Roseland
od 15 591 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 591 Kč za os.
od 10 275 Kč za os.
od 13 577 Kč za os.
od 12 119 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Ivana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lukas Hujo
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si maximalne uzili!!!!
Dovolenou jsme si maximalne uzili!!!!
Plaz byla 100metru coz bylo fajn....
StravaJidla bylo dostatek, vse bylo chutne.....po teto strance spokojenost
UbytováníPokoj jednoduchy, malo prostoru.....ale na prespani nam to stacilo
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Jánosné Villányi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme se velmi dobře. Pluli jsme po nádherných krásných místech. Ostrov jsme obepluli lodí, což byla osmihodinová cesta, ale myslím, že stačí i čtyř- až pětihodinová plavba, protože jsme neviděli nic víc, jen jsme pluli déle. Určitě doporučuji želví výlet: dvouhodinový, protože zde je možnost koupání na krásné pláži. Viděli jsme želvy z bezprostřední blízkosti. /Byl to velký zážitek/ Toto jsme zaplatili přímo na pláži, takže to bylo mnohem levnější.
Měli jsme se velmi dobře. Pluli jsme po nádherných krásných místech. Ostrov jsme obepluli lodí, což byla osmihodinová cesta, ale myslím, že stačí i čtyř- až pětihodinová plavba, protože jsme neviděli nic víc, jen jsme pluli déle. Určitě doporučuji želví výlet: dvouhodinový, protože zde je možnost koupání na krásné pláži. Viděli jsme želvy z bezprostřední blízkosti. /Byl to velký zážitek/ Toto jsme zaplatili přímo na pláži, takže to bylo mnohem levnější.
Velmi snadno jsme se dostali na apartmán: z našeho ubytování to byla 2-3 minuty po cestě, přičemž jsme měli po celou dobu výhled na moře. Poté jsme byli v centru Laganasu: během hlavní sezóny jsme nebyli sami, ale vždy jsme měli postel. Je pravda, že jsme museli něco konzumovat, ale nebyli násilní; pokud jsme za den vypili jen jednu kávu pro tři osoby za 2 eura, nebyl to problém.
StravaDalo by se říci, že to bylo božské, v 2 restauracích jsme mohli využít all inclusive: obědvat, večeřet. Večeře byly různorodé: mexické, italské, řecké atd. Snídaně nebyla tak různorodá, ale nikdy jsme neodešli hladoví. Během dne hamburger, hot-dog sendvič, smažené brambory, zmrzlina k obědu a večeři. Mimochodem, pivo bylo velmi chutné.
UbytováníPokoj byl v pořádku, koupelna byla dost malá, ale ručníky měnili každý druhý den, měli jsme velký balkon. My jsme nebyli v hlavní budově, ale bylo to méně hlučné a blíže k moři, asi 120 metrů, 3 minuty. Z pokoje jsme viděli moře, bohužel i kousek nikoho nepatřící půdy.
SlužbyS 3 hvězdičkami je to úplně OK.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr Novák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla vcelku vydařená. Služby CK - na vynikající úrovni. Hotel čistý, každý den vzorně uklizeno nejen na pokoji, ale po celém hotelu. Strava byla domácí, ale pořád stejná. Obědy a večeře ok, jen snídaně byli truchu chudší, ale nic dramatické.
Pláž, to byl docela paradox. Byla 50 m od hotelu, písčito oblázková, jen pro Řecko typické, byl tam pěkný nepořádek.
Jinak velká spokojenost. Moře teplé a čisté.
Dovolená byla vcelku vydařená. Služby CK - na vynikající úrovni. Hotel čistý, každý den vzorně uklizeno nejen na pokoji, ale po celém hotelu. Strava byla domácí, ale pořád stejná. Obědy a večeře ok, jen snídaně byli truchu chudší, ale nic dramatické.
Pláž, to byl docela paradox. Byla 50 m od hotelu, písčito oblázková, jen pro Řecko typické, byl tam pěkný nepořádek.
Jinak velká spokojenost. Moře teplé a čisté.
Pláž, byla neskutečně dlouhá, ale pro Řecko typické, byl tam nepořádek. Jinak pláž byla písčito kamenitá. Koupání ok, jen trochu vlny.
StravaStrava byla domácí, chutná, jen trochu stereotyp.Obědy a večeře ok . Jen snídaně byli trochu chudší, ale žádné drama
UbytováníUbytování vcelku ok. Každý den uklizeno, čisté ručníky.
SlužbyS hotelem jsme byli spokojeni
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lukas Hujo
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si maximalne uzili!!!!
Dovolenou jsme si maximalne uzili!!!!
Plaz byla 100metru coz bylo fajn....
StravaJidla bylo dostatek, vse bylo chutne.....po teto strance spokojenost
UbytováníPokoj jednoduchy, malo prostoru.....ale na prespani nam to stacilo
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...