Eszter Poráczki
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme se dobře, ještě jeden týden by nám opravdu prospělo.
Měli jsme se dobře, ještě jeden týden by nám opravdu prospělo.
Z ubytování jsme viděli na moře, bylo to krásné. V blízkosti však nebyla žádná písečná část, jen pár kilometrů dál tam byla nádherná pláž. Pronajali jsme si auto a tak jsme tam jeli.
StravaDostali jsme snídani, maso nám chybělo v kontinentální snídani, ale vyřešili jsme to. Ostatní bylo chutné.
UbytováníCena zahrnovala to, co jsme potřebovali.
SlužbyBylo to perfektní pro to, co bylo potřeba, a domácí byli milí.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)













