Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 20 392 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 21 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Leoš B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jindřiška H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hezká dovolená až na podvod s jídlem, kde jsme si zaplatili all inclusive a měli jsme plnou penzi
hezká dovolená až na podvod s jídlem, kde jsme si zaplatili all inclusive a měli jsme plnou penzi
pláž hezká
StravaMěli jsme zaplacené all inclusive. Kvůli tomu jsem si zájezd koupila. Vždycky je to priorita mít all inclusive. Po příjezdu na hotel jsme zjistili, že se jedná o plnou penzi. Beru to jako podvod. Snažili jsme se s cestovkou spojit a nějak to vyřešit. Byli jsme opravnu naštvaný! Bylo nám oznámeno, že pití máme pouze v průběhu jídla a mimo si ho můsíme platit, což neodpovídá All inclusive. Museli jsme si denně kupovat vlastní pití. Po večeři jsme si chtěli dát kávu a chtěli ji po nás zaplatit. Že prý máme kávu pouze u snídaně, jinak je placená.Na kávu jsme chodili mimo hotel. CA je pro mě opravdu zklamání. V žádném případě nedoporučuji si koupit tento hotel s all inclusive.
Ubytovánípostele moc měkké, jinak ubytování hezké. Výhled na hory
Službyhotel spíš zaměřen na hosty, kteří mají v hotelu konference.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marika P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marta H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel sa nachádza vedľa cesty, ktorá je dosť rušná, lebo vedie do Kalamaty, mestečka s 50 000 obyvateľmi, aj keď tam autá chodia pomaly. Je na malom úzkom pozemku, bez bazéna, ktorý sme hľadali a našli sme ho mimo hotela, zase cez cestu. Priznám sa, že som pri bazéne vôbec nebola.
Hotel sa nachádza vedľa cesty, ktorá je dosť rušná, lebo vedie do Kalamaty, mestečka s 50 000 obyvateľmi, aj keď tam autá chodia pomaly. Je na malom úzkom pozemku, bez bazéna, ktorý sme hľadali a našli sme ho mimo hotela, zase cez cestu. Priznám sa, že som pri bazéne vôbec nebola.
Z areálu hotela je urobený podchod so schodmi, ktorými sa dostať na úzku dlhú kamienkovú pláž. Pláž je verejná, takže tam chodí dosť domácich, veľa miesta tam nie je, je úzka a dlhá, no ak idete skôr, dá sa obsadiť miesto. Osušky sa na pláži vymieňajú zadarmo každý deň. Nie sú tam toalety, čo ma dosť zarazilo. Sú iba v hoteli. Bar na pláži bol asi taký, že ste si niečo objednali, pikolík šiel s objednávkou do hotela a potom s tým utekal na pláž. More bolo do obeda krásne, čisté a bez vĺn, no vždy cca o 12,00, každý deň pravidelne ako hodinky, začal fúkať vietor (príjemný a teplý) a zdvihli sa vlny, takže sa veľmi plávať nedalo. No nebolo aspoň tak veľmi horúco. Pláž bola čistá, bez trávy. Nie je vhodná pre menšie deti. Po pár krokoch sa breh zvažuje a je hlboká voda.
StravaMali sme zaplatený All inclusive, ktorý však v tomto hotely chápu úplne inak. Má vytvorený svoj vlastný "Elite all inclusive". Zo začiatkz sa z jedla dalo vybrať, no potom sa stále opakovalo to isté. Pitie nealkoholických nápojom iba "počas stravovania" aj to iba v hlavnej reštaurácii. Čistú vodu z vodovodu s ľadom sme dostali v džbáne na stôl iba k jedlu v hlavnej reštaurácii. Ináč vodu - nesladenú, či už perlivú alebo neperlivú - nikde nenájdete. Žiadne galóny s vodou. Iba voda z vodovodu alebo z Lidla, ktorý je asi 10 minút cestou do kopca za hotelom. Ešte sa nám na dovolenke nestalo, aby sme si pri zaplatení all stravovania išli kupovať vodu do Lidla. Kávu iba z jedného automatu v hlavnej reštaurácii sme si mohli dať iba pri raňajkách. Potom bol kávomat celý deň zakrytý plachtou. Ja mám nízky tlak, kávu pijem cca 3x denne na zvýšenie tlaku a na dovolenku si nosím aj svoju kávu s varnou špirálou. Takže počas dňa sme si varili svoju kávu na izbe. Toľko k all stravovaniu v tomto hoteli. Myslím si, že na takéto Elite all stravovanie nás mala pred zaplatením dovolenky upozorniť cestovná kancelária.
UbytováníKvalita ubytovania bola výborná. Izby sa upratovali každý deň a s týmito službami som bola aj s manželom veľmi spokojná. Izbu sme mali dosť veľkým balkónom, kde sme sedávali a pili kávu, s výhľadom do záhrady a na hory, čo sme chceli, takže sme mali ticho a kľud aj večer. No nebolo kde sušiť plavky, ale na druhý deň nám upratovačka dala taký malý sušiak aj so štipcami na balkón, čo úplne stačilo.
SlužbySlužby hotela boli uspokojivé, no neohúrili. Po jedle Vám nikto neutekal vziať použitý tanier. Možno preto, aby nerušili pri jedle? Ešteže sme s manželom sedeli dvaja pri stole, takže sme taniere odkladali nabok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedna z nejkrasnejsich dovolenych vubec :) az na to ze nam nikdo z invie ani ck nebyl schopny rict ze mame mezipristani na ostrove karpathos,presto ze jsme leteli s mimcem a bylo to pro nas celkem podstatne info to bylo zklamani
Jedna z nejkrasnejsich dovolenych vubec :) az na to ze nam nikdo z invie ani ck nebyl schopny rict ze mame mezipristani na ostrove karpathos,presto ze jsme leteli s mimcem a bylo to pro nas celkem podstatne info to bylo zklamani
Plaz pres cestu kde byl vybudovany podchod takze super dostupnost,plaz krasna i kdyz mi byli zacatkem zari a uz se vse uklizelo ze konci sezona :D ale pro nas lehatko vzdy bylo,rucniky byly zdarma,ale kdyz jste chteli byt na lehatkach museli jste si neco dat i přesto ze bylo psane lehatka na plazi zdarma,co mi na plazi chybelo byla toaleta,takze clovek se musel oblect aby nesel do hotelu v plavlach protoze toalety byli hned u restaurace kam bezne chodili jist lide a bylo otevrena porad a jit podchodem uplne mimo plaz na wc..ale more bylo krasne i kdyz kazdy den jine v zavislosti na pocasi :)
StravaStrava byla vyborna,az na pomerne zasadni detail ze all invlusive je plna penze kdy dostanete k jidlu zdarma piti,jinak behem dne piti za poplatek a ne zrovna levne
UbytováníUbytovani jsme byli dal od plaze v bungalovech ale nevadilo nam to bylo tam klidneji a meli jsme male dítě tak nam klid vyhovoval,kazdy den se uklizecka ptala jestli je potreba uklidit takze bylo cisto :)
SlužbyZadny animacni program krome jednoho reckeho vecera s grilovanim,ktere ale opět nespadalo do all inclusive a musel se platit to same piti,ale nejeli jsme za zabavou takze nam to nechybělo
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alexandr I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.
Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.
Nejbližší město je Kalamata. Je to největší město v okolí a to je štěstí. Ale jinak je centrum malinké, nákupní možnosti minimální.
Personál je velmi příjemný, hotel je na vysoké úrovni.
Na pláži celkově málo lidí, klid, žádné Chorvatsko.
All inclusive: Bylijsme překvapeni, že All inclusive na hotelu je v podstatě trochu rozšířená plná penze. V hotelu jsou dvě možnosti stravování. Polopenze - pouze snídaně a večeře (bez alkoholu). All inclusive - Snídaně, oběd, večeře - ke všemu v ceně pivo a víno. Víno je stolní, může se pít neomezeně z krabic. Se spritem se dá pít. Pivo dávají v malých sklenkách, objednával jsem si vždy dvě najednou. Ale myslím si, že kromě čechů s tím hosté problém mít nebudou. Navíc je ještě v 17 hodin zmrzlina a popcron ale pouze pro hosty, kteří mají děti. Jídlo je formou výborného bufetu. Vše naprosto výborné. Každý den jiné obědy a večeře.
Voda je v hotelu pitná.
Supermarket: 15 minut pěšky je Lidl. Je to do kopce, doporučuji nechodit přes den :) Jinak v lidlu 6 piv za 4e.
Pokuj byl velmi čistý, každý den uklizený, nikde žádný hmyz - nevím jak to dělají, ale nebyli tam ani komáři.
Klimatizace výborná.
Bydleli jsme v hlavní budově. Postele tvrdší ale příjemně se spalo. Pokoje jsou malinké, útulně, stejně budete pořád na pláži. Výhled na zahradu vůbec nevadí, je moc kráská, nádherné palmy a resort. Výhled na krásné hory.
Děti: Pro děti je celkově hotel přizpůsobený dobře. Všude malé děti, kočárky, a dokonce je je přimo budefoté jídlo pro děti a je tam velký výber. V areálu je dětské hřiště pro děti všech kategorií.
Přístup na moře je (hned) přes cestu anebo podchodem. Neyvýhoda podchodu jsou schody, připadný kočárek se musí vynést. Jinak cesta je docela frekventovaná, auta tam jezdí velmi pomalu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...