Costa Grand Resort & Spa Hodnocení: 5/5
od 12 419 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 419 Kč za os.
od 15 442 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
od 11 439 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Nikola D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velké díky patří paní delegátce Šárce za pomoc s komunikací v hotelu, angličtina některých pracovníků nebyla dostatečná.
Velké díky patří paní delegátce Šárce za pomoc s komunikací v hotelu, angličtina některých pracovníků nebyla dostatečná.
Pláž byla pěkná, řasy na pláži jsou na hodně místech, ale celkový dojem je spíše pozitivní. Voda byla příjemně teplá. Lehátka skoro pořád prázdné.
StravaStrava byla v pořádku. Jídlo si vybral každý. Byl velký výběr všeho možného od masa až zeleninu.
UbytováníKomunikace v hotelu a jednání s klienty neodpovídalo standardům dnešní doby. Když si člověk připlatí nemalou částku za lepší pokoj, měl by jej okamžitě po příjezdu dostat. Ne že musí 2 dny řvát na recepci aby se dočkal svého. Jiní si připlacený pokoj nezvládli vykřičet do konce pobytu.
SlužbyCelkový dojem na služby hotelu je průměrný. V jednom baru byli příjemní a ochotní, v druhém baru se nikomu nechtělo pracovat a ještě když si člověk odskočí na oběd, barman mu vyhodí ručníky z lehátek, toto se nám zatím nikde nestalo.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Nikola D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velké díky patří paní delegátce Šárce za pomoc s komunikací v hotelu, angličtina některých pracovníků nebyla dostatečná.
Velké díky patří paní delegátce Šárce za pomoc s komunikací v hotelu, angličtina některých pracovníků nebyla dostatečná.
Pláž byla pěkná, řasy na pláži jsou na hodně místech, ale celkový dojem je spíše pozitivní. Voda byla příjemně teplá. Lehátka skoro pořád prázdné.
StravaStrava byla v pořádku. Jídlo si vybral každý. Byl velký výběr všeho možného od masa až zeleninu.
UbytováníKomunikace v hotelu a jednání s klienty neodpovídalo standardům dnešní doby. Když si člověk připlatí nemalou částku za lepší pokoj, měl by jej okamžitě po příjezdu dostat. Ne že musí 2 dny řvát na recepci aby se dočkal svého. Jiní si připlacený pokoj nezvládli vykřičet do konce pobytu.
SlužbyCelkový dojem na služby hotelu je průměrný. V jednom baru byli příjemní a ochotní, v druhém baru se nikomu nechtělo pracovat a ještě když si člověk odskočí na oběd, barman mu vyhodí ručníky z lehátek, toto se nám zatím nikde nestalo.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...