Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Alia Mare Resort

Hodnocení: 4/5

Řecko, Rhodos, Lardos

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Hotel Alia Mare Resort zaujme náročné klienty, kteří hledají klid a komfort. Stojí na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Turistické centrum Lardosu cca 300 m, vesnička Lardos cca 1,5 km. Hlavní město Rhodos cca 55 km, historické město Lindos cca 9 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce se vstupní halou, lobby, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, výtah, parkoviště.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, k jejichž vybavení patří koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., trezor (pouze v některých pokojích, za poplatek), balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled moře.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně formou bufetu (07.00-10.00 hod.) Oběd formou bufetu (13.00-15.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00-21.00 hod.) Lehké občerstvení během dne Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno, ouzo, brandy) (10.00-22.45 hod.)

Služby

Hosté mají zdarma k dispozici šipky, plážový volejbal, aerobic. Za poplatek: kulečník. Za poplatek: Wifi v lobby. Pro děti je oddělená část bazénu pro děti, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma a na vyžádání.

Pláž

Písečnooblázková pláž přímo u hotelu (doporučujeme boty do vody). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Písečná pláž se nachází cca. 150 metrů od hotelové pláže.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 19 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jozef Č.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Stanislav V.

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hodnotenie známkou "3"

Hodnotenie známkou "3"

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Nedostatok slnečníkov a lehátok na pláži a pri bazéne, nedostatok pohárov pri bazénovom bare. More čisté, ale pri vstupe do mora po 5-7 metrov narazíte na väčšie kamene. 100 m vpravo je to už lepšie.

Strava

Sklamaný zo stravovania. To isté jedlo 4 dni po sebe ( len inač upravené ). Ich národne jedlo tam vôbec nebolo. Jediné čoho tam bolo dostatok bolo ovocie a zelenina. Nedostatok pohárov. Po 4 dňoch nám dali syr feta.

Ubytování

Až na štrbiny na vchodových dverách do izby a hlučné WC na 3 poschodí ( asi problém s výtlakom vody )

Služby

Uteráky a osušky po 4 dňoch menené. S upratovaním to bolo taktiež ( akurát denne vyberali odpadky z košov )

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (6) (1)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 1,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš H.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nie moc dobry

Nie moc dobry

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž bola pred hotelom kamenistá. So zlým vstupom do mora. Slnesniky a lehátka boli polamané a bolo ich málo cca 20ks.

Strava

Hrozná. Strava bola jednotvarna. Hotel mal 4hvezdicky a kazdy den bolo kura cestoviny a ryba pangasius. Hygiena v restauracii bola slaba a po restauracii pobehovali mačky.

Ubytování

Otrasne, 2x nas stahovali do dalsej izby. Na chodbach bol neporiadok. V izbách boli šváby.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jakub Bystran

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Namiesto Tsampika Hotel sme skončili tak ako časť Slovákov a Čechov v Alia Mare. Hotel je strašný. Vraj to ma 4ri hviezdičky no podľa mňa to ma tak maximálne jednu. Opotrebovaný a špinavý hotel uprostred ničoho.

Namiesto Tsampika Hotel sme skončili tak ako časť Slovákov a Čechov v Alia Mare. Hotel je strašný. Vraj to ma 4ri hviezdičky no podľa mňa to ma tak maximálne jednu. Opotrebovaný a špinavý hotel uprostred ničoho.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Asi najhoršia na akej som bol. Kamenistá a špinavá. Museli ste si nájsť správnu cestičku do mora ináč hrozilo zranenie na ostrých skalách pod hladinou. Slnečníkov a lehátok bola veľmi málo.

Strava

Stále dokola to isté. Kuchyňa nemala dosť riadu - hlavne poháre a šálky . Veľmi si na poriadok a čistotu nepotrpeli. Príbor bol zle umytý a taniere tiež . Pravidelne v jedálni či v bare dochádzalo pivo. Ako pri all inclusive som prvý krát v živote zažil že im v bare došla vodka či iný alkohol. Bolo to pravidlo, asi mali nejaký limit.

Ubytování

Naša prvá izba bola bez fungujúcej chladničky. Klimatizácia odišla hneď druhý deň. Večer začala kvapkať voda z izby nad nami. Najprv do kúpelne , potom mne rovno na postel. Kúpeľňa špinavá, odtok plný vlasov, všade vodný kameň. Chvalabohu že sme tam nemali plieseň.
Hneď večer nám presahovali o izbu vedľa. Tá už bola lepšia, trochu čistejšia a aspoň išla klimatizácia. Keď sa večer zhaslo z odtoku v kúpeľni vyliezali šváby. Všade boli mravce a komáre. Upratovačky síce upratovali no kedže vraj celý personál nedostal výplatu 3 mesiace tak to aj tak vyzeralo. Okrem záhradníka, kuchára a jedného barmana všetci sa správali k Vám ako vo väzení. Nik sa Vám nepozdravil .

Služby

Osobne sme síce nič neskúšali no jedna účastnícka chcela isť na platený internet no ani ten nešiel. Nebolo toho kto by vygeneroval prístupové údaje. Bazén síce čistili, obité kachličky takže hygiena 0 bodov.
Polámané stoličky na ktoré ste sa báli sadnúť. Všetky stoličky plné prachu a omrviniek či chlpov od mačiek.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Daniela D.

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hroza katastrofa humus strasne

Hroza katastrofa humus strasne

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Kamenna s velkymi skalami

Strava

Mali sme all inclusive chodili sme sa stravovat do inych hotelov

Ubytování

Katastrofalne ubytovanie

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Barbora Pohančaníková

Hodnocení 1,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nič horšie sa nám ani nemohlo stať. Po 2hodinovom lete nám pani delegátka oznámila, že náš pôvodný hotel Ilyssion Beach Resort má overbooking(tomuto celkom nerozumiem lebo v Invii nás ešte obháňali, že sa musíme čím skôr rozhodnúť, lebo majú poslednú izbu voľnú aby sme čím skor zaplatili),a tak nám oznámili, že budeme preubytovaní na iný hotel. Keď som počula názov toho "hotela",premkla ma hrôza.V Invii nám tento hotel vyslovene NEODPORÚČALI, a neviem akým zázrakom sme sa tam ocitli. Vyberáme si dovolenku podľa recenzií ľudí, čo daný objekt navštívili a nie podľa krásnych(zaručene "pravdivých") opisov CK. Po príchode do Alia Mare neskoro po polnoci(30.8.2016) nás na recepcii nik nečakal(presnejšie recepciu sme ani nevedeli nájsť) a museli sme 15 minút niekoho hľadať aby sme sa mohli ubytovať.Pán "recepčný" dokonca neovládal ani základné anglické slovíčka a ledva nás ubytoval. V takejto situácii boli ďalší Slováci,ktorí prileteli snami. Som nemilo prekvapená, prečo pri tak negatívnych ohlasoch svojich zákazníkov CK nevyradí tento "bordel" zo svojej ponuky a stále tam niekoho ubytujú a dokonca ponúkajú ďalšie a ďalšie zájazdy.Ale bohužiaľ žijeme na Slovensku, Nemcom alebo Francúzom sa niečo také určite nemože stať.Ďalšie ráno sme mali stretnutie s delegátkou, ktorej sme oznámili, že ak nás nepremiestnia do hotela s minimálne takou istou úrovňou jako sme si objednali, odchádzame domov a budeme to riešiť právne. Pozitívne bolo,že nám vybavila všetkým ubytovanie v hoteli Ocean Blue, kde to už bolo úplne o inom. Bodka za tým všetkým ale bolo to,že nám bolo povedané, že si máme zabezpečiť sami dopravu na nový hotel. Odmietli sme lebo očividne schybyla CK,ktorá by si mala svoje problémy a prešľapy riešiť sama.Naveľa nám vybavila presun taxíkom. Keď si to zrátame, stratili sme skoro 2 dni z dovolenky tým, že sme zažili nepríjemný šok z izby a hotela, a tiež sme stratili ďalší deň presunom v poobedňajších hodinách na iný hotel a telefonovaním s delegátkou,čo sme už dávno mohli oddychovať na dovolenke.Budeme to ešte riešiť.

Nič horšie sa nám ani nemohlo stať. Po 2hodinovom lete nám pani delegátka oznámila, že náš pôvodný hotel Ilyssion Beach Resort má overbooking(tomuto celkom nerozumiem lebo v Invii nás ešte obháňali, že sa musíme čím skôr rozhodnúť, lebo majú poslednú izbu voľnú aby sme čím skor zaplatili),a tak nám oznámili, že budeme preubytovaní na iný hotel. Keď som počula názov toho "hotela",premkla ma hrôza.V Invii nám tento hotel vyslovene NEODPORÚČALI, a neviem akým zázrakom sme sa tam ocitli. Vyberáme si dovolenku podľa recenzií ľudí, čo daný objekt navštívili a nie podľa krásnych(zaručene "pravdivých") opisov CK. Po príchode do Alia Mare neskoro po polnoci(30.8.2016) nás na recepcii nik nečakal(presnejšie recepciu sme ani nevedeli nájsť) a museli sme 15 minút niekoho hľadať aby sme sa mohli ubytovať.Pán "recepčný" dokonca neovládal ani základné anglické slovíčka a ledva nás ubytoval. V takejto situácii boli ďalší Slováci,ktorí prileteli snami. Som nemilo prekvapená, prečo pri tak negatívnych ohlasoch svojich zákazníkov CK nevyradí tento "bordel" zo svojej ponuky a stále tam niekoho ubytujú a dokonca ponúkajú ďalšie a ďalšie zájazdy.Ale bohužiaľ žijeme na Slovensku, Nemcom alebo Francúzom sa niečo také určite nemože stať.Ďalšie ráno sme mali stretnutie s delegátkou, ktorej sme oznámili, že ak nás nepremiestnia do hotela s minimálne takou istou úrovňou jako sme si objednali, odchádzame domov a budeme to riešiť právne. Pozitívne bolo,že nám vybavila všetkým ubytovanie v hoteli Ocean Blue, kde to už bolo úplne o inom. Bodka za tým všetkým ale bolo to,že nám bolo povedané, že si máme zabezpečiť sami dopravu na nový hotel. Odmietli sme lebo očividne schybyla CK,ktorá by si mala svoje problémy a prešľapy riešiť sama.Naveľa nám vybavila presun taxíkom. Keď si to zrátame, stratili sme skoro 2 dni z dovolenky tým, že sme zažili nepríjemný šok z izby a hotela, a tiež sme stratili ďalší deň presunom v poobedňajších hodinách na iný hotel a telefonovaním s delegátkou,čo sme už dávno mohli oddychovať na dovolenke.Budeme to ešte riešiť.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž bola to jediné pekné. číre teplučké more s pozvoľným vstupom do mora, kamenistá pláž. Okolie bolo pokojné, málo ľudí.

Strava

Veľmi jednoduchá, kuchyňa nebola veľmi čistá, obrusy prestreté na stoloch boli pokryté omrvinkami a rôznymi fľakmi. Stále chýbali šálky na kávu/čaj.

Ubytování

Vôbec nie sme nároční klienti, ale toto nás dostalo. Bývala som niekoľko rokov v Mlynskej doline na internáte ale aj ten bol za 46 EUR na mesiac lepší ako toto. Hneď pri vstupe do hotela razil silný zápach z kanalizácie. Po otvorení izby som sa absolútne zhrozila, po stenách izby boli samé pozabíjané komáre a pavúky. Keď sme sa chceli pozrieť na výhľad z balkóna, spod závesu vybehol minimálne 5cm šváb a v tom momente som odmietla si čo i len sadnúť na posteľ lebo som sa ani nechcela pozrieť čo číha spod obliečky. Sprchový kút v izbe bol celý zájdený, trčal tam kábel zo steny, nebol tam žiadny toaletný papier, ani jeden uterák a mydlo. Na druhý deň nám pani delegátka vysvetlila, že ide o nízkonákladový 4* hotel,čo znamená, že izba je bez hygienických potrieb(CK by mala aktualizovať popis hotela a nezavádzať potenciálnych klientov klamstvom, že ide o 4* hotel lebo ten má absolútne iné štandardy). Delegátkam sme sa vnoci nemohli dovolať tak sme si v papieroch o zájazde našli číslo pre prípad núdze. Po asi polhodine sa nám podarilo vybaviť, že sme boli presunutí na inú, aspoň trošku lepšiu izbu no to tiež nebolo bohviečo. Ale tu aspoň nevybehol obrovský šváb po pohnutí závesom. V zmluve máme napísanú izbu s výhľadom na more, no tu sme mali výhľad akurát tak na smetisko a mačky hrabajúce sa v odpadkoch. Druhí Slováci zase nemali ani poupratovanú izbu po predchádzajúcich majiteľoch a čakala ich rozhádzaná posteľ a smrad v izbe.

Služby

Dosť zlé, slabá komunikácia, nedostatečná angličtina personálu, nekvalifikovaný personál.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250