Pěkný hotel, velmi čistý, rodinný. Bohužel bez auta v okolí nic není, takže si nebudete moci koupit potraviny, vodu ani nic jiného. Nejbližší obchod je vzdálený 1,5 km. Centrum města je vzdálené 3 km.
PlážKrásné, v zátoce nefoukal vítr, čistá voda.
StravaKaždý den stejná kontinentální snídaně. Čerstvá a dobrá, ale upřímně, když jíte sedm dní to samé, těžko se dá říct, že vám to doopravdy chutnalo. Na vejce natvrdo nenajdete nic jako majonézu, omáčku nebo kečup. Žádné neexistuje.
UbytováníPohodlné postele a polštáře.
SlužbyVšechno je v pořádku. Nikde není varná konvice. Na každém patře by mohla být alespoň jedna na přípravu kávy. Koupili jsme si varnou konvici za 10 eur, takže to pro hotel není výdaj.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate