Michal B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
S dovolenou jsme byli celkem spokojeni. Hotel byl čistý a moderní, avšak nachází se v prostředí, které není úplně malebné.
S dovolenou jsme byli celkem spokojeni. Hotel byl čistý a moderní, avšak nachází se v prostředí, které není úplně malebné.
Cesta k pláži byla daleká, ale to člověk vidí a počítá s tím při volbě zájezdu. Pláž byla rozlehlá, rozmanitá, sestup do vody byl mírný a pozvolný, někde se nacházely velké kameny, avšak pláž je opravdu hodně široká a nabízí mnoho plochy a místa.
StravaSe stravou jsme byli spokojení.
UbytováníS ubytováním jsme byli spokojení, krom toho, že na pokoji nebyla jediná skříň ani skříňka, pouze jeden malý šuplík. Chyběly i noční stolky a nahrazovaly je jakési kulaté táci s nožičkami.
SlužbyJaké služby?
Úklid? - spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







