• Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

od 6 270 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 103 115

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Tsilivi 600 m od písčité pláže. Ve vzdálenosti 50 m od supermarketu, 100 m od nejbližších taveren, 500 m od centra letoviska s obchody, restauracemi a bary, 4 km od hlavního města Zakynthos a 6 km od letiště. Turistické středisko Tsivili na ostrově Zakyntos je obklopené nádhernou přírodou a nabízí turistům mnohá romantická zákoutí, ale i množství obchůdků, restaurací, taveren a barů.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, internet, wi fi zdarma v baru a kolem bazénu, místnost s TV se sportovními přenosy, bar, snack bar, bazén, řecké večery.

Ubytování

K dispozici jsou studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby. Jednotky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kuchyňkou s konvicí a ledničkou, trezorem a balkónem.

Strava

Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení bufetových snídaní.

Služby

Hosté mohou využít lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, řecké večery. Pro děti dětské menu, dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Pláž

Písčitá pláž je vzdálená asi 600 m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 600 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Vzdálenost od letiště 6 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,3 / 5
Invia

Velmi dobré (18 hodnocení)

Ubytování 3,1 / 5

Strava 3,1 / 5

Okolí 3,9 / 5

Cena 3,5 / 5

Tento hotel je 343. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 853 v Zakynthos.

Lucie J.

Hodnocení 3,9 / 5
Ze strany cestovní kanceláře bylo vše dobře organizačně zajištěno.
Celkové hodnocení

Ze strany cestovní kanceláře bylo vše dobře organizačně zajištěno.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Kvalita hotelu byla v porovnání s cenou velmi dobrá. Jedinou komplikací bylo, že možnost připlacení klimatizace není ke všem pokojům, je tedy lepší v případě zájmu požadavek uvést přímo k rezervaci. Vše jsme ale vyřešili na místě, majitelé byli milí a vstřícní tak, jako všichni místní v Řecku. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoký počet komárů v letovisku.

Strava
Pobyt byl bez stravy, jinak na ostrově je mnoho možností stravování v restauracích či nákupu potravin, vždy s příjemným personálem

Pláž
Pláž odpovídá turistickému letovisku, v přiměřené vzdálenosti od hotelu, je dobře vybavená a vhodná i pro rodiny s malými dětmi (daleko do moře je mělko). My, kteří preferujeme koupání mimo velké komerční pláže a projeli jsme ostrov na motorce, jsme našli spoustu možností krásného koupání s různým přístupem do moře (od skály, přes oblázky až po písek) a s malým počtem lidí.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Tomáš Václavek

Hodnocení 3,8 / 5
Docela blízko (350 m) pěkné písečné pláže a přitom na kraji letoviska, vedle farmářů, dobré pro rodiny s dětmi, které sice taky byly, ale v menšině. c
Celkové hodnocení

Docela blízko (350 m) pěkné písečné pláže a přitom na kraji letoviska, vedle farmářů, dobré pro rodiny s dětmi, které sice taky byly, ale v menšině. cca 70 - 80 % Angličani. Jinak klasické turistické středisko, přecpané turistickými lákadly....

Ubytování 3,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj i balkónek velký pěkný, úklid bohužel jen 1 x týdně včetně prádla, bez mýdla, ale WC papír byl ...

Strava
Pro ty co si vaří docela blízko supermarketu (skoro jediného místa kde se dá koupit čerstvé maso) a zeleniny. Jinak městečko restauracemi přetéká ...

Služby hotelu
Večerka je posunutá až na 24.00, což je docela problém když máte malé děti a trochu hlučnější turisté z Anglie, ti si samozřejmě asi nevaří, ale to už je asi kolorit ....no ale chápu to místní také musí z něčeho žít ....

Bazén bezva.

Byli komáři.

Pláž
Moře přesně pro malé děti - písek pozvolná hloubky, sprchy, WC na pláži, pláž relativně čistá a dost dlouhá. Romantika to moc nebyla, šlo to, ale stačí to vidět 1 x :)

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Ivana Sádlíková

Hodnocení 3,6 / 5
Dovolená byla příjemná, pouze kuchyn.kout nebyl příliš vybaven a domácí již byli přetažení, zřejmě koncem sezony. V žádostech mi nevycházeli vstříc.
Celkové hodnocení

Dovolená byla příjemná, pouze kuchyn.kout nebyl příliš vybaven a domácí již byli přetažení, zřejmě koncem sezony.

V žádostech mi nevycházeli vstříc.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Velmi dobré, pouze kuchyn. kout nevybaven, byla tam pouze pánvička.

Služby hotelu
Ubytování výborné, ale v drobných žádostech nevycházeli vstříc, byli docela nepříjemní, což jsem ještě v Řecku nezažila.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Vlastimil Přikryl

Hodnocení 2,8 / 5
Hodnotil bych známkou 2
Celkové hodnocení

Hodnotil bych známkou 2

Ubytování 3,3 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Strava
Měli jsem jenom snídani,ale připadal jsem jak z jiného světa,dostat jeden toustík,máslo,džem..kávu nebo čaj+džus......příště radši si koupím dovolenou bez snídaně.....

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym

Hodnocení 2,2 / 5
Hotel mívá spíše špatné recenze. Naše zkušenosti byly také spíše horší, ale dle těch recenzí jsme to čekali ještě horší:) Pro hosty, kteří nehodlají celé dny trávit na hotelu, je to dostačující standart. plus a mínus + příjemné balkony na všech pokojích + pravidelně uklízeno + čisté okolí bazénu + hotel umístěn v klidnější části letoviska (nedoléhá hluk z místních disco barů atd) + lehátka
Celkové hodnocení

Hotel mívá spíše špatné recenze. Naše zkušenosti byly také spíše horší, ale dle těch recenzí jsme to čekali ještě horší:) Pro hosty, kteří nehodlají celé dny trávit na hotelu, je to dostačující standart.

plus a mínus

+ příjemné balkony na všech pokojích

+ pravidelně uklízeno

+ čisté okolí bazénu

+ hotel umístěn v klidnější části letoviska (nedoléhá hluk z místních disco barů atd)

+ lehátka se slunečníkem zadarmo

+ wifi

- některé pokoje bývají zatuchlé

- dle našich pocitů je personál příjemný pouze když utrácíte v předraženém baru

- drahý bar:)

- bazén má provozní dobu pouze od 9-19h

- Jednou týdně bývají Řecké dny. Do půlnoci zaručeně neusnete.

- vybavení kuchyňky je nedostatečné.

- v koupelně chybělo mýdlo

- tvrdší postel

Ostrov Zaknyntos má krásné pobřeží a čisté moře. Bohužel tuto krásu již trochu ničí přebujelý turistický ruch, který této kráse ubírá. Podel hlavních dopravních tahů se nachází velké množství odpadků. Okolí hotelů je obklopeno přebujelou síťí taveren, barů, a autopujčoven. Tyto "hotelové" čtvrti žijí bohatým nočním životem. Ceny bežných jídel okolo 7-12 Euro.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Když chytnete dobré apartmá (nesmí být přízemní), tak je ubytování v normě. Jednoduchý pokoj s pár kusy staršího nábytku, wc se sprchou, starší varná deska, pár kusů nádobí, lednička, balkón na všech pokojích. V pokoji se pravidelně vytírá a vynáší koš. Krajané, kteří tam byli s námi ale měli nepříjemnou zkušenost se zatuchlým pokojem, kde se muselo neustále větrat.

Strava
Hotel je vybaven jednoduchým barem, kde dostanete i něco malého k snědku. (tousty, burgry atd) Hned zprvu nás ale zarazila místní cenová hladina. Jednoduchý toust se šunkou za cca 5 Euro. Pivo 3 Eura .Rozhodli jsme se tedy zásobovat v supermarketu, který byl cca 10min chůze.

Služby hotelu
Na některých pokojích za příplatek klimatizace. Menší bazén s poměrně pěkným a čistým okolím. U bazénu dosti lehátek se slunečníky zadarmo. Na recepci menší posezení.

Pláž
Pláž je vzdálená asi 6-10min chůze od hotelu. Písčitá, moře vcelku čisté, pozvolný vstup. Vhodné i pro děti. Na pláži můžete najít jednoduché wc, sprchy. Lehátka pronajímají místní bary za menší poplatek. Možnost pronajmout různá šlapadla atd. Přes den poměrně přeplněná návštěvníky, ale k večeru je opravdu krásné koupání a podívaná na západ slunce:)

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Anonym

Hodnocení 2,5 / 5
Jendo z nejhorších ubytování jaké jsme v Řecku měli a to jsem tu už po osmé. Nastěhovali nás do pokoje č. 502, tam nedoporučuji, našli jsme obří plíseň za skříní a promoklé stěny jak vevnitř tak i zvenku pokoje. Tento pokoj je v havarijním stavu. Delegátka se snažila vyjít vstříc, takže jsme se na druhý den stehovali do jiného pokoje, ale museli jsme hodně rázně zatlačit na delegátku i majitele. P
Celkové hodnocení

Jendo z nejhorších ubytování jaké jsme v Řecku měli a to jsem tu už po osmé. Nastěhovali nás do pokoje č. 502, tam nedoporučuji, našli jsme obří plíseň za skříní a promoklé stěny jak vevnitř tak i zvenku pokoje. Tento pokoj je v havarijním stavu. Delegátka se snažila vyjít vstříc, takže jsme se na druhý den stehovali do jiného pokoje, ale museli jsme hodně rázně zatlačit na delegátku i majitele. Přes noc nás stihly poštípat nejen komáři ale jak jsme později zjistili i štěnice. Po přestěhování to už bylo lepší, ale plíseň ve sprše na závesu nešlo přehlédnout. Kuchyňka nebyla vybevena ani základním nářadím, chyběli nože, skleničky byli jen 2. Konvice na kávu nebyla. Obchod 100m dlouhodobě nepoužíván, nejbližší dalších 500m.

Jinak plaže a okoli pekné, jemný písek, hlavně pláže na Tsivili a Banana beach, krásne. Vybrali jsme hodně špatné ubytko, majitel nepříjemný, neodzdravil, slyší jen na peníze. Zajímavé že bylo ubytovaných hodně anglánů, k nich se choval jinak. Bacha na letišti, radeji se vemte něco na jídlo před osobní prohlídkou, bageta stojí 5 euro.

Jo a klimatizované jsou jen nekteré pokoje.

Ubytování 1,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Miroslav Svoboda

Hodnocení 1,7 / 5
Program v místním baru velmi narušoval noční dobu,někdy až do 03 30 hod.
Celkové hodnocení

Program v místním baru velmi narušoval noční dobu,někdy až do 03 30 hod.

Ubytování 0,5 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Pokoj v suterénu,pod úrovní bazénu,plíseň na zdi a zápach.

Strava
Bez stravy,jinak v okolních tavernách vynikající.

Služby hotelu
Personál nerespektoval noční klid.

Pláž
Na pláž docela daleko,jinak vše pěkné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 34 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 33 °C v noci 27 °C

 • Neděle 31 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 30 °C v noci 25 °C

 • Úterý 30 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec