Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 25 hodnocení)
PAVEL KRAUS
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo více než v naprostém pořádku ! Největší možná pochvala delegátu Davidovi a Všem recepčním za jejich jedinečný přístup a to i nad rámec jejich povyností !!!
Vše bylo více než v naprostém pořádku ! Největší možná pochvala delegátu Davidovi a Všem recepčním za jejich jedinečný přístup a to i nad rámec jejich povyností !!!
Na pláži si vybere každý od lehátek po ležení na písku, je čistá a dobře přístpná. Delegát vždy doporučí, kde je lepší přístup do vody pro děti.
StravaSe stravou žádný problém nebyl. Všude se maximálně snaží vyhovět všem požadavkům.
UbytováníDojem z ubytování je ten nejlepší, vše bylo čisté, vždy perfektní !
SlužbyVždy usměvavá a příjemná nálada od pokojských po recepční. Krásné prostředí. O nic se nemuselo říkat, vše bylo neustále připravené.
Byla tato recenze užitečná? (16) (4)
Andrea B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost od začátku do konce. Delegát David, který má na starost více cestovek, je prý na ostrově 6 rokem a ví toho opravdu hodně a dovede poradit s čímkoli. Lidi přijemní, ať v hotelu, baru tak i domorodci. Všude čisto a pořádek, což na Řecko je téměř vyjímka. :) A to nejen kolem hotelu, ale i u moře, ve vesnicích, městech. Výhoda je nepřítomnost hmyzu - vosy a hlavně komáři. Bohužel se setkáte s mravenci, těch tu bývá hodně. Ubytování jsme byli v Kamari, kde má místní bus pravidelnou linku do Firy a odtud se dá cestovat po ostrově, což umožňuje se pohybovat i bez půjčeného auta či skútru.
Za nás ideální dovolená i pro děti.
Velká spokojenost od začátku do konce. Delegát David, který má na starost více cestovek, je prý na ostrově 6 rokem a ví toho opravdu hodně a dovede poradit s čímkoli. Lidi přijemní, ať v hotelu, baru tak i domorodci. Všude čisto a pořádek, což na Řecko je téměř vyjímka. :) A to nejen kolem hotelu, ale i u moře, ve vesnicích, městech. Výhoda je nepřítomnost hmyzu - vosy a hlavně komáři. Bohužel se setkáte s mravenci, těch tu bývá hodně. Ubytování jsme byli v Kamari, kde má místní bus pravidelnou linku do Firy a odtud se dá cestovat po ostrově, což umožňuje se pohybovat i bez půjčeného auta či skútru.
Za nás ideální dovolená i pro děti.
Kamari pláž - černý písek s černými oblázky, pro náchylnější na nohy a děti, doporučujeme boty do vody. Dají se dokoupit i na místě za cca 7EUR pro dospělou osobu. Spousta slunečníků s lehátky za poplatek okolo 8EUR, někteří nabízeli i zdarma při nějaké konzumaci. Dá se ležet i na ručníku, ale pozor, černý písek i kamínky jsou dost rozpálené.
Voda průzračná, jen chybí podmořský život. Viděli jsme jen pár rybiček.
Ubytování jsme měli bez stravy. Snídani si připravili vždy sami na pokoji, v blízkosti je pekárna, kde nabízejí spousty dobrot, včetně zákusků. Místní taverny se předhánějí se slevami, v některých je i 10% sleva zákazníka určitě cestovky, včetně CK ALEX. My si pochutnali například v taverně Andreas, cca 5minut od ubytování.
Ve větších marketech se dalo platit většinou i kartami, po ostrově je např. známý Lidl ve Fiře, dále Cash&Carry, Carrefour, Big store apod. Jinak spousta menších marketů je v každém městečku, někdy i několik.
Čisté a jednoduché ubytování ve ve vile Hara (Chara), kde jsme měli k dispozici jednoduchou kuchyňku a lednici. Jednovařič a jednoduché vybavení kuchyně - 2 hrnce, cedník, talíře, příbory, sklenky a hrnečky. Co chybělo - nůž, pánev. Jinak na jednoduché vaření dostačující. Doporučuji vařit z balené vody, kohoutková voda je odsolená, ale stale má příchuť soli. Každý den úklid, ručníky dle potřeby vyměněny. Paní úklizečka příjemná.
Od ubytování je do 5minut k pláži, k bazénku se pouze projde kolem malého hotýlku-do 2minut, ve kterém má tato vila recepci. Nákupní možnosti pár metrů od ubytování, včetně půjčoven aut, skútrů apod.
Ochotní, snaha poradit. Jen problém s převzetím pokoje, pokud přiletíte ráno jako my- před 8hodinou. Pokoj jsme dostali až téměř před 14hodinou. Kufry je možné ponechat u recepce a strávit čas u bazénu pod slunečníkem či jít rovnou na pláž. Dopouručuji zabalit pár věcí přímo do letadla - plavky, ručník, náhradní oblečení a žabky. :) Super je vrácení pokoje do 12hodin s odpoledním odletem, kdy jsme dopoledne strávili u moře a bazénu a teprve po té odevzdali pokoj. Sprchy a záchody jsou k dispozici přímo pod recepcí, nebo i u bazénu, kde se můžete pohodlně připravit na návrat.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iveta F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc se nám líbilo, klid, k moři blízko,čisté moře, žádná kvanta slunečníků, příjemné oblázky. Ale i když se denně uklízela pláž, tak sem tam byly drobné nečistoty.
Moc se nám líbilo, klid, k moři blízko,čisté moře, žádná kvanta slunečníků, příjemné oblázky. Ale i když se denně uklízela pláž, tak sem tam byly drobné nečistoty.
Bez stravy.
UbytováníPokoj velice dobrý, byli jsme ubytované v patře s výhledem na moře přes palmy a přes bazén sousedícího hotelu. Celkové zařízení pokoje velmi dobré,příjemný dřevěný nábytek, terasa dostatečně veliká, denně uklid apartmánu. Jen po příjezdu jsme si museli uklidit kuchyň a nádobí, vše bylo špatně uklizené.Potraviny jsme museli zavírat do ledničky, jinak na ně přišli mravenci-faraoni. To vše nám vynahradilo opravdu pěkné uvytování,terasa a výhled.
SlužbyDenně úklid,v pol.pobytu povlečení postelí, když bylo třeba, tak jsme dostali čisté ručníky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Santorini se vracíme rádi a opakovaně. Ostrov je ideální na trávení dovolené, čisté moře i kaldera. Romantické procházky po starobylých městech tesaných přímo do skal. Trošku nás mrzí, že o ostrov je v dnešní době takový zájem, že se více zkomercionalizoval. Větší množství lidí, tím větší provoz po ostrově, neustále se zvyšující ceny služeb a zboží. Dokonce v dnešním roce byl ve Fiře otevřen Mc Donald's.
Na Santorini se vracíme rádi a opakovaně. Ostrov je ideální na trávení dovolené, čisté moře i kaldera. Romantické procházky po starobylých městech tesaných přímo do skal. Trošku nás mrzí, že o ostrov je v dnešní době takový zájem, že se více zkomercionalizoval. Větší množství lidí, tím větší provoz po ostrově, neustále se zvyšující ceny služeb a zboží. Dokonce v dnešním roce byl ve Fiře otevřen Mc Donald's.
Pláže na Santorini jsou úchvatné, každý si zde přijde na své. Většina pláží je oblázkových, ale některé jsou i písčité... Raritou ostrova jsou pláže červené a černé!!! Moře je vždy příjemně osvěžující kolem 25 stupňů. Čistota moře i kaldery je vždy zaručena, pokud nefouká silný způsobující podvodní proudy, šnorchlovat se dá podél celého pobřeží ostrova. Pokud zrovna nefouká, moře bývá klidné bez vln. Množství lidí je dáno umístěním pláže a nabízenými službami. Větší koncentraci lidí čekejte na plážích, kde jsou nabízeny slunečníky, stravovací zařízení, vodní aktivity atd. Pokud je člověk snaživý tak si najde i na tak přeplněném ostrově zcela prázdnou pláž, kde budete úplně sami. Čistota pláží je relativně dobrá. Hůře dostupné pláže bez umístěných košů jsou mírně znečištěné.
StravaPři návštěvách Santorini preferujeme ubytování bez stravy, neboť nechceme být omezováni časem snídaní, večeří apod. Takto se můžeme najíst kdykoli a kdekoli vzdáleni několik desítek kilometrů od samotného ubytování.
UbytováníPři cestování na Santorini převážně volíme jednoduché ubytování - tzn. apartmán s kuchyňkou. Pohodlnost ubytování pro nás není směrodatná, většinu času trávíme mimo ubytovací zařízení ať už na plážích tak cestováním po ostrově. Konkrétně kuchyňská vybavenost Studií Hara měla k ideálu daleko, postrádali jsme alespoň rychlovarnou konvici, nůž či více kusů jednotlivého nádobí. V apartmánu se pravidelně uklízelo. Co stojí za zmínku je nízký tlak vody v celém komplexu hotelu a slabá wifi.
SlužbyUbytovací zařízení Studií Hara měl společný bazén s dalšími dvěma komplexy. Připojení k internetu bylo velmi slabé a většinou nefungovalo, za což mohla zřejmě vzdálenost našeho pokoje od routeru vysílajícímu signál wifi. Žádné zvláštní kulturní programy hotel nenabízel. Ovšem kdo chce na Santorini žít kulturou jistě si přijde na své (únikové místnosti, letní kino, festivaly, vinobraní ...)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost od začátku do konce. Delegát David, který má na starost více cestovek, je prý na ostrově 6 rokem a ví toho opravdu hodně a dovede poradit s čímkoli. Lidi přijemní, ať v hotelu, baru tak i domorodci. Všude čisto a pořádek, což na Řecko je téměř vyjímka. :) A to nejen kolem hotelu, ale i u moře, ve vesnicích, městech. Výhoda je nepřítomnost hmyzu - vosy a hlavně komáři. Bohužel se setkáte s mravenci, těch tu bývá hodně. Ubytování jsme byli v Kamari, kde má místní bus pravidelnou linku do Firy a odtud se dá cestovat po ostrově, což umožňuje se pohybovat i bez půjčeného auta či skútru.
Za nás ideální dovolená i pro děti.
Velká spokojenost od začátku do konce. Delegát David, který má na starost více cestovek, je prý na ostrově 6 rokem a ví toho opravdu hodně a dovede poradit s čímkoli. Lidi přijemní, ať v hotelu, baru tak i domorodci. Všude čisto a pořádek, což na Řecko je téměř vyjímka. :) A to nejen kolem hotelu, ale i u moře, ve vesnicích, městech. Výhoda je nepřítomnost hmyzu - vosy a hlavně komáři. Bohužel se setkáte s mravenci, těch tu bývá hodně. Ubytování jsme byli v Kamari, kde má místní bus pravidelnou linku do Firy a odtud se dá cestovat po ostrově, což umožňuje se pohybovat i bez půjčeného auta či skútru.
Za nás ideální dovolená i pro děti.
Kamari pláž - černý písek s černými oblázky, pro náchylnější na nohy a děti, doporučujeme boty do vody. Dají se dokoupit i na místě za cca 7EUR pro dospělou osobu. Spousta slunečníků s lehátky za poplatek okolo 8EUR, někteří nabízeli i zdarma při nějaké konzumaci. Dá se ležet i na ručníku, ale pozor, černý písek i kamínky jsou dost rozpálené.
Voda průzračná, jen chybí podmořský život. Viděli jsme jen pár rybiček.
Ubytování jsme měli bez stravy. Snídani si připravili vždy sami na pokoji, v blízkosti je pekárna, kde nabízejí spousty dobrot, včetně zákusků. Místní taverny se předhánějí se slevami, v některých je i 10% sleva zákazníka určitě cestovky, včetně CK ALEX. My si pochutnali například v taverně Andreas, cca 5minut od ubytování.
Ve větších marketech se dalo platit většinou i kartami, po ostrově je např. známý Lidl ve Fiře, dále Cash&Carry, Carrefour, Big store apod. Jinak spousta menších marketů je v každém městečku, někdy i několik.
Čisté a jednoduché ubytování ve ve vile Hara (Chara), kde jsme měli k dispozici jednoduchou kuchyňku a lednici. Jednovařič a jednoduché vybavení kuchyně - 2 hrnce, cedník, talíře, příbory, sklenky a hrnečky. Co chybělo - nůž, pánev. Jinak na jednoduché vaření dostačující. Doporučuji vařit z balené vody, kohoutková voda je odsolená, ale stale má příchuť soli. Každý den úklid, ručníky dle potřeby vyměněny. Paní úklizečka příjemná.
Od ubytování je do 5minut k pláži, k bazénku se pouze projde kolem malého hotýlku-do 2minut, ve kterém má tato vila recepci. Nákupní možnosti pár metrů od ubytování, včetně půjčoven aut, skútrů apod.
Ochotní, snaha poradit. Jen problém s převzetím pokoje, pokud přiletíte ráno jako my- před 8hodinou. Pokoj jsme dostali až téměř před 14hodinou. Kufry je možné ponechat u recepce a strávit čas u bazénu pod slunečníkem či jít rovnou na pláž. Dopouručuji zabalit pár věcí přímo do letadla - plavky, ručník, náhradní oblečení a žabky. :) Super je vrácení pokoje do 12hodin s odpoledním odletem, kdy jsme dopoledne strávili u moře a bazénu a teprve po té odevzdali pokoj. Sprchy a záchody jsou k dispozici přímo pod recepcí, nebo i u bazénu, kde se můžete pohodlně připravit na návrat.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adam H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný ostrov, skvělé pláže a jídlo, ubytování kousek od moře v plně dostačující kvalitě.
Krásný ostrov, skvělé pláže a jídlo, ubytování kousek od moře v plně dostačující kvalitě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.