Se vším jsme byli velmi spokojeni, organizace, dochvilnost transferů, poloha hotelu.
PlážNa straně hotelu je voda větrná a vlnící se, ale v krásných barvách. Západy slunce jsou úžasné. Na pláž na druhé straně se dostanete za 10 minut chůze, kde je klidný vítr a klidná voda. Poměrně rychle se prohlubuje na obě strany, ale má příjemnou teplotu.
StravaVečeře je ve vedlejším hotelu, ale je pestrá, s místními jídly, čerstvě upečenou pizzou, polévkami...vše bylo velmi chutné. Snídaně je trochu monotónní.
UbytováníLokalita je skvělá, chyběl balkon, čistota v pořádku, personál milý.
SlužbyBazén je malý, někdy už nejsou volná lůžka. Ale umístění je skvělé.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate