Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Oasis (Kalo Nero)

Hodnocení: 3/5

Řecko, Peloponés, Kalo Nero

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 7 592 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Daň z přenocování v Řecku:
Daň z ubytování Řecko: Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2024 bude účtován „poplatek za odolnost vůči klimatické krizi“. Daň není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být zaplacena zákazníkem přímo v hotelu.

Výše daně závisí na kategorii hvězdy/klíče (kategorie země) v hotelu a počítá se za pokoj a noc plus DPH.

1* - 2* hotely a apartmány = 2,00 € za pokoj/noc
3* hotely a apartmány = 5,00 € za pokoj/noc
4* hotely a apartmány = 10,00 € za pokoj/noc
5* hotely / prázdninové domy / vily / obytné jednotky o velikosti 80 m² nebo více = 15 EUR za pokoj/noc

(změna vyhrazena)

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům s balíčkem služeb (let + hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Informace - Poplatky za odbavení

Upozorňujeme, že u následujících leteckých společností je vyžadován online check-in, jinak se účtují dodatečné poplatky za check-in na letišti. Časy a poplatky za online check-in na osobu/dítě jsou následující: online check-in u Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 €; online check-in u Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 20 €; online check-in u TUI nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; online check-in u RyanairMožná s předchozím ověřenímCheck-in: nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 € (platba pouze kreditní kartou); online check-in u Wizz Air: nejdříve 24 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 40–50 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Vezměte prosím na vědomí, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme proto, pokud je k dispozici, zarezervovat si rodinný pokoj přímo skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídkách příslušného hotelu. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na regionálních charakteristikách hotelového nábytku.

Poznámka k programu All Inclusive Light:

Balíčky all inclusive light zahrnují omezený rozsah služeb. Alkoholické nápoje nejsou zahrnuty a další služby zahrnuté v klasickém balíčku all inclusive mohou být také vyloučeny.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 15 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
  • Tenis Tenis ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Fitness Fitness ano
  • Bar Bar ano
  • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 22 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Lenka Pružinská

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla krásná, hotel a lokalitu můžeme jen chválit.

Dovolená byla krásná, hotel a lokalitu můžeme jen chválit.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Vladislav Tampír

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkový dojem - asi nejlepší co jsme zatím u Středozemního moře zažili (po Španělsku, Francii, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Černé Hoře, Řecku - Olympská Riviéra, Chalkidiki i Kréta-Matala,...) Peloponés vede na plné čáře - pro zájemce antiky pravý ráj- Mykény, Epidauros, Olympie,...už nemusíte paběrkovat po celém Středomoří i Řecku - skvostné. A samotné letovisko Kalo Nero - Dobrá Voda jak jsme si pojmenování volně přeložili - klid a mír, až se mi to nechce sdělovat, aby příliv turistů do poklidného místa vše neponičil

Celkový dojem - asi nejlepší co jsme zatím u Středozemního moře zažili (po Španělsku, Francii, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Černé Hoře, Řecku - Olympská Riviéra, Chalkidiki i Kréta-Matala,...) Peloponés vede na plné čáře - pro zájemce antiky pravý ráj- Mykény, Epidauros, Olympie,...už nemusíte paběrkovat po celém Středomoří i Řecku - skvostné. A samotné letovisko Kalo Nero - Dobrá Voda jak jsme si pojmenování volně přeložili - klid a mír, až se mi to nechce sdělovat, aby příliv turistů do poklidného místa vše neponičil

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Kalo Nero - pláž a moře - zlatý hřeb celého pobytu - bez komentáře, nesdělitelné, nutné prožít na vlastní kůži....

Strava

Středomořská kuchyně vyhovuje již snad všem dospělým, s dětmi, jak jsem pozoroval, je to trochu horší. Snídaně super až na slabší a vlažnou kávu + větší pestrost v ovocných dezertech. Obědy jsme dávali na výletech či v okolních restauracích - milujeme to. Na večeře jsme se také velmi těšili - paní šéfkuchařka pozorně doplňovala, aby všeho bylo stále dost po celou dobu tj. od 20.00 do 22.00hod. Chybělo bohužel více ryb, také hovězí a hlavně vyhlášené jehněčí či skopové. Speciality z grilovaného selečího a mletého masa byly ale také vynikající stejně jako podávané řecké pivo či ještě lepší bílé či červené víno.

Ubytování

Hotel Oasis v zeleni palem a kvetoucích keřů, se snídaněmi a večeřemi pod širým nebem u bazénu se šuměném nedalekého nezkrotného moře - neopakovatelné. Celodenní dohled pana majitele a jeho manželky - uklidňující. Pokoj se vším všudy velkolepě prostorný s terasou s výhledem na tiché klidné okolí s horami a mořem neskutečné,...pouze trocha balkánské ležérnosti může některé hnidopichy znervóznit, včetně nutného vhazování použitého toaletního papíru místo do wc do odpadkového koše. Vše vyváží vydatný spánek bez nutného zapínání klimatizace při otevřených oknech a především dveřích terasy za šumění nočního moře, chládku a bez hmyzu!!!

Služby

viz výše + nebyl problém o úklid a čisté ručníky či povlečení téměř každý den - personál - pokojské, číšníci, zahradník vstřícní, milí, komunikativní

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Václav Černý

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování s ohledem na zajímavou cenu je velmi dobré. Personál ochotný a příjemný, čisto a každodenní úklid, kuchyně perfektní - bufetové věčeře dokonalé, velký výběr a jídlo perfektní. Pláže v okolí jsou fajn, tedy až poté, co si trošku zvyknete na velkou míru odpadků všude kam se podíváte, ale takové už je pevninské řecko. Jinak vstup do moře převážně prudký a přes kameny, takže doporučuju s sebou boty do vody (v okolí ubytování). Najdete i pláže s mírnějším vstupem a jemným pískem, ale za těma budete muset popojet nebo na delší procházku. Taverny v Kalo Nero dobré a dostatek minimarketů na drobnější nákup. Nicméně je tam klid a pohoda, takže pro ty z vás, kteří hledají klidné místo s každodenním kýčovitě krásným západem slunce. :)

Ubytování s ohledem na zajímavou cenu je velmi dobré. Personál ochotný a příjemný, čisto a každodenní úklid, kuchyně perfektní - bufetové věčeře dokonalé, velký výběr a jídlo perfektní. Pláže v okolí jsou fajn, tedy až poté, co si trošku zvyknete na velkou míru odpadků všude kam se podíváte, ale takové už je pevninské řecko. Jinak vstup do moře převážně prudký a přes kameny, takže doporučuju s sebou boty do vody (v okolí ubytování). Najdete i pláže s mírnějším vstupem a jemným pískem, ale za těma budete muset popojet nebo na delší procházku. Taverny v Kalo Nero dobré a dostatek minimarketů na drobnější nákup. Nicméně je tam klid a pohoda, takže pro ty z vás, kteří hledají klidné místo s každodenním kýčovitě krásným západem slunce. :)

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tereza P.

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená, jako celek byla báječná. Kromě moře naprosto dle našich očekávání. Pozor, nejsou tam vůbec žádné půjčovny skůtrů ani čtyřkolek a v nejbližším městečku je jen 1 půjčovna aut. Nakonec jsme si půjčili auto a procestovali velký kus Peloponéského poloostrova (to by na skůtru asi nešlo, všecko je to tam daleko - za 3 dny jsme najeli přes 1000 km). Určitě stojí za vidění např. Olympie, Korintský průplav nebo ozubená úzkokolejka Diakofto-Kalavryta nebo most Rio-Antirio a řada dalších antických i neantických památek. Nejošklivější město Peloponésu je pak jednoznačně Sparta. Ty vykopávky vedle ale také stojí za to.

Dovolená, jako celek byla báječná. Kromě moře naprosto dle našich očekávání. Pozor, nejsou tam vůbec žádné půjčovny skůtrů ani čtyřkolek a v nejbližším městečku je jen 1 půjčovna aut. Nakonec jsme si půjčili auto a procestovali velký kus Peloponéského poloostrova (to by na skůtru asi nešlo, všecko je to tam daleko - za 3 dny jsme najeli přes 1000 km). Určitě stojí za vidění např. Olympie, Korintský průplav nebo ozubená úzkokolejka Diakofto-Kalavryta nebo most Rio-Antirio a řada dalších antických i neantických památek. Nejošklivější město Peloponésu je pak jednoznačně Sparta. Ty vykopávky vedle ale také stojí za to.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Naprosté zklamání. Písek není písek, ale drobný kačírek, takže se rozpálí do neuvěřitelných teplot. Vstup do vody po celém břehu lemován oblázky všech možných velikostí.Doporučujeme tedy boty do vody i když se to dá přežít i bez nich. Kalo Nero není chráněné pevninou. Při našem pobytu byly 90% času veliké vlny, nedalo se tedy v moři být déle než pár minut a vstup i výstup byly značně stížené oblázky ustupujícími pod nohou - zároveň se vstup částečně svažuje. Při první příležitosti mne při vstupu do vody strhla vlna a hned byly brýle v nenávratnu. Rozhodně nevhodné pro děti nejen kvůli vstupu do voly, ale i kvůli kamenité pláži a superhrubému písku. Při drobně rozbouřeném moři většina dětí trávila dovolenou u bazénu.

Pro šnorchlování rovněž vysoce nevhodná oblast. Když pominu dny, kdy bylo moře neklidné, prokřižovala jsem dostupné pobřeží sem tam, poměrně daleko i hluboko (5+m) a nikde nic není. Žije tam pár rybiček a když jsem hodně hledala, v záhybech skal, našla jsem ježka. Jinak nic. Mušliček absolutní 0, úplně mrtvo. Na šnorchlování jsme jezdili autem na různé jiné pláže. Kdekoliv to bylo kryté blízkými ostrovy nebo pevninou, dalo se šnorchlovat bez problémů a dokonce bylo i co vidět a sem tam i vylovit.

Strava

Strava v hotelu ve formě polopenze snad i předčila očekávání. Vše formou bufetu. K snídani trochu monotónně stále stejný výběr. Protože byl ale široký, bylo možné kombinovat různé varianty (sladké pečivo - několik druhů, slané pečivo, ta jejich šunka a sýr - za to ovšem nemůže hotel, ale Řecko jako takové, protože tam prostě nic jiného pořádně nemají, výborná vaječná omeleta, vejce na tvrdo, zelenina, feta sýr, jogurt, křupínky, med, marmeláda, čoko pomazánka, ovoce). K pití voda, juice (většinou broskvový), mléko, čaj, káva (protože je připravována ve velkém množství najednou, doporučuji si vozit vlastní + kdo má rád velké hrnky - na pokoji je rychlovarná konvice nebo džezva (hrnečky jen pro panenky), popřípadě objednávat na baru přímo z kávovaru).

Večeře formou rautů, výběr velice pestrý, hlavní jídla každý den jiná. Každý den 3 druhy salátů, sýry, tzatziky a obdobné a špagety určené především pro děti. Zbytek jídel se různě měnil. Vždy tam bylo něco smaženého (sýrové kuličky, nugety, kousky kebabu a pod, zpravidla mix, ne každý den stejný), nějaké ryby, někdy i mořské potvůrky (např. těstoviny s chobotnicí), kuřecí, vepřové na různé způsoby. Někdy se objevil i Pita Gyros s hranolky, vynikající mousaka či ryze zeleninové jídlo. Vše chutné, ale velice kořeněné. Vybrat z toho něco pro malé děti (kromě špaget) bylo obtížné.

Ubytování

Apartmán velký, v rámci možností až překvapivě čistý (zvýšená míra vodního kamene je pochopitelná a všudypřítomný písek a kamínky si do apartmánu nanosíte sami), úklid probíhá denně (důležité především kvůli vyhazování veškerého toaletního papíru do koše), denně výměna ručníků, cca ob den výměna ložního prádla. Dle informací od ostatních klientů v každém pokoji jiný typ postele, ale při zadání požadavku majitelé vyhověli. (Často řešíme délku postele resp. aby neměla spodní čelo kvůli prostoru na nohy. Naprosto nám v tomto ohledu vyšli vstříc, jen postel byla "140", což je z mého pohledu pro hotelový komfort nedostačující obecně. Nemohu ale říci, že byla vyloženě nepohodlná, po pár nocích vytyčování hranic jsme si zvykli.) Bohužel nám v apartmánu chyběl ovladač od jedné z klimatizací (zrovna od té v ložnici) a od TV, prý tam při posledním turnusu ještě byl, tak těžko říci. Klimatizace byla ale nastavena velice příjemně, proto jsme neměli ani potřebu nastavení během celého pobytu měnit a TV na pouštění filmů z přivezeného discu bylo možno ovládat bočními tlačítky. Vše se tedy dalo zvládnout.

Služby

Personál hotelu milý, příjemný, ochotný. Při večeři obsluhuje u bazénu, kde se hodí si dát něco z nabídky místního baru (pivo/víco a pokud nemáte chuť, tak alespoň vodu za 1,50) - je ovšem možnost povečeřet i v jídelně bez obsluhy a tedy bez nutnosti cokoliv doobjednávat. U večeře ale bohužel nejsou v rámci polopenze žádné nápoje, dokonce ani voda.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martina H.

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Odpočinuli jsme si a užili si moře a jídlo, přesně to, co jsme od dovolené čekali. Dovolená se nám velmi líbila. Nemáme ve zvyku jezdit opakovaně na stejné místo, ale do hotelu Oasis, pokud by byl za podobnou cenu, za kterou jsme zájezd koupili, bychom se i vrátili. Klientela převážně řecká, což bylo docela příjemné.

Odpočinuli jsme si a užili si moře a jídlo, přesně to, co jsme od dovolené čekali. Dovolená se nám velmi líbila. Nemáme ve zvyku jezdit opakovaně na stejné místo, ale do hotelu Oasis, pokud by byl za podobnou cenu, za kterou jsme zájezd koupili, bychom se i vrátili. Klientela převážně řecká, což bylo docela příjemné.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž hned u hotelu, vstup horší - po středně velkých kamenech, což bylo nepříjemné. Takže jsme používali boty do vody. Bohužel v místě jsou časté vlny, takže občas bylo koupání limitováno - výstup z moře trochu náročný - pro děti do cca 5 let bych moc nedoporučovala. Anebo v případě vln jít do bazénu. Na pláži vcelku málo lidí, a pokud člověk chtěl být na pláži zcela sám, mohl popojít dál mimo hlavní pláže.

Strava

Vynikající večeře - švédské stoly, občas tematické - těstoviny, masové téma - grilovaná masa, vždy sladký dezert. Řecké speciality - musaka, lilek pečený atd. Snídaně bez obměn, ale vše v pořádku.

Ubytování

Hotel Oasis je umístěn v klidném místě, na konci menší vesnice - městečka, takže je tu opravdu klid. Ubytování je v dvoupatrových vilkách, příjemných, ale s poněkud dosluhujícím vybavením. Postele byly dost nepohodlné, proleželé. Vzhledem k ceně a ostatním výhodám zájezdu jsme toto zvláště neřešili. K hotelu patřil příjemný bazén, který jsme vzhledem k vlnám a preferenci dětí dost využívali. Malé dětské hřiště, houpačky, skákací hrad.

Služby

Denně pečlivý úklid, pokud byl problém s klimatizací, relativně brzy řešili, vše v pořádku. Příjemný personál - číšníci i uklízečky.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vladislav Tampír

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkový dojem - asi nejlepší co jsme zatím u Středozemního moře zažili (po Španělsku, Francii, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Černé Hoře, Řecku - Olympská Riviéra, Chalkidiki i Kréta-Matala,...) Peloponés vede na plné čáře - pro zájemce antiky pravý ráj- Mykény, Epidauros, Olympie,...už nemusíte paběrkovat po celém Středomoří i Řecku - skvostné. A samotné letovisko Kalo Nero - Dobrá Voda jak jsme si pojmenování volně přeložili - klid a mír, až se mi to nechce sdělovat, aby příliv turistů do poklidného místa vše neponičil

Celkový dojem - asi nejlepší co jsme zatím u Středozemního moře zažili (po Španělsku, Francii, Itálii, Slovinsku, Chorvatsku, Černé Hoře, Řecku - Olympská Riviéra, Chalkidiki i Kréta-Matala,...) Peloponés vede na plné čáře - pro zájemce antiky pravý ráj- Mykény, Epidauros, Olympie,...už nemusíte paběrkovat po celém Středomoří i Řecku - skvostné. A samotné letovisko Kalo Nero - Dobrá Voda jak jsme si pojmenování volně přeložili - klid a mír, až se mi to nechce sdělovat, aby příliv turistů do poklidného místa vše neponičil

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Kalo Nero - pláž a moře - zlatý hřeb celého pobytu - bez komentáře, nesdělitelné, nutné prožít na vlastní kůži....

Strava

Středomořská kuchyně vyhovuje již snad všem dospělým, s dětmi, jak jsem pozoroval, je to trochu horší. Snídaně super až na slabší a vlažnou kávu + větší pestrost v ovocných dezertech. Obědy jsme dávali na výletech či v okolních restauracích - milujeme to. Na večeře jsme se také velmi těšili - paní šéfkuchařka pozorně doplňovala, aby všeho bylo stále dost po celou dobu tj. od 20.00 do 22.00hod. Chybělo bohužel více ryb, také hovězí a hlavně vyhlášené jehněčí či skopové. Speciality z grilovaného selečího a mletého masa byly ale také vynikající stejně jako podávané řecké pivo či ještě lepší bílé či červené víno.

Ubytování

Hotel Oasis v zeleni palem a kvetoucích keřů, se snídaněmi a večeřemi pod širým nebem u bazénu se šuměném nedalekého nezkrotného moře - neopakovatelné. Celodenní dohled pana majitele a jeho manželky - uklidňující. Pokoj se vším všudy velkolepě prostorný s terasou s výhledem na tiché klidné okolí s horami a mořem neskutečné,...pouze trocha balkánské ležérnosti může některé hnidopichy znervóznit, včetně nutného vhazování použitého toaletního papíru místo do wc do odpadkového koše. Vše vyváží vydatný spánek bez nutného zapínání klimatizace při otevřených oknech a především dveřích terasy za šumění nočního moře, chládku a bez hmyzu!!!

Služby

viz výše + nebyl problém o úklid a čisté ručníky či povlečení téměř každý den - personál - pokojské, číšníci, zahradník vstřícní, milí, komunikativní

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Jakub V.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celková dovolená byla na jedničku, s ubytováním jsme byli spokojeni, jídlo chutné

Celková dovolená byla na jedničku, s ubytováním jsme byli spokojeni, jídlo chutné

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Při vstupu do moře jsou oblásky, někomu by to mohlo vadit. Lehátka jsou "zadarmo" - přijde číšník z baru a nabídne vám nápoje, takže se platí touto formou, což je super

Strava

Forma bufetu, chutnalo nám a vždy jsme si vybrali, ke konci večeře přinesou dezerty. U bazénu bar, bohužel tedy zádné míchané drinky.

Ubytování

Styl ubytování v hotelu Oasis se mi líbí, apartmánky, žádný hotel a pokoj vedle pokoje. Klima i lednička bez příplatků, terasa s výhledem.

Služby

Pokoje i prostory "v hotelu" čisté a uklizené, úklid každý den.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout