Roseland
od 16 558 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 558 Kč za os.
od 10 275 Kč za os.
od 13 577 Kč za os.
od 12 119 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 12 hodnocení)
Petr Huljak
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je pozvolná,pro rodiny s dětmi,neplavce ,seniory atd naprosto ideální...Spousty slunečníků,možnost občerstvení,půjčovna šlapadel,voda čistá a teploučká.
StravaMěli jsme bez stravy,využívali jsme zdejší restaurace,v některých nám chutnalo,v některých ne,stejně jako u nás :-) Nejvíce jsme si pochutnali v restauraci Red Lion - Kleftiko i Musaka a Gyros byli super.
UbytováníStudia panagiotis 1 jsou umístěna kousek od rušné ulice,ale od hluku je chrání studia panagiotis 2,takže jsme byli spokojeni. pokoje jsou zařízeně jednoduše,ale účelně.Zřejmě nově jsou nainstalované i LCD televize. Kuchyňka je malá,ale bylo tam vše potřebné...varná konvice,trouba,plotýnky....jen doporučuji vzít ostrý nůž. Studia mají skleněné dveře,které chrání od hluku,dvoje železné dveře a závěs,takže pokud chcete mít ticho a soukromí,tak si ho snadno uděláte :-)
SlužbyBazén byl čistý,lehátka vypadala nově,sprchy a záchody čisté,nic nebylo zničené,se vším jsme byli spokojeni.U bazénu je klouzačka a dvě houpačky,což naše malá ocenila.
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Alena D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Zakyntosu jsme byli počtvrté, ale v Tsilivi prvně. Je to klasické letovisko s větší pláží, kde v hlavní sezoně musí být opravdu nápor lidí, koncem srpna a začátkem září už bylo klidněji. Nehledejte tady typickou atmosféru řeckých rodinných taveren, ale všude se dá dobře najíst a posedět, nepřipadáte si nikde jako nevítaní hosté. Moře je tady krásné a čisté, vesměs ideální koupání i pro děti s ohledem na to, že poměrně dlouho je mělko a moře má písečné dno. Moře bylo jako vždy teplé, nám se zdálo, že tady je ještě teplejší než na jiných řeckých ostrovech, ovšem v červnu jsme zažili i tady chladnější.
Na Zakyntosu jsme byli počtvrté, ale v Tsilivi prvně. Je to klasické letovisko s větší pláží, kde v hlavní sezoně musí být opravdu nápor lidí, koncem srpna a začátkem září už bylo klidněji. Nehledejte tady typickou atmosféru řeckých rodinných taveren, ale všude se dá dobře najíst a posedět, nepřipadáte si nikde jako nevítaní hosté. Moře je tady krásné a čisté, vesměs ideální koupání i pro děti s ohledem na to, že poměrně dlouho je mělko a moře má písečné dno. Moře bylo jako vždy teplé, nám se zdálo, že tady je ještě teplejší než na jiných řeckých ostrovech, ovšem v červnu jsme zažili i tady chladnější.
K pláži to je opravdu cca 200 metrů a dá se najít a vybrat si "své" místo, pláž je písečná, přístup do vody také, místy ale drobné oblázky. Lehátka byla za 6 euro, některá byla i na trávnících, kde bylo i občerstvení.
StravaPo našich zkušenostech jezdíme již řadu let do ubytování bez jídla a v tomto směru jsme vždycky spokojeni.
UbytováníPenzion měl v označení hvězdičku, ale vybavením se vyrovnal i třem hvězdičkám. Bylo to poprvé, kdy studio bylo vybaveno uzavřených sprchovým koutem, takže voda netekla všude kolem, poprvé jsem zbytečně vezla hadr na podladu, nadto byl v koupelně mop, smetáček, lopatka i plastový kbelík, nicméně i tak třikrát za pobyt bylo proveden úklid a výměna ložního prádla.Nádobí nic moc, ale postačí, nejedete vyvařovat. Nelze nic vytknout.
SlužbyNeměli jsem žádné problémy a byli jsme spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Od Zakynthosu jsem čekal víc. Poměr cena/výkon byl minulý rok mnohem lepší volbou Sarti.
Od Zakynthosu jsem čekal víc. Poměr cena/výkon byl minulý rok mnohem lepší volbou Sarti.
Majitelé ubytování byli prostě hrozní. Dělali si starosti... Chtěli jsme zaplatit poplatek za klimatizaci najednou za 4 pokoje, ale řekli, že to tak nepřijmou. Proč? :D V jednom pokoji nebyl půl hodiny proud. Majitel otvíral dvířka skříňky pod dřezem, která s napájením nemají nic společného. Prostě přinesli špatnou klíčovou kartu. Nábytek byl mírně řečeno zvláštní. Když jsme před odjezdem odevzdávali pokoje, majitelé nám doslova otevřeli a zatímco jsme se chtěli převléknout, chodili tam kolem nás.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Alena D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Zakyntosu jsme byli počtvrté, ale v Tsilivi prvně. Je to klasické letovisko s větší pláží, kde v hlavní sezoně musí být opravdu nápor lidí, koncem srpna a začátkem září už bylo klidněji. Nehledejte tady typickou atmosféru řeckých rodinných taveren, ale všude se dá dobře najíst a posedět, nepřipadáte si nikde jako nevítaní hosté. Moře je tady krásné a čisté, vesměs ideální koupání i pro děti s ohledem na to, že poměrně dlouho je mělko a moře má písečné dno. Moře bylo jako vždy teplé, nám se zdálo, že tady je ještě teplejší než na jiných řeckých ostrovech, ovšem v červnu jsme zažili i tady chladnější.
Na Zakyntosu jsme byli počtvrté, ale v Tsilivi prvně. Je to klasické letovisko s větší pláží, kde v hlavní sezoně musí být opravdu nápor lidí, koncem srpna a začátkem září už bylo klidněji. Nehledejte tady typickou atmosféru řeckých rodinných taveren, ale všude se dá dobře najíst a posedět, nepřipadáte si nikde jako nevítaní hosté. Moře je tady krásné a čisté, vesměs ideální koupání i pro děti s ohledem na to, že poměrně dlouho je mělko a moře má písečné dno. Moře bylo jako vždy teplé, nám se zdálo, že tady je ještě teplejší než na jiných řeckých ostrovech, ovšem v červnu jsme zažili i tady chladnější.
K pláži to je opravdu cca 200 metrů a dá se najít a vybrat si "své" místo, pláž je písečná, přístup do vody také, místy ale drobné oblázky. Lehátka byla za 6 euro, některá byla i na trávnících, kde bylo i občerstvení.
StravaPo našich zkušenostech jezdíme již řadu let do ubytování bez jídla a v tomto směru jsme vždycky spokojeni.
UbytováníPenzion měl v označení hvězdičku, ale vybavením se vyrovnal i třem hvězdičkám. Bylo to poprvé, kdy studio bylo vybaveno uzavřených sprchovým koutem, takže voda netekla všude kolem, poprvé jsem zbytečně vezla hadr na podladu, nadto byl v koupelně mop, smetáček, lopatka i plastový kbelík, nicméně i tak třikrát za pobyt bylo proveden úklid a výměna ložního prádla.Nádobí nic moc, ale postačí, nejedete vyvařovat. Nelze nic vytknout.
SlužbyNeměli jsem žádné problémy a byli jsme spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jenő Farkas
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán byl uspokojivý, postrádali jsme mikrovlnnou troubu, jinak bychom se tam kdykoli vrátili.
Apartmán byl uspokojivý, postrádali jsme mikrovlnnou troubu, jinak bychom se tam kdykoli vrátili.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Irén Ráczné Kocsis
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyl jsem v hotelu, nevyužil jsem stravování.
Nebyl jsem v hotelu, nevyužil jsem stravování.
Krásné, čisté, blízko ubytování!!!
StravaApartmán je čistý, rodinný, majitel je sympatický, ochotný, zdvořilý. Všem, kdo nemají rádi hromadné ubytování, mohu jen doporučit. Naštěstí jsme měli i skvělé spolucestující!!!
UbytováníZ mého pohledu dokonalé !!!!
SlužbyNebyl to hotel, ale apartmán.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Orsolya Nagy
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Drobný štěrk, podle popisu, pěkná pláž, relativně čistá, i když moře vše vynahradilo. I zde byly takové posezení s slunečníky a lehátky, ale my jsme je nevyužili.
StravaByli jsme s vlastní stravou, takže si myslím, že tato rubrika není relevantní.
UbytováníPo příjezdu jsme po maximálně 10 minutovém čekání mohli obsadit náš pokoj, který plně odpovídal očekáváním. Čistý, pohodlný, "typický" apartmán. Výhled z balkonu byl uspokojivý, pláž byla přibližně taková, jak je popsáno v programu ubytování. Majitel nás příjemně překvapil (například uměl anglicky :)) a po zbytek týdne byl vždy k dispozici pro jakékoli dotazy týkající se městečka. Při odjezdu jsme dokonce dostali malý dárek.
SlužbyTotéž jako v bodě „Stravování“.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (7) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.