Astir Beach Hodnocení: 3/5
od 9 773 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 773 Kč za os.
od 9 390 Kč za os.
od 8 861 Kč za os.
od 10 313 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Gabriella Zsuzsanna G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena a poměr hodnoty jsou vhodné. Organizace cesty byla v pořádku. Příště opět zvolíme cesty organizované vámi.
Cena a poměr hodnoty jsou vhodné. Organizace cesty byla v pořádku. Příště opět zvolíme cesty organizované vámi.
Pláž je blízko ubytování, je krásná, jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově. Ostrov jsme projeli autem. Je velmi krásný, mnoho památek zanechalo příjemné vzpomínky. Mezi řeckými ostrovy je tento ostrov jeden z nejkrásnějších, s nádhernými a rozmanitými plážemi.
StravaNeměli jsme stravu, ale v okolních tavernách dobře vaří, v malých obchodech jsme našli všechno.
UbytováníCena a poměr hodnoty byl přiměřený. Nechtěli jsme vařit, kuchyně k tomu ani nebyla vhodná. Terasa byla velmi dobrá, stinná a krytá. Je škoda, že bazén není večer k dispozici.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna Katalin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláž je snadno dostupná, možnost koupání v moři je v hotelu naproti budově (5 m), čistota, klid, pořádek - cítili jsme se dobře, kdykoli bychom se vrátili do Tsilivi.
pláž je snadno dostupná, možnost koupání v moři je v hotelu naproti budově (5 m), čistota, klid, pořádek - cítili jsme se dobře, kdykoli bychom se vrátili do Tsilivi.
velmi blízko, vynikající, čistá, upravená pláž, k pronájmu lehátka a krásná čistá obloha a voda
StravaByli jsme soběstační, vybavení kuchyně nebylo nejlepší, u dřezu nefungovala teplá voda, my jsme si koupili mycí prostředek a houbičku, ale nechali jsme je tam, snad zůstanou pro další cestovatele. Vařili jsme málo, lednička byla v pořádku.
Ubytováníčistý, uklizený, pohodlný, v koupelně by byla dobrá sprchová záclona, ale to už všichni na stránce psali, že tam není. Úklid, výměna povlečení a ručníků byla také v pořádku, odpadkové koše byly vyprázdněny
SlužbyKlimatizaci jsme nevyužili, ani televizi, ale byla možnost. Terasa je vynikající pro společné chvíle, společné jídlo a odpočinek. Byly k dispozici také kolíčky a šňůra na sušení.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anna Katalin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláž je snadno dostupná, možnost koupání v moři je v hotelu naproti budově (5 m), čistota, klid, pořádek - cítili jsme se dobře, kdykoli bychom se vrátili do Tsilivi.
pláž je snadno dostupná, možnost koupání v moři je v hotelu naproti budově (5 m), čistota, klid, pořádek - cítili jsme se dobře, kdykoli bychom se vrátili do Tsilivi.
velmi blízko, vynikající, čistá, upravená pláž, k pronájmu lehátka a krásná čistá obloha a voda
StravaByli jsme soběstační, vybavení kuchyně nebylo nejlepší, u dřezu nefungovala teplá voda, my jsme si koupili mycí prostředek a houbičku, ale nechali jsme je tam, snad zůstanou pro další cestovatele. Vařili jsme málo, lednička byla v pořádku.
Ubytováníčistý, uklizený, pohodlný, v koupelně by byla dobrá sprchová záclona, ale to už všichni na stránce psali, že tam není. Úklid, výměna povlečení a ručníků byla také v pořádku, odpadkové koše byly vyprázdněny
SlužbyKlimatizaci jsme nevyužili, ani televizi, ale byla možnost. Terasa je vynikající pro společné chvíle, společné jídlo a odpočinek. Byly k dispozici také kolíčky a šňůra na sušení.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriella Zsuzsanna G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena a poměr hodnoty jsou vhodné. Organizace cesty byla v pořádku. Příště opět zvolíme cesty organizované vámi.
Cena a poměr hodnoty jsou vhodné. Organizace cesty byla v pořádku. Příště opět zvolíme cesty organizované vámi.
Pláž je blízko ubytování, je krásná, jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově. Ostrov jsme projeli autem. Je velmi krásný, mnoho památek zanechalo příjemné vzpomínky. Mezi řeckými ostrovy je tento ostrov jeden z nejkrásnějších, s nádhernými a rozmanitými plážemi.
StravaNeměli jsme stravu, ale v okolních tavernách dobře vaří, v malých obchodech jsme našli všechno.
UbytováníCena a poměr hodnoty byl přiměřený. Nechtěli jsme vařit, kuchyně k tomu ani nebyla vhodná. Terasa byla velmi dobrá, stinná a krytá. Je škoda, že bazén není večer k dispozici.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Márta Cecília Körmendiné Borbás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stav ubytování nebyl udržovaný. Dvouplotýnkový elektrický sporák neměl funkční žádnou plotýnku (po několika hodinách jsme dostali přenosný elektrický sporák, z jehož dvou plotýnek fungovala jedna). "Vybavená kuchyně" obsahovala jeden hrnec (ani pánev) ... tedy nebyla vybavená. Z WC vycházel zápach. Starý klimatizační přístroj u sousedů byl velmi hlučný. atd.... Pozitivem byl čistý bazén a poloha blízko moře a města. Apartmán byl slabým článkem během dovolené!
Stav ubytování nebyl udržovaný. Dvouplotýnkový elektrický sporák neměl funkční žádnou plotýnku (po několika hodinách jsme dostali přenosný elektrický sporák, z jehož dvou plotýnek fungovala jedna). "Vybavená kuchyně" obsahovala jeden hrnec (ani pánev) ... tedy nebyla vybavená. Z WC vycházel zápach. Starý klimatizační přístroj u sousedů byl velmi hlučný. atd.... Pozitivem byl čistý bazén a poloha blízko moře a města. Apartmán byl slabým článkem během dovolené!
5 bodů.
StravaByla to vlastní strava.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.