Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 7 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 990 Kč za os.
od 9 990 Kč za os.
od 12 079 Kč za os.
od 9 909 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 95 hodnocení)
Ivana Konejlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Značka ideál.
Značka ideál.
čistá,velká,prostě supr.
Stravabez stravy,stravování v restauraci je peněžně srovnatelné jako u nás.
UbytováníSupr nemělo chybu,jako v pohádce.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla nádherná a byly jsme s dcerou naprosto spokojené. Okolí a pláže nádherné. DOPORUČUJI VŠEM... za mě TOP DOVOLOLENÁ
Dovolená byla nádherná a byly jsme s dcerou naprosto spokojené. Okolí a pláže nádherné. DOPORUČUJI VŠEM... za mě TOP DOVOLOLENÁ
pláž byla daleko asi 300metrů od hotelu
nádherná pláž s pozvolným vstupem do moře, na pláži plno lehátek a slunečníků za poplatek, ale strašně hodně místa i na položení své osušky kdekoliv.
ubytování bylo překrásné. přijely jsme do hotelu okolo půl sedmé ráno, kde nás paní domácí ihned ubytovala. Na přivítanou nás pohostila pomerančovým džusem, paní domácí velice příjemná.
Jinak co se týče pokoje, tak pokoje byly každý den uklizené, co dva dny nám převlíkali postele a měnili ručníky. Vybavení pokoje Wi-Fi,lednička,televize,klimatizace, kávovar, rychlovarná konvice,veškeré nádobí.
služby hotelu top!!! každý den uklizeno co dva dny se převlíkalo!!!!
Byla tato recenze užitečná? (17) (0)
Filtrovat recenze
Ivana Konejlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Značka ideál.
Značka ideál.
čistá,velká,prostě supr.
Stravabez stravy,stravování v restauraci je peněžně srovnatelné jako u nás.
UbytováníSupr nemělo chybu,jako v pohádce.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ester Alexeev
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla příjemná. Dobře jsme si odpočinuli. Ubytování bylo malé, ale stačilo na celý týden. Bohužel špatně fungovala wifi, to je asi jediné, co bych mohla vytknout stran ubytování. Moře krásná, lidi velmi milí.
Dovolená byla příjemná. Dobře jsme si odpočinuli. Ubytování bylo malé, ale stačilo na celý týden. Bohužel špatně fungovala wifi, to je asi jediné, co bych mohla vytknout stran ubytování. Moře krásná, lidi velmi milí.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Věra Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, splnila naše očekávání.
Dovolená se nám líbila, splnila naše očekávání.
CCa 300 m od ubytování byla dlouhá pláž s černým pískem a dobrým vstupem do vody.
Stravabez stravy
UbytováníUbytování bylo jednoduché, ale měli jsme tam vše, co jsme potřebovali. Možná v kuchynské lince mohlo být více nádobí, chyběly např. vařečka a mísa na salát.
SlužbyKaždý den úklid, častá výměna ručníků i povlečení.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jitka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd zcela splnil naše očekávání.
Zájezd zcela splnil naše očekávání.
Pláž v dosahu, velmi dlouhá, čistá, v našem termínu poloprázdná. Velký výběr možností občerstvení přímo na pláži či v těsné blízkosti.
StravaBeze stravy
UbytováníUbytování velmi příjemné, měli jsme štěstí na studio, ne všechna měla tak pěkné umístění (zejm.. balkon).
SlužbyPokojový servis bez připomínek. Milý personál.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si užili perfektně, Santorini je opravdu nádherné.
Dovolenou jsme si užili perfektně, Santorini je opravdu nádherné.
Pláže čisté, voda průzračná. V plné sezoně lidí méně, lehátka k dispozici po celý den, kdykoliv jsme přišli.
UbytováníMěli jsme pokoj č.13, který byl v pohodě, ale balkon neměl, stolek a židle jsou na chodbě, prostor jsme sdíleli se sousedy z vedlejšího pokoje, takže soukromí není. Pokoj č.4 nebrat, je v průchodu studia. Pokoj č.1 je moc pěkný s krásným balkonkem a výhledem, ale jsou zde kamenné postele od sebe. V přízemí mají balkonek pouze dva pokoje přímo u bazénu, zbylé pokoje v přízemí mají stolky a židle na chodbě. Vedle nás v prvním patře byli ještě asi dva pokoje (číslo nevím), ale ty balkony měli. Jinak čisto, majitelka moc milá.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...