Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Achilion

Hodnocení: 3/5

Řecko, Thassos, Skala Potamia

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 8 010 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Umístění:
- Vzdálenost od pláže: méně než 1 km
- Vzdálenost do centra města: méně než 2 km


Vybavení:
- Internet
- BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU
- Hotelový trezor
- Bazén
- Venkovní bazén
- Položit
- Oblast zahrady
- Terasa
- Klimatizace
- Parkovací místo
- Slunečník


Stravování:
- Snídaňová místnost
- Snídaňový bufet
- Bar
- Bar u bazénu


Zábava:
- zábava


Wellness:
- Lázně


Možnosti platby:
- MasterCard
- Víza

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

László Koter

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Všechno bylo v pořádku.

Všechno bylo v pořádku.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Snadno přístupné pěšky i vozidlem, části s lehátky jsou přeplněnější, ale jsou zde i méně frekventované části s úzkými kamennými pásy, každý si najde to své. :)

Strava

-

Ubytování

-

Služby

-

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Ibolya Horváth

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

V sobotu jsme přijeli do hotelu. V neděli večer nám majitel přes průvodce oznámil, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, protože tento dali někomu jinému. Byli jsme tím strašně překvapeni. Cestujeme už 10 let, ale něco takového se nám ještě nestalo. Právě jsem vyprala spoustu prádla a chtěli jsme už spát. Řekl, abychom si sbalili kufry, které můžeme nechat na recepci, a večer, až se vrátíme, nám někde dají pokoj. To jsme ale odmítli. Požádali jsme, aby nás nechali odpočívat. Přijeli jsme sem na dovolenou, abychom si odpočinuli, chceme klid, ne stěhování. Asi 4-5krát běhal průvodce mezi majitelem, který byl v přízemí, a naším pokojem v patře. Vždycky vymysleli něco nového, kdy a kam se máme přestěhovat. I když jsme říkali, že nikam nepůjdeme. Zeptal jsem se, jestli jsme něco pokazili? Řekl, že ne, tak jsem požádal, aby to opravil ten, kdo udělal chybu. Chceme spát. To trvalo asi půl hodiny. Už bylo navrženo, že si můžeme věci dát u průvodce nebo se přestěhovat do pokoje naproti, atd. Situace se vyhrotila tak, že průvodce nás požádal, abychom šli dolů a promluvili si s majitelem. Udělali jsme to. Překládal. Řekl, že už o Vánocích slíbil tento pokoj někomu jinému, takže se musíme přestěhovat. I my jsme mu řekli, že nikam nepůjdeme, přijeli jsme odpočívat, ať nás nechají být. Nakonec jsme mohli zůstat do 20. dne. Můj manžel měl operaci srdce. Mysleli jsme, že odpočinek přispěje k jeho uzdravení. Už jsem se o něj bála, že se mu něco stane. Pak mi stouplo krevní tlak a bolela mě hlava. Mysleli jsme, že noční můra skončila, když 19. večer všechno začalo znovu. Nejhorší na tom bylo, že kvůli špatnému počasí přesunuli jízdu džipem na 20. den. Situace byla podobná: sbalte kufry a zítra večer, až se unavení vrátíme, dostaneme někde pokoj. Znovu jsme řekli, ať nás nechají odpočívat, nikam nepůjdeme. Právě jsme chtěli znovu jít spát, když začali. Už bylo navrženo, abychom šli dolů a dali si s majitelem pivo. Řekla jsem, že nepijeme alkohol a nechceme vyjednávat, chceme spát.

V sobotu jsme přijeli do hotelu. V neděli večer nám majitel přes průvodce oznámil, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, protože tento dali někomu jinému. Byli jsme tím strašně překvapeni. Cestujeme už 10 let, ale něco takového se nám ještě nestalo. Právě jsem vyprala spoustu prádla a chtěli jsme už spát. Řekl, abychom si sbalili kufry, které můžeme nechat na recepci, a večer, až se vrátíme, nám někde dají pokoj. To jsme ale odmítli. Požádali jsme, aby nás nechali odpočívat. Přijeli jsme sem na dovolenou, abychom si odpočinuli, chceme klid, ne stěhování. Asi 4-5krát běhal průvodce mezi majitelem, který byl v přízemí, a naším pokojem v patře. Vždycky vymysleli něco nového, kdy a kam se máme přestěhovat. I když jsme říkali, že nikam nepůjdeme. Zeptal jsem se, jestli jsme něco pokazili? Řekl, že ne, tak jsem požádal, aby to opravil ten, kdo udělal chybu. Chceme spát. To trvalo asi půl hodiny. Už bylo navrženo, že si můžeme věci dát u průvodce nebo se přestěhovat do pokoje naproti, atd. Situace se vyhrotila tak, že průvodce nás požádal, abychom šli dolů a promluvili si s majitelem. Udělali jsme to. Překládal. Řekl, že už o Vánocích slíbil tento pokoj někomu jinému, takže se musíme přestěhovat. I my jsme mu řekli, že nikam nepůjdeme, přijeli jsme odpočívat, ať nás nechají být. Nakonec jsme mohli zůstat do 20. dne. Můj manžel měl operaci srdce. Mysleli jsme, že odpočinek přispěje k jeho uzdravení. Už jsem se o něj bála, že se mu něco stane. Pak mi stouplo krevní tlak a bolela mě hlava. Mysleli jsme, že noční můra skončila, když 19. večer všechno začalo znovu. Nejhorší na tom bylo, že kvůli špatnému počasí přesunuli jízdu džipem na 20. den. Situace byla podobná: sbalte kufry a zítra večer, až se unavení vrátíme, dostaneme někde pokoj. Znovu jsme řekli, ať nás nechají odpočívat, nikam nepůjdeme. Právě jsme chtěli znovu jít spát, když začali. Už bylo navrženo, abychom šli dolů a dali si s majitelem pivo. Řekla jsem, že nepijeme alkohol a nechceme vyjednávat, chceme spát.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

S tím nebyl problém. Vždy jsme našli něco, co nám vyhovovalo.

Strava

Poměr ceny a kvality snídaně odpovídal.

Ubytování

Hotel se 3 hvězdičkami nesplnil očekávání. Kvůli neustálému obtěžování, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, jsme nemohli odpočívat. Očekávali jsme, že alespoň bude sprchový gel. Paní, matka majitele, se mezi námi pohybovala, jako by byla na celý svět naštvaná. Hotel je hezký, na klidném místě, to bylo alespoň dobré. Čistota byla uspokojivá.

Služby

V baru byl frappé chutný. Majitelé jsou kamenné tváře, nejsou vhodní pro pohostinnost. Na ostrově je málo informací. Průvodce nic nevěděl, vše jsme si museli najít sami. Například kam jezdí autobusy? Trasa tam není stejná jako zpáteční, například v Limenasu. Přístav je velmi daleko, 45 minut. To jsme nevěděli, když jsme se přihlásili na lodní výlet.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (4) (1)

Filtrovat recenze

László Koter

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Všechno bylo v pořádku.

Všechno bylo v pořádku.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Snadno přístupné pěšky i vozidlem, části s lehátky jsou přeplněnější, ale jsou zde i méně frekventované části s úzkými kamennými pásy, každý si najde to své. :)

Strava

-

Ubytování

-

Služby

-

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 1,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ostrov Thassos je nádherně krásný. Výhled byl jedinečný. Měli jsme také velmi pěkné počasí. Jen infrastruktura není dostatečná. Vesnice Skala Potamias by zejména potřebovala rozvoj.

Ostrov Thassos je nádherně krásný. Výhled byl jedinečný. Měli jsme také velmi pěkné počasí. Jen infrastruktura není dostatečná. Vesnice Skala Potamias by zejména potřebovala rozvoj.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž je pěkně velká. Moře je čisté. Není s tím žádný problém.

Strava

Snídaně nebyla formou švédských stolů, i když tak byla označena. Výběr byl velmi omezený, chladit se muselo jídlo nebylo chlazeno. Teplé jídlo nebylo udržováno v teple. Uzeniny nebyly příliš špatné kvality.

Ubytování

To je neomluvitelné. Nábytek je ve strašném stavu. Stav koupelny je také odpudivý. Všechno je daleko.

Služby

S úklidem nebyl problém, přišli pravidelně uklízet pokoje.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (3) (1)

Ibolya Horváth

Hodnocení 2,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

V sobotu jsme přijeli do hotelu. V neděli večer nám majitel přes průvodce oznámil, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, protože tento dali někomu jinému. Byli jsme tím strašně překvapeni. Cestujeme už 10 let, ale něco takového se nám ještě nestalo. Právě jsem vyprala spoustu prádla a chtěli jsme už spát. Řekl, abychom si sbalili kufry, které můžeme nechat na recepci, a večer, až se vrátíme, nám někde dají pokoj. To jsme ale odmítli. Požádali jsme, aby nás nechali odpočívat. Přijeli jsme sem na dovolenou, abychom si odpočinuli, chceme klid, ne stěhování. Asi 4-5krát běhal průvodce mezi majitelem, který byl v přízemí, a naším pokojem v patře. Vždycky vymysleli něco nového, kdy a kam se máme přestěhovat. I když jsme říkali, že nikam nepůjdeme. Zeptal jsem se, jestli jsme něco pokazili? Řekl, že ne, tak jsem požádal, aby to opravil ten, kdo udělal chybu. Chceme spát. To trvalo asi půl hodiny. Už bylo navrženo, že si můžeme věci dát u průvodce nebo se přestěhovat do pokoje naproti, atd. Situace se vyhrotila tak, že průvodce nás požádal, abychom šli dolů a promluvili si s majitelem. Udělali jsme to. Překládal. Řekl, že už o Vánocích slíbil tento pokoj někomu jinému, takže se musíme přestěhovat. I my jsme mu řekli, že nikam nepůjdeme, přijeli jsme odpočívat, ať nás nechají být. Nakonec jsme mohli zůstat do 20. dne. Můj manžel měl operaci srdce. Mysleli jsme, že odpočinek přispěje k jeho uzdravení. Už jsem se o něj bála, že se mu něco stane. Pak mi stouplo krevní tlak a bolela mě hlava. Mysleli jsme, že noční můra skončila, když 19. večer všechno začalo znovu. Nejhorší na tom bylo, že kvůli špatnému počasí přesunuli jízdu džipem na 20. den. Situace byla podobná: sbalte kufry a zítra večer, až se unavení vrátíme, dostaneme někde pokoj. Znovu jsme řekli, ať nás nechají odpočívat, nikam nepůjdeme. Právě jsme chtěli znovu jít spát, když začali. Už bylo navrženo, abychom šli dolů a dali si s majitelem pivo. Řekla jsem, že nepijeme alkohol a nechceme vyjednávat, chceme spát.

V sobotu jsme přijeli do hotelu. V neděli večer nám majitel přes průvodce oznámil, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, protože tento dali někomu jinému. Byli jsme tím strašně překvapeni. Cestujeme už 10 let, ale něco takového se nám ještě nestalo. Právě jsem vyprala spoustu prádla a chtěli jsme už spát. Řekl, abychom si sbalili kufry, které můžeme nechat na recepci, a večer, až se vrátíme, nám někde dají pokoj. To jsme ale odmítli. Požádali jsme, aby nás nechali odpočívat. Přijeli jsme sem na dovolenou, abychom si odpočinuli, chceme klid, ne stěhování. Asi 4-5krát běhal průvodce mezi majitelem, který byl v přízemí, a naším pokojem v patře. Vždycky vymysleli něco nového, kdy a kam se máme přestěhovat. I když jsme říkali, že nikam nepůjdeme. Zeptal jsem se, jestli jsme něco pokazili? Řekl, že ne, tak jsem požádal, aby to opravil ten, kdo udělal chybu. Chceme spát. To trvalo asi půl hodiny. Už bylo navrženo, že si můžeme věci dát u průvodce nebo se přestěhovat do pokoje naproti, atd. Situace se vyhrotila tak, že průvodce nás požádal, abychom šli dolů a promluvili si s majitelem. Udělali jsme to. Překládal. Řekl, že už o Vánocích slíbil tento pokoj někomu jinému, takže se musíme přestěhovat. I my jsme mu řekli, že nikam nepůjdeme, přijeli jsme odpočívat, ať nás nechají být. Nakonec jsme mohli zůstat do 20. dne. Můj manžel měl operaci srdce. Mysleli jsme, že odpočinek přispěje k jeho uzdravení. Už jsem se o něj bála, že se mu něco stane. Pak mi stouplo krevní tlak a bolela mě hlava. Mysleli jsme, že noční můra skončila, když 19. večer všechno začalo znovu. Nejhorší na tom bylo, že kvůli špatnému počasí přesunuli jízdu džipem na 20. den. Situace byla podobná: sbalte kufry a zítra večer, až se unavení vrátíme, dostaneme někde pokoj. Znovu jsme řekli, ať nás nechají odpočívat, nikam nepůjdeme. Právě jsme chtěli znovu jít spát, když začali. Už bylo navrženo, abychom šli dolů a dali si s majitelem pivo. Řekla jsem, že nepijeme alkohol a nechceme vyjednávat, chceme spát.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

S tím nebyl problém. Vždy jsme našli něco, co nám vyhovovalo.

Strava

Poměr ceny a kvality snídaně odpovídal.

Ubytování

Hotel se 3 hvězdičkami nesplnil očekávání. Kvůli neustálému obtěžování, že se musíme přestěhovat do jiného pokoje, jsme nemohli odpočívat. Očekávali jsme, že alespoň bude sprchový gel. Paní, matka majitele, se mezi námi pohybovala, jako by byla na celý svět naštvaná. Hotel je hezký, na klidném místě, to bylo alespoň dobré. Čistota byla uspokojivá.

Služby

V baru byl frappé chutný. Majitelé jsou kamenné tváře, nejsou vhodní pro pohostinnost. Na ostrově je málo informací. Průvodce nic nevěděl, vše jsme si museli najít sami. Například kam jezdí autobusy? Trasa tam není stejná jako zpáteční, například v Limenasu. Přístav je velmi daleko, 45 minut. To jsme nevěděli, když jsme se přihlásili na lodní výlet.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (4) (1)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout