V prvom rade chcem poďakovať pracovníkom INVIE a ich klientskej linke cestovného poistenia poisťovne AXA za snahu a pomoc pri riešení, našťastie nie vážnych zdravotných problémov. Nakoľko sme nemali delegátku, prostredníctvom nich, aj keď bol víkend, bol privolaný lekár priamo na izbu hotela v pomerne krátkom čase. Poďakovanie patrí aj lekárovi, zdravotné problémy nezľahčoval, bol príjemný, dôkladne ma vyšetril, predpísal lieky. Takže ešte raz, veľké poďakovanie.
StravaStrava bola, čo sa týka raňajok a večerí veľmi pestrá so širokým výberom jedál. Nebolo čo vytknúť. Obedy, trochu malý výber .
Celkovo, hotel predražený na to, čo ponúkal, vrátane toho, že pri všetkom si pýtali číslo izby, aj keď sme mali náramok. Ale - pláž priamo pod hotelom, za lehátka so slnečníkom žiadne ďalšie poplatky, more čisté, málo ľudí. V prípade, že netúžite po chodení po obchodoch, ale chcete more a oddych, ideálne miesto. Naozaj zo záberov nie je treba vymazávať davy turistov.
UbytováníIzba nie veľká, no mala všetko, čo bolo potrebné, udržiavané v čistote, funkčná klimatizácia, trezor v cene. Upratovanie každý deň. Terasa s výhľadom na more. Vybavenie hotela porovnateľné s inými, v ktorých sme boli.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate