Erzsébet M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Pěkný hotel s milým personálem. Náš pokoj byl malý, ale dostačující. Balkon byl také dostačující.
Pěkný hotel s milým personálem. Náš pokoj byl malý, ale dostačující. Balkon byl také dostačující.
No, to byl ožehavý bod, pláž je oblázková! Voda se rychle dostává do hloubky, doporučuje se jen výborným plavcům. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je odbočit z ulice od hotelu na hlavní pobřežní silnici.
StravaZaplatili jsme si snídani, byl to bufet, kde bylo v podstatě všechno. Uzeniny, sýr, jogurt, müsli, káva, čaj atd.
UbytováníDostali jsme dvoulůžkový pokoj s toaletou a sprchou. Za klimatizaci jsme nemuseli platit navíc.
SlužbyMěli jsme klimatizaci, televizi a balkon.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







