Orea Eleni Hodnocení: 3/5
od 8 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 990 Kč za os.
od 10 839 Kč za os.
od 6 563 Kč za os.
od 7 005 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Dominika Vlčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
KATASTROFA, všude bordel, jak u pláže tak na pláži, odpadkové koše existují jen na pokoji kde bydlíte, Řecko je neskutečná špína!, nechápu co dělají v EU! popel na pláži, tráva z moře na pláži a do toho tam chodí pouliční psy, doporučuji brokovnici s sebou, jinak Vám tam budou očurávat ručníky jako nám.
StravaVlastní strava, ale kuchyň o ničem takže strava taktéž. škoda!
UbytováníObstojné, kuchyň minimální vybavení, ale to doslova! fungovala jen jedna plotýnka takže kuchyň o ničem, Mikrovlná trouba chybí! což nechápu při dnešní ceně 1000CZK!, rychlovarná konvice chybí! OSTUDA! 250CZK, Trouba není, ale to se dalo předpokládat. odkapáač na nádobí není, prostě umyj a utři. postele stojí za H....O kovová postel na kachli nedělá dobře, vrže jak to jen jde, a ta noha uprostřed je tak na ylomení prstu!Děs běs! Koupelnu s WC nikdo nedořešil, není si kam dát ručník, žádné věšáčky, při sprchování si celou koupelnu zamokříte, včetně toaletního papíru...neznají závěsy. Balkon-slušný, funkční markýza, ale jinak výhled na sousedy nikam jinam.
SlužbyNějaká Řecká buchta co vám uprostřed týdne vymění ložní prádlo aniž by Vás o tom někdo předem informoval, takže Děti dělejte večer
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Dominika Vlčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
KATASTROFA, všude bordel, jak u pláže tak na pláži, odpadkové koše existují jen na pokoji kde bydlíte, Řecko je neskutečná špína!, nechápu co dělají v EU! popel na pláži, tráva z moře na pláži a do toho tam chodí pouliční psy, doporučuji brokovnici s sebou, jinak Vám tam budou očurávat ručníky jako nám.
StravaVlastní strava, ale kuchyň o ničem takže strava taktéž. škoda!
UbytováníObstojné, kuchyň minimální vybavení, ale to doslova! fungovala jen jedna plotýnka takže kuchyň o ničem, Mikrovlná trouba chybí! což nechápu při dnešní ceně 1000CZK!, rychlovarná konvice chybí! OSTUDA! 250CZK, Trouba není, ale to se dalo předpokládat. odkapáač na nádobí není, prostě umyj a utři. postele stojí za H....O kovová postel na kachli nedělá dobře, vrže jak to jen jde, a ta noha uprostřed je tak na ylomení prstu!Děs běs! Koupelnu s WC nikdo nedořešil, není si kam dát ručník, žádné věšáčky, při sprchování si celou koupelnu zamokříte, včetně toaletního papíru...neznají závěsy. Balkon-slušný, funkční markýza, ale jinak výhled na sousedy nikam jinam.
SlužbyNějaká Řecká buchta co vám uprostřed týdne vymění ložní prádlo aniž by Vás o tom někdo předem informoval, takže Děti dělejte večer
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.