Roseland
od 15 594 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 594 Kč za os.
od 12 576 Kč za os.
od 8 837 Kč za os.
od 13 270 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Miloš Málek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nádherný ostrov dosud nezasažený masovou turistikou.oproti jiným řeckým ostrovům nikde u silnic binec nebo černé skládky.všude je blízko máte-li půjčené auto.mnoho krásných pláží kam dojedete za půl až třičtvrtě hod.a hlavně na silnicích málo aut.
nádherný ostrov dosud nezasažený masovou turistikou.oproti jiným řeckým ostrovům nikde u silnic binec nebo černé skládky.všude je blízko máte-li půjčené auto.mnoho krásných pláží kam dojedete za půl až třičtvrtě hod.a hlavně na silnicích málo aut.
pěkná pláž.písková s kamínky.často větší vlnky,tak na dovádění.slunečník a dvě lehátka 10 eur,ale byly jsme 3 a bez problému nás nechal se 3. lehátky.pokud jste řekly že jste od ......nejm.česk. cest.kanc. měly jste slunečník za 8 eur a dvě malé vady k tomu.
Stravaskvělé snídaně.každý sí vybral.teplý pult-obden se střídala op.slanina s mal.párečky.smaž. vajíčka s vol.oky.rajčata okurky.řec.jogurt několik druhů musli několik druhú slad.pečiva,šunka debrecínka sýr,vejce natvrdo,meloun nebo kompot,káva čaj,džus,několik druhů pečiva.med máslo džemy zkrátka super.
Ubytovánísuper.malý hotel poskládaný z malých obytných bloků přesně v řeckém stylu/ modro bílý/ s využitím dřeva a ještě k tomu ve stráni a s bazénem.pokoje nové stylové s použitím dřeva kachlů a imitací dřeva.
Službyúklid v pořádku.obden ručníky osušky všude čisto.provoz bazénu v určité hod.s dozorem,ale mohly jste dovádět s dětmi adát si drink.v hotelu je i fitko a sauna.tu jsme nezkusily
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice příjemná dovolená, krásné ubytování, velká spokojenost
Velice příjemná dovolená, krásné ubytování, velká spokojenost
Městská pláž - není ideální , blízko cesty a docela zaplněná,
Ostatní pláže na ostrově většinou dlouhé , málo lidí, čistá a teplá voda. Vzdálenější pláže přístupné autem , nebo na pláže v blízkosti hotelu se da dojít pěšky .
Snídaně - plně dostačující , chutná a rozmanitá
UbytováníUbytování velice pěkné, nové vybavení pokoje ,prostorný pokoj
SlužbyVýborné -uklizeno, čisto , každý den výměna osušek a ručníků
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kythira je krásný a rozmanitý ostrov - nudit se nebudete, ale je třeba auto.
Kythira je krásný a rozmanitý ostrov - nudit se nebudete, ale je třeba auto.
Městská pláž - čistá teplá voda. Jen lehátka už mají svá nejlepší léta za sebou.
Máte-li auto, najdou se krásné pláže.
Snídaně - dobrý výběr, ale stále stejný...
UbytováníUbytování je moc hezké - jediné mínus je voda - respektive její teplota. Celý pobyt nám netekla teplá, ale vlažná.
V horkém počasí to nevadí, ale když už je večer chladněji, nechce se vám pod sprchu. Prý mají špatný tlak.
Avizována půjčovna kol - ale kola vám slíbí, ale nepůjčí. Neví, kam se poděla ???
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ludvík Brožka
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, až na vlny, kdy se nedalo 2 dny v moři koupat. Ještě že je u hotelu bazén. Velice se nám také líbilo loučení se sezonou, kdy celé město žilo, tančilo a jedlo skoro až do rána. Hrála tam i živá hudba. To jsme zažili poprvé a byl to pěkný zážitek.
Dovolená se nám moc líbila, až na vlny, kdy se nedalo 2 dny v moři koupat. Ještě že je u hotelu bazén. Velice se nám také líbilo loučení se sezonou, kdy celé město žilo, tančilo a jedlo skoro až do rána. Hrála tam i živá hudba. To jsme zažili poprvé a byl to pěkný zážitek.
Městská pláž je asi 200 metrů od hotelu, moc lidí tam nebylo, ale co se týče čistoty, mohlo by to být lepší. Měli jsme půjčené auto, tak jsme raději navštěvovali menší a romantičtější pláže, kterých je na ostrově několik.
Měli jsme pouze snídani, ale byla velice pestrá, že se neopakoval stále jen sýr a šunka. Bylo i dost zeleniny, jak čerstvé, tak i tepelně upravené, ovoce, pizza a vajíčka na různé způsoby.
UbytováníHotel je moc hezký, v řeckém stylu - bílá stavba a modré doplňky. Pokoje docela prostorné, dobře vybavená kuchyně. Pokoje, okolí bazénu i jídelna vždy čisté a perfektně uklizené.
SlužbyPersonál velice milý a vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velice příjemná dovolená, krásné ubytování, velká spokojenost
Velice příjemná dovolená, krásné ubytování, velká spokojenost
Městská pláž - není ideální , blízko cesty a docela zaplněná,
Ostatní pláže na ostrově většinou dlouhé , málo lidí, čistá a teplá voda. Vzdálenější pláže přístupné autem , nebo na pláže v blízkosti hotelu se da dojít pěšky .
Snídaně - plně dostačující , chutná a rozmanitá
UbytováníUbytování velice pěkné, nové vybavení pokoje ,prostorný pokoj
SlužbyVýborné -uklizeno, čisto , každý den výměna osušek a ručníků
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miloš Málek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
nádherný ostrov dosud nezasažený masovou turistikou.oproti jiným řeckým ostrovům nikde u silnic binec nebo černé skládky.všude je blízko máte-li půjčené auto.mnoho krásných pláží kam dojedete za půl až třičtvrtě hod.a hlavně na silnicích málo aut.
nádherný ostrov dosud nezasažený masovou turistikou.oproti jiným řeckým ostrovům nikde u silnic binec nebo černé skládky.všude je blízko máte-li půjčené auto.mnoho krásných pláží kam dojedete za půl až třičtvrtě hod.a hlavně na silnicích málo aut.
pěkná pláž.písková s kamínky.často větší vlnky,tak na dovádění.slunečník a dvě lehátka 10 eur,ale byly jsme 3 a bez problému nás nechal se 3. lehátky.pokud jste řekly že jste od ......nejm.česk. cest.kanc. měly jste slunečník za 8 eur a dvě malé vady k tomu.
Stravaskvělé snídaně.každý sí vybral.teplý pult-obden se střídala op.slanina s mal.párečky.smaž. vajíčka s vol.oky.rajčata okurky.řec.jogurt několik druhů musli několik druhú slad.pečiva,šunka debrecínka sýr,vejce natvrdo,meloun nebo kompot,káva čaj,džus,několik druhů pečiva.med máslo džemy zkrátka super.
Ubytovánísuper.malý hotel poskládaný z malých obytných bloků přesně v řeckém stylu/ modro bílý/ s využitím dřeva a ještě k tomu ve stráni a s bazénem.pokoje nové stylové s použitím dřeva kachlů a imitací dřeva.
Službyúklid v pořádku.obden ručníky osušky všude čisto.provoz bazénu v určité hod.s dozorem,ale mohly jste dovádět s dětmi adát si drink.v hotelu je i fitko a sauna.tu jsme nezkusily
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.