Belvedere Lesvos Aeolis Hodnocení: 4/5
od 14 359 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 359 Kč za os.
od 19 490 Kč za os.
od 12 655 Kč za os.
od 16 354 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 49 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poklidný rodinný hotel v Anaxosu s velmi příjemným personálem. Stravování formou bufetu z čerstvých surovin. U hotelu se nachází autobusová zastávka místní MHD. Autobusy jezdí cca 4x za den a je možno dojet do okolních měst. Například do městečka Petra, kde se nachází více služeb než v Anaxosu, například bankomat a pošta. Pláž je od hotelu vzdálena cca 7 minut chůze. Lehátka na pláži jsou k dispozici na celý den v případě, že si zakoupíte něco k pití či jídlu. Klidně postačí, když si za celý den koupíte láhev vody. Pláž je písečná avšak místy se nacházejí menší kamínky, proto doporučuji boty do vody s sebou. Noční život v Anaxosu spíše neočekávejte, jedná se o poklidnou vesničku. Avšak jeden večer v hotelu majitelé pořádají Řecký večer s ukázkami tradičních tanců, jedná se o velice hezký večer.
Poklidný rodinný hotel v Anaxosu s velmi příjemným personálem. Stravování formou bufetu z čerstvých surovin. U hotelu se nachází autobusová zastávka místní MHD. Autobusy jezdí cca 4x za den a je možno dojet do okolních měst. Například do městečka Petra, kde se nachází více služeb než v Anaxosu, například bankomat a pošta. Pláž je od hotelu vzdálena cca 7 minut chůze. Lehátka na pláži jsou k dispozici na celý den v případě, že si zakoupíte něco k pití či jídlu. Klidně postačí, když si za celý den koupíte láhev vody. Pláž je písečná avšak místy se nacházejí menší kamínky, proto doporučuji boty do vody s sebou. Noční život v Anaxosu spíše neočekávejte, jedná se o poklidnou vesničku. Avšak jeden večer v hotelu majitelé pořádají Řecký večer s ukázkami tradičních tanců, jedná se o velice hezký večer.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Kateřina R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená za skvělé peníze. Na Lesbos se lidé po migrační krizi teprve letos (2018) vrací, takže jsme tam byli téměř sami a skvěle jsme si to užili. Místní jsou milí, ale nevtíraví, služby skvělé, ceny přijatelné. Opravdu úžasná dovolená :-) Doporučujeme půjčit si auto (my jej měli půjčené přímo přes cestovku, protože nabízeli - narozdíl od místních - komplentí pojištění. Nezapomeňte také počítat s vysokými cenami benzínu) a ostrov si projet - my měli auto na 3 dny a projeli jsme 3/4 ostrova. Zvláště doporučujeme muzeum výroby olivového oleje, pevnost v Mithilini, viadukt v Morii (není tam nebezpečno, jak se občas tvrdí, takže není čeho se bát, migranta jsme neviděli ani jednoho) a určitě okoukněte i jiné pláže (třeba s červeným pískem v Tsonii nebo pláž ve městečku Skala Eressos, kde jsou velké vlny). Všude jsme byli téměř nebo úplně sami, což se v Řecku jen tak nevidí :-)
Nádherná dovolená za skvělé peníze. Na Lesbos se lidé po migrační krizi teprve letos (2018) vrací, takže jsme tam byli téměř sami a skvěle jsme si to užili. Místní jsou milí, ale nevtíraví, služby skvělé, ceny přijatelné. Opravdu úžasná dovolená :-) Doporučujeme půjčit si auto (my jej měli půjčené přímo přes cestovku, protože nabízeli - narozdíl od místních - komplentí pojištění. Nezapomeňte také počítat s vysokými cenami benzínu) a ostrov si projet - my měli auto na 3 dny a projeli jsme 3/4 ostrova. Zvláště doporučujeme muzeum výroby olivového oleje, pevnost v Mithilini, viadukt v Morii (není tam nebezpečno, jak se občas tvrdí, takže není čeho se bát, migranta jsme neviděli ani jednoho) a určitě okoukněte i jiné pláže (třeba s červeným pískem v Tsonii nebo pláž ve městečku Skala Eressos, kde jsou velké vlny). Všude jsme byli téměř nebo úplně sami, což se v Řecku jen tak nevidí :-)
Pláž je od hotelu kousek dál (však ono je to v popisku uvedeno) a jde se po ní po silnici, která ale není frekventovaná a jde tak o příjemnou procházku kolem koz, ovcí, dalších apartmánů i místních domků. Pláž samotná byla čistá a udržovaná, s menšími kamínky. Pro citlivější doporučuji boty do vody. Když si něco dáte v některé z místních taveren, máte lehátka zdarma, což je perfektní. Pláž zatím není přelidněná, ale věřím, že s narůstajícím počtem turistů se to může změnit. I tak ale myslím, že se všichni pohodlně vejdou a nebudou se mačkat. Okolo útesů se dá dojít až do blízké Petry, ale doporučujeme vyjít ráno a vracet se nejpozději kolem 4 odpoledne (kvůli přílivu). I tak jde ale o celkem adrenalinový zážitek (boty do vody a vysoká opatrnost nutností) a rodinám s menšími dětmi jej rozhodně nedoporučujeme.
StravaPolopenze, kterou jsme měli zaplacenou, byla perfektní - bohaté snídaně, ze kterých si musel každý vybrat (velmi dobrá káva, džusy, řecký jogurt, místní pečivo, domácí marmelády, salámy, sýry, ovoce...) a luxusní, vynikající večeře o několika chodech (předkrm, salát, hlavní jídlo - vždy bylo na výběr ze dvou jídel - a zákusek v podobě zmrzliny či ovoce). Jídlo bylo vždy čerstvé a opravdu jsme si pochutnali. Vybral si i můj muž, který je jinak rypák :-) Jinak doporučujeme taverny u pláže, ceny jsou rozumné a obsluha příjemná. Také nezapomeňte vyzkoušet místní pivo a v blízkém minimarketu doporčujeme bílé víno "s liškou" (však vy ho poznáte, až ho uvidíte).
UbytováníHotel je naprosto nádherný a my měli úžasné ubytování v obrovském apartmánu s výhledem na moře a velikou terasou. Byli jsme nadšení :) Zahrada hotelu je perfektně udržovaná a vážně krásná. Všude je čisto. Majitel a jeho rodina jsou skvělí, srdeční a upřímní lidé, kteří si svých klientů váží a opravdu se jim věnují a snaží se jim vyjít ve všem vstříc.
SlužbyVýměna ručníků a úklid byly naprosto v pořádku, nemůžeme si na nic stěžovat. Majitel i jeho rodina se nám věnovali podle potřeby, ochotně vše zodpovídali a pomáhali, jak jen mohli.
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Filtrovat recenze
Zuzana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kvalita ubytování průměrná až lepší - chce to obměnit matrace a možná rekonstrukci koupelen - aspoň v tech malých domcích, co jsou nejstarší.
Strava katastrofální - již bychom si tam polopenzi nebraly a určitě bychom radši chodily např. do rybí restaurace na druhém konci pláže.
Servis služeb - pro anglicky nemluvící je dost blbé, že vás autobus vyhodí u hotelu bez delegáta a tam na vás začnou hučet tisíce pravidel, co a jak...My naštěstí rozumíme, ale pro starší generace je to šok.
Pláž a místo super . Místo klidné, ale autobusem se dá dostat velmi rychle a levně do nádherných měst poblíž.
Kvalita ubytování průměrná až lepší - chce to obměnit matrace a možná rekonstrukci koupelen - aspoň v tech malých domcích, co jsou nejstarší.
Strava katastrofální - již bychom si tam polopenzi nebraly a určitě bychom radši chodily např. do rybí restaurace na druhém konci pláže.
Servis služeb - pro anglicky nemluvící je dost blbé, že vás autobus vyhodí u hotelu bez delegáta a tam na vás začnou hučet tisíce pravidel, co a jak...My naštěstí rozumíme, ale pro starší generace je to šok.
Pláž a místo super . Místo klidné, ale autobusem se dá dostat velmi rychle a levně do nádherných měst poblíž.
Pláž pěkná, obzvláště v září už bez masy turistů - klidná, čistá, tu jsme si oblíbily už před deseti lety.
StravaJiž jsme na daném hotelu byly asi cca před deseti lety s jinou cestovkou. Tenkrát byly snídaně i večeře roznášené (bez výběru). Nejdříve nás mile překvapilo, že se toto změnilo na formu bufetu. Ale realita nás pak velmi zklamala. Je znát, že majitelé velmi šetří. Na snídani bylo na talířkách vždy rozloženo asi deset plátků šunky, sýra, salámu. Stačilo, aby přišla jedna dvojice hladových ubytovaných a vše bylo pryč. Pan majitel pak nosil nové jídlo opět ve stejném množství, takže pořád tam vlastně nic nebylo a on se pořád omlouval. To samé probíhalo u večeře. První den jsme byly nadšené, že tam konečně je nějaký výběr. Časem jsme ale zjistily, že stejné jídlo je pak servírováno ještě druhý den a pokud něco zbylo, tak ještě den třetí, né-li čtvrtý. Vše bylo opět v tech bufetových stolech v miniaturním množství a majitel přinášel nové jídlo na malých snídaňových talířcích. Vše tím pádem bylo studené, protože se to ohřívalo naposled někde dole v kuchyni. Asi 8 lidí z naší výpravy včetně nás díky tomuto jídlu začlo trpět střevními potížemi - někdo zvracel, někdo průjem, někdo obojí - nakonec v podstatě po celou dobu zájezdu. Doufaly jsme, že se obtíže vylepší a že si aspoň na závěr zájezdu a na rozloučenou zajdeme na jídlo jinam, do jiné restaurace s poctivým jídlem. Což se nám poslední den naštěstí zadařilo...
UbytováníBydlely jsme v jednom z těch malých domečků. Je pravda, že majitelé se snaží o maximální čistotu, prostoru tam bylo také až dost, krom koupelny. V koupelně byl miniaturní sprchový kout se závěsem, ani anorektik by se tam asi nedokázal rozumně vysprchovat tak, aby nezacákal kompletně celou koupelnu i se záchodem. Kdo to zná, ví, jak je příjemné, když se vám celou dobu lepí na záda igelitový závěs...Vím, že tento druh sprcháčů je v Řecku celkem běžný, ale ta velikost....
Pak nás šíleně tlačila péra pružinových matrací, přeci jen, už asi mají leccos za sebou.
Služby celkem dobré, my jsme si rodinu oblíbily již minule, i když pan majitel, pan otec - vše přehání svou velkou hlučností. Pořád vám hučí do hlavy, jak je vše very, very, very good a excelent a home made...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poklidný rodinný hotel v Anaxosu s velmi příjemným personálem. Stravování formou bufetu z čerstvých surovin. U hotelu se nachází autobusová zastávka místní MHD. Autobusy jezdí cca 4x za den a je možno dojet do okolních měst. Například do městečka Petra, kde se nachází více služeb než v Anaxosu, například bankomat a pošta. Pláž je od hotelu vzdálena cca 7 minut chůze. Lehátka na pláži jsou k dispozici na celý den v případě, že si zakoupíte něco k pití či jídlu. Klidně postačí, když si za celý den koupíte láhev vody. Pláž je písečná avšak místy se nacházejí menší kamínky, proto doporučuji boty do vody s sebou. Noční život v Anaxosu spíše neočekávejte, jedná se o poklidnou vesničku. Avšak jeden večer v hotelu majitelé pořádají Řecký večer s ukázkami tradičních tanců, jedná se o velice hezký večer.
Poklidný rodinný hotel v Anaxosu s velmi příjemným personálem. Stravování formou bufetu z čerstvých surovin. U hotelu se nachází autobusová zastávka místní MHD. Autobusy jezdí cca 4x za den a je možno dojet do okolních měst. Například do městečka Petra, kde se nachází více služeb než v Anaxosu, například bankomat a pošta. Pláž je od hotelu vzdálena cca 7 minut chůze. Lehátka na pláži jsou k dispozici na celý den v případě, že si zakoupíte něco k pití či jídlu. Klidně postačí, když si za celý den koupíte láhev vody. Pláž je písečná avšak místy se nacházejí menší kamínky, proto doporučuji boty do vody s sebou. Noční život v Anaxosu spíše neočekávejte, jedná se o poklidnou vesničku. Avšak jeden večer v hotelu majitelé pořádají Řecký večer s ukázkami tradičních tanců, jedná se o velice hezký večer.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lesbos je krásný ostrov, doporučuji jej navštívit a procestovat. Pokud cestovní kancelář nemůže garantovat ubytování mimo sklepní apartmány, pak bych hotel CHRISTINA\'S GARDEN pro ubytování nedoporučila.
Lesbos je krásný ostrov, doporučuji jej navštívit a procestovat. Pokud cestovní kancelář nemůže garantovat ubytování mimo sklepní apartmány, pak bych hotel CHRISTINA\'S GARDEN pro ubytování nedoporučila.
Krásná pláž, čistá voda. Podél pláže taverny, které disponují lehátky a deštníky. Stačí jakákoliv malá konzumace, která slouží jako poplatek za pronájem.
StravaNejhorší způsob podávání stravy, jaký jsem za moje cestovatelská léta zažila! Sice forma bufetu, ale prázdné lorny. Pan majitel doplňoval pouze po malých částech, takže muži čekali na kousek masa třeba celý večer a mnohdy se ho ani nedočkali. Jinak chuťově strava výborná.
UbytováníNebýt toho, že jsme byly ubytované v suterénu, tedy ve sklepě, jinak je nabízené ubytování hezké, v příjemném prostředí zahrady. Pokud by byly pokoje umístěné v suterénu nabízené jako promo, tedy s odpovídající slevou, nemusel by ubytovatel ani cestovní kancelář čelit stížnostem.
SlužbyDobré, čisto, velmi příjemné prostředí, jen majitel a jeho dcery se chovají ke klientům nevhodně. Máte pocit, že jste na pionýrském táboře.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
příjemné, trochu dál od moře
příjemné, trochu dál od moře
příjemná
Stravapan majitel by se neměl tolik motat do práce kuchařům, i díky jeho manipulacím se dostávalo jídlo ke strávníkům skoro studené, byť chuťově to nebylo špatné. Pro "masožravce" jsem nadšen nebyl.
Ubytovánívelmi slušné
Službypro internetové "závisláky" pomalá reakce na hlášenou nefunkčnost WiFi, přitom stačil restart
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef Prokeš
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená. Užili jsme si to.
Báječná dovolená. Užili jsme si to.
Plář v Anaxosu je pár set metrů od hotelu. Voda je studená a plave v ní spousta špíny. Tj. Peří a pírka z ptáků, řasy, plasty a nějaká tráva plus klacky. V písku je zapíchno množství vajglů.
Šnorchlování na této pláži je vyloučené. Voda je zakalená, vlny vyšší, než je vhodné. Ale ne zas tak, abyste je mohli využít na bodysurfing. Žádné mušle nenajdete. Nejsou tam.
Strava rozmanitá, barevná, chutná. Venku.
V ubytování: šetření někdy až na hraně, jednotvárná strava, malá množství (ano i švédský stůl se dá ošidit).
Pokoj prostorný, uklízeli, měnili ručníky.
Blbý sprchový kout, chyběli sítě v oknech proti komárům, kdo si neřekl o klimatizaci, nedostal ovladač a měl smůlu.
Majitel jde tvrdě za penězi a vede k tomu celou rodinu, která tvoří personál. Kdo to pochopí a naučí se s tím nakládat, tak pobytem propluje celkem bez konfliktu. Nedoporučuji delší pobyt než 1 týden.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.