Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Castellum Suites

Řecko, Rhodos, Rhodos město

Moderní a elegantní hotel V klidné čtvrti Centrum města 3 min chůze

Více o ubytování

od 11 274 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 196 483

Umístění:
Hotel se nachází ve městě Rhodos, cca 1,8 km od veřejné písčito-oblázkové pláže "Elli" (doporučujeme koupací boty). Dostanete se sem po silnici nebo autobusem/autem. Nákupní a zábavní místa jsou asi 1 km daleko. Nejbližší atrakcí je Akropoli na Rhodosu (cca 1 km). Do centra města je to asi 1 km. Přímo přede dveřmi je autobusová zastávka. Nejbližší město, Staré Město, je asi 1,2 km daleko. Letiště: RHO cca 17 km.

Vybavení:
Klimatizovaný hotel prošel renovací v roce 2020 a má 155 pokojů rozmístěných na 3 podlažích. Interiér zahrnuje vstupní halu, recepci (24 hodin), lobby bar, výtah a bar, stejně jako WiFi (ve veřejných prostorách). K vybavení patří také restaurace s klimatizací. Snack bar nabízí také malá jídla. Bazénová krajina zahrnuje bazén a bar u bazénu (v závislosti na sezóně), samostatný dětský bazén a sluneční terasu (v závislosti na sezóně). Venkovní prostor má terasu. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky u bazénu. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování (k dispozici v závislosti na sezóně):
Apartmá balkon/terasa (cca 30 m2): Mít vanu nebo sprchu/WC, klimatizaci (individuálně nastavitelná, zdarma), telefon, zařízení na přípravu kávy/čaje, trezor (zdarma), WLAN (zdarma) a balkonem nebo terasou.

Apartmá Executive Balkon/Terasa (cca 47 m2): Se stejným nábytkem jako Apartmá Balkon/Terasa mají další spací zařízení.

Všechny ekonomické pokoje obvykle odpovídají nejlevnější kategorii pokojů. Umístění, velikost a vybavení se mohou lišit od standardních pokojů. Pokud má váš hotel hlavní budovu a vedlejší budovu, ubytování může být jak v hlavní budově, tak ve vedlejší budově. Bohužel nemůžeme přijmout žádné požadavky týkající se vybavení a umístění. Klasifikace je výhradní odpovědností hoteliéra na místě.

Stravování (dostupné v závislosti na sezóně):
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle nabídky all inclusive jsou v ceně od 10:30 do 23:00 na otevřených barech. Importované nápoje a všechny ostatní doplňky jako čerstvě vymačkané ovocné šťávy za poplatek.

Děti (k dispozici v závislosti na ročním období):
- Samostatný dětský bazén u bazénu

Smíšený:
- Přijímané způsoby platby: Euro/Master Card, Visa
- praní prádla (za příplatek), žehlení prádla (za příplatek)
- úklid pokoje,
- Parkoviště
- Napětí: 220 voltů

kategorie země:
4 hvězdičky

Poznámka k zemi Řecko:
Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že v Řecku se vybírá turistická daň.
To se vypočítává podle klasifikace (kategorie země) hotelu:
U 1* a 2* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc přibližně 1,50 EUR
U 3* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 3 EUR
U 4* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 7 EUR
U 5* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 10 EUR
Turistická daň se platí na místě v hotelu. (změna vyhrazena)

Obecná informace:
Aktuální informace o koronaviru (Covid-19):
Pro vaši vlastní bezpečnost budou ve vaší dovolenkové zemi nebo hotelu přijata dalekosáhlá opatření k omezení pandemie koróny. V závislosti na destinaci a regionu to může vést k určitým změnám nebo omezením služeb v důsledku oficiálních pokynů v hotelech, které mohou mít dopad na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity. Kromě toho se na plně očkované, uzdravené nebo neočkované osoby mohou vztahovat odlišné předpisy. Některá zařízení mohou být dostupná pouze plně očkovaným jedincům.

Mimořádné okolnosti způsobené koronavirovou pandemií mohou také nadále vést ke zrušení letů, změnám letových časů/letových řádů, jakož i uzavření hotelů, pozdějšímu otevření hotelů a nadměrné rezervaci – a to i ve velmi krátké době. V těchto případech se vám snažíme co nejrychleji nabídnout vhodnou alternativu. Pokud bychom přesto museli zrušit vaši cestu kvůli Coroně, budeme vás kontaktovat.

Čas příjezdu:
Vezměte prosím na vědomí otevírací dobu recepce. Pokud přijedete mimo provozní dobu recepce, informujte prosím svůj rezervovaný hotel před příjezdem.

Dětské postýlky (neplatí v hotelech pro dospělé):
Dětská postýlka na vyžádání a podle dostupnosti. Ubytování je možné na lůžku rodičů. Na místě může být nutné zaplatit příplatek.

Omezená mobilita:
Hotelový komplex není z našeho pohledu vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Informace o letu:
Informujte se prosím o pravidlech pro zavazadla, palubním stravování a odbavení letecké společnosti, kterou jste si zarezervovali online, na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Pokud jste si zarezervovali let, budete přepraveni v ekonomické třídě.

Minimální věk:
Vezměte prosím na vědomí, že alespoň jeden cestující v rezervaci musí být starší 18 let.

noční lety:
Vezměte prosím na vědomí, že hotelové pokoje jsou k dispozici až od 14:00 v den příjezdu, jak je v zemi zvykem. Pokud dorazíte do 3:59, ihned obdržíte svůj rezervovaný pokoj.

Cestování, bezpečnost a lékařské rady:
Vzhledem k našim předsmluvním informačním povinnostem obdržíte aktuální cestovní, bezpečnostní a zdravotní informace pro občany EU před rezervací nebo předáním vaší cestovní kanceláří. Tyto informace vám budou prezentovány na internetových portálech před rezervací.

Sezónní omezení:
Upozorňujeme, že uvedená hotelová zařízení, cateringové služby, venkovní zařízení a aktivity mohou být dostupné pouze v omezené míře nebo vůbec v závislosti na obsazenosti hotelu a povětrnostních podmínkách. Bez ohledu na obsazenost a počasí mohou být v tuto dobu také uzavřeny nebo zrušeny některé plochy venkovních zařízení a také sportovišť a zábavních zařízení.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavní program, péče o děti a televizní programy nemusí být nutně nabízeny v němčině, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak.

Transfer na místě / speciální nebo sportovní zavazadla:
Vezměte prosím na vědomí, že některé hotely vás vysadí na povinných zastávkách poblíž vašeho hotelu místo vašeho jednotlivého hotelu/ubytování. Vzhledem k umístění některých hotelů (např. na pěších zónách) v těchto lokalitách nemusí být možné nabízet službu door-to-door. V takovém případě vás řidiči vysadí na nejbližším možném místě k vašemu ubytování. Poskytovatel nenese odpovědnost za přepravu vašich zavazadel do ubytování.

Rádi bychom vás zdvořile požádali, abyste informovali svou přepravní agenturu a rezervovaný hotel, pokud by měl být váš let během vašeho příletu zpožděn.

Pokud jste si zarezervovali zájezd bez přestupu a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte o tom prosím hoteliéra před příjezdem, aby byla vaše rezervovaná služba zaručena.

Vezměte prosím na vědomí, že speciální a sportovní zavazadla u nás musí být registrována před odjezdem a že náklady na přepravu při transferech vzniknou.
Lage:
Das Hotel liegt in Rhodos-City, ca. 1,8 km vom öffentlichen Sand-/Kiesstrand "Elli" (Badeschuhe empfehlenswert) entfernt. Dieser ist über eine Straße bzw. mit dem Bus/Auto erreichbar. In ca. 1 km Entfernung befinden sich Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Akropoli of Rhodes (ca. 1 km). Die Innenstadt ist ca. 1 km entfernt. Eine Bushaltestelle befindet sich direkt vor der Tür. Die nächste Stadt Old Town liegt ca. 1,2 km entfernt. Flughafen: RHO ca. 17 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel wurde 2020 renoviert und verfügt über 155 Zimmer sowie 3 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, einen Lift und eine Bar sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Klimaanlage. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Suite Balkon/Terrasse (ca. 30 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Klimaanlage (individuell regulierbar, kostenfrei), Telefon, Kaffee-/Teezubereiter, Safe (kostenfrei), WLAN (kostenfrei) und Balkon oder Terrasse.

Suite Executive Balkon/Terrasse (ca. 47 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Suite Balkon/Terrasse über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Alle Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegennehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:30 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- separates Kinderbecken am Pool

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung,
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
4 Sterne

Länderhinweis Griechenland:
Touristensteuer:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Touristensteuer erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 7 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 10 EUR
Die Touristensteuer wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten)

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
 • Vzdálenost od letiště Letiště 22 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Golf Golf ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (4 hodnocení)

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolí 3,9 / 5

Cena 4,4 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 179. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1118 v Rhodos.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.4. - 8.4.2023 Hodnoceno: Duben 2023

Castellum Suites Řecko, Rhodos

Rhodos je krásný ostrov s historickými památkami. My jsme byli ubytováni přímo ve městě Rhodos, které je zapsáno v UNESCO. Za návštěvu stojí i historické městečko Lindos nad kterým se tyčí středověká pevnost.

Rhodos je krásný ostrov s historickými památkami. My jsme byli ubytováni přímo ve městě Rhodos, které je zapsáno v UNESCO. Za návštěvu stojí i historické městečko Lindos nad kterým se tyčí středověká pevnost.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel se nachází jen pár kroků od historického centra. Hotel je udržovaný, pokoje jsou čisté. Nevýhodou je, že jde všechno slyšet nebo jsme možná měli smůlu na hlučné hosty.

Strava
Jídlo naprosto vynikající!

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Juraj F.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 23.6. - 30.6.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Castellum Suites Řecko, Rhodos

Hotel bol dobre situovany s vynikajucou stravou. Izby ciste a pekne.

Hotel bol dobre situovany s vynikajucou stravou. Izby ciste a pekne.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Filtrovat recenze

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 3.4. - 8.4.2023 Hodnoceno: Duben 2023

Castellum Suites Řecko, Rhodos

Rhodos je krásný ostrov s historickými památkami. My jsme byli ubytováni přímo ve městě Rhodos, které je zapsáno v UNESCO. Za návštěvu stojí i historické městečko Lindos nad kterým se tyčí středověká pevnost.

Rhodos je krásný ostrov s historickými památkami. My jsme byli ubytováni přímo ve městě Rhodos, které je zapsáno v UNESCO. Za návštěvu stojí i historické městečko Lindos nad kterým se tyčí středověká pevnost.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel se nachází jen pár kroků od historického centra. Hotel je udržovaný, pokoje jsou čisté. Nevýhodou je, že jde všechno slyšet nebo jsme možná měli smůlu na hlučné hosty.

Strava
Jídlo naprosto vynikající!

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Juraj F.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Datum pobytu 23.6. - 30.6.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Castellum Suites Řecko, Rhodos

Hotel bol dobre situovany s vynikajucou stravou. Izby ciste a pekne.

Hotel bol dobre situovany s vynikajucou stravou. Izby ciste a pekne.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Thi Trang Tran

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.6. - 12.6.2022 Hodnoceno: Červen 2022

Castellum Suites Řecko, Rhodos

Dobra

Dobra

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Maly bazen

Strava
Kazdy den nove jidla

Pláž
Trosku daleko

Plaz je cista

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 23 °C

 • Pátek 29 °C v noci 23 °C

 • Sobota 28 °C v noci 24 °C

 • Neděle 30 °C v noci 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout