Hotel byl čistý, pokoj byl maličký a ke skříni nebyl přístup, protože pod ní byla postel. Jídlo bylo vynikající a čerstvé. Celkově byl výlet dobrým zážitkem, ale jen díky lidem, se kterými jsme byli.
PlážPláž byla špinavá a vstup do moře byl kamenitý, o čemž jsme nebyli informováni, a bez bot se do vody šlo jen těžko.
StravaSnídaně byly monotónní, po pár dnech jsem ztratil chuť jíst, obědy a večeře byly v pořádku.
UbytováníPokoj pro tři osoby (dva dospělé a teenagera) byl mikroskopický, přistýlka byla pod skříní, pokud jsme se k ní chtěli dostat, museli jsme postel odsunout, byla to noční můra a výměna pokoje za jiný nepřipadala v úvahu, zřejmě byly všechny pokoje obsazené.
SlužbyDámy uklízely každý den a obden měnily ložní prádlo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate