Micha B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Moc pěkný hotel, který má nového majitele a jde vidět, že se investuje do jeho rozvoje. Perzonál velice snaživý a přátelský. Snídaně úžasné a večeře taky velmi chutné a bylo vždy na výběr buď z tradičních řeckých pokrmů a nebo i více univerzalní jídla jako stripsy, kuře na grilu a nebo výběr z různých druhů těstovin. Vybavení pokojů dostačují. Celkově to hodnotíme velice pozitivně.
Moc pěkný hotel, který má nového majitele a jde vidět, že se investuje do jeho rozvoje. Perzonál velice snaživý a přátelský. Snídaně úžasné a večeře taky velmi chutné a bylo vždy na výběr buď z tradičních řeckých pokrmů a nebo i více univerzalní jídla jako stripsy, kuře na grilu a nebo výběr z různých druhů těstovin. Vybavení pokojů dostačují. Celkově to hodnotíme velice pozitivně.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)










