústretoví. Žiadne služby hotela sme prakticky nemali v cene zájazdu, takže o službách sa mi ťažko vyjadruje. Každopádne, ako som spomenul, príjemne prekvapila čistota. Upratovačka riadila apartmán každý deň počas pobytu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nezájem se strany delegáta
Nezájem se strany delegáta
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...