Astir Beach Hodnocení: 3/5
od 9 773 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 773 Kč za os.
od 9 390 Kč za os.
od 8 861 Kč za os.
od 10 313 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Eva Mücková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře nádherné, pozvolný vstup, písek a v Alykes oblázky, občas řádění ve vlnách, občas ležení na lehátku. Slunečníky kdekoliv, dokonce jsme našly i neplacené místo, takže pohoda na lehátkách a hospůdka hned vedle.
StravaStravu jsme neměly, takže jsme se stravovaly různě- přes bufetky i restaurace. V pohodě, jakékoliv jídlo.
UbytováníHotel je mezi cestami, takže nám trvalo 3 dny, než jsme si zvykly na noční provoz a hluk. Jinak pohoda, bazén, lehátka, hospůdka. Obchod kousek vedle.
SlužbyDobré, ocenily jsme možnost využití bazénů v jakémkoliv hotelu na ostrově, takže jsme mohly vyzkoušet více míst. Nejen v místě bydliště, ale i při výletech. Skvělý lodní výlet kolem ostrova, je prostě pohádkový!
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Jiří Vajsar
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
Krásná voda, pláž udržována v čistotě, místa dost
StravaMěli jsme pobyt bez stravy, stravovali jsme se většinou v místní taverně u studia, kde byla vynikající obsluha a donré ceny.
UbytováníUbytování nám plně vyhovovalo, vybavení odpovídalo ceně, služba ze strany ubytovatele (uklízení, výměna prádla) bylo velmi dobré. Zpočátku nám vadil hluk v noci, ulice v sousedství je nečekaně rušná.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Tereza Droppová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Asi nejslabší dovolená, na které jsme s přítelem kdy byli. Nakonec jsme si to ale užili. Zachránily to hlavně výlety lodí, které jsme si zakoupili až na ostrově a naše dobrodružná povoha.
Asi nejslabší dovolená, na které jsme s přítelem kdy byli. Nakonec jsme si to ale užili. Zachránily to hlavně výlety lodí, které jsme si zakoupili až na ostrově a naše dobrodružná povoha.
Písečná pláž s velmi pozvolných vstupem do moře je hlavně vhodná pro starší lidi a rodiny s malými dětmi. Nám mladším nevyhovovala - žádné vlny, 50m od břehu voda stále do půlky stehen, nevhodná pro šnorchlování. Pláž byla také na můj vkus hodně úzká - dvě řady lehátek ji zcela zaplnilo a na deku či ručník už nebylo místo. My se ale nebojíme trochu zkoumat okolí, a tak jsme si našli směrem k oblasti Xigia cca 5km (1:20hod. jedna cesta) vzdálenou oblázkovou pláž (dlouhá byla asi 400m) s menšími skalami ve vodě, kde jsme byli naprosto sami!!! Jen občas na druhý konec připlula nějaká loďka...paráda (viz. foto)!!! Určitě si nenechejte ujít výlet lodí na pláž Navagio - nádherná voda, písek, skály...úžasný zážitek!
StravaStravu jsme si zajišťovali vlastní. Asi 30m od hotelu je velký supermarket, kde se dá koupit cokoliv. Vedle hotelu bylo hladové okno, kde dělali opravdu výborný kebab a pitu! V blízkosti plno restaurací, skvělé jídlo.
UbytováníNebyla jsem spokojená. Opravdu malinkatý pokoj vybavený pouze postelemi, stolkem, zrcadlem a vestavěnou skříní. Stůl s židlemi byl pouze na balkónku. Koupelna opět extra maličká, zcela chyběl sprchový závěs, takže voda byla po celé podlaze. Vybavení kuchyně nám stačilo pouze proto, že jsme zcela nenároční co se týká vaření (jar, houbičku a utěrku s sebou). Nejlepší bylo, že jsme měli pokoj v přízemí a nešly nám zcela zavřít balkonové dveře - kdokoliv se nám tam lehce během pobytu mohl dostat, dveře při vetším větru v noci stále klapaly...Po nahlášení této závady přišel opravář, polomcoval s klikou od dveří a se slovy "It's problem" odešel a už jsme ho nikdy neviděli. Doporučuji špunty do uší na noc, hotel je mezi dvěma cestami, kdy do brzkých ranních hodin jezdí auta, motorky a hlavně koňské povozy s rolničkama...
V žádném případě neuvažujte, že byste tam jeli s někým třetím, přistýlka je v takovém mini prostoru naprosto nemyslytelná!!!
Co se týká úklidu, nebyla to žádná sláva...sice probíhal cca do druhý den, ale nejspíš se uklízelo jednou vodou a jedním neumytým mopem celý hotel, takže jsme měli na podlaze stále cizí vlasy, chlupy...hnus...určitě žabky na chození na pokoji s sebou!!!
Před hotelem byl malý bazén a příjemné poležení na lehátkách. Využívat jsme mohli zdarma také větší bazén u holetu přes cestu, kde se dalo lépe zaplavat.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Jiří Vajsar
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
Krásná voda, pláž udržována v čistotě, místa dost
StravaMěli jsme pobyt bez stravy, stravovali jsme se většinou v místní taverně u studia, kde byla vynikající obsluha a donré ceny.
UbytováníUbytování nám plně vyhovovalo, vybavení odpovídalo ceně, služba ze strany ubytovatele (uklízení, výměna prádla) bylo velmi dobré. Zpočátku nám vadil hluk v noci, ulice v sousedství je nečekaně rušná.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Marcela Otýpková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ostrov Zakyntos je nádherný přírodní úkaz. Je nádherné zelený a plný květinových vůní. Na Zakyntosu nenajdete památky, ale je zde nádherná příroda. Pláže na východní části ostrova Alykes a Alikanas jsou nádherné, ale pozor,
písčité - tudíž pro milovníky šnorchlování a zkoumání života pod vodou "o ničem". Pro plavce je zde opět nevýhoda v pozvolném vstupu do moře, kdy je zde asi 500 m voda po kotníky. Nazvali jsme to s manželem jako vodní turistiku. Vzhledem k písku to bylo docela příjemné. Ubytování ve studiích Stonebridge nás trošku zklamalo, ale více nám vadil přístup delegáta. Delegátka na letiště dorazila později, než jsme přistáli. Autobus nás rozvážel po letoviscích - s anglicky mluvící delegátkou. Dorazili jsme v 16,00 hodin. Klíče od ubytování jsme si sami vyzvedávali na recepci hotelu Letsos - anglicky mluvící recepční nás doprovodila do daného apartmánu ve studiích. První schůzka s "naší" delegátkou byla druhý den v 11,30 hodin (již jsme si sami zjistili, kde je pekárnička a prodejna potravin). Delegátka sdělila, že všechny informace jsou uvedeny v knize CK, která je uložena na recepci hotelu Letsos. Hlavním cílem delegátky bylo pravděpodobně prodat nabízené zájezdy. Další schůzka byla za čtyři dny a opět v 11,30 hodin (čas nás docela omezoval v naplánovaném programu). Delegátka se divila proč jsme přišli, že schůzka byla pouze pro ty co něco potřebují. Spolubydlící potřeboval - nahlásil, že se mu rozpadla postel - delegátka se usmála a sdělila, že to nahlásí - nevíme komu, nic si nepoznačila - postel byla rozpadlá do našeho odjezdu, tedy dalších 6 dnů. Všechny nešvary však vynahradilo krásné slunečné počasí a teplé moře.
Ostrov Zakyntos je nádherný přírodní úkaz. Je nádherné zelený a plný květinových vůní. Na Zakyntosu nenajdete památky, ale je zde nádherná příroda. Pláže na východní části ostrova Alykes a Alikanas jsou nádherné, ale pozor,
písčité - tudíž pro milovníky šnorchlování a zkoumání života pod vodou "o ničem". Pro plavce je zde opět nevýhoda v pozvolném vstupu do moře, kdy je zde asi 500 m voda po kotníky. Nazvali jsme to s manželem jako vodní turistiku. Vzhledem k písku to bylo docela příjemné. Ubytování ve studiích Stonebridge nás trošku zklamalo, ale více nám vadil přístup delegáta. Delegátka na letiště dorazila později, než jsme přistáli. Autobus nás rozvážel po letoviscích - s anglicky mluvící delegátkou. Dorazili jsme v 16,00 hodin. Klíče od ubytování jsme si sami vyzvedávali na recepci hotelu Letsos - anglicky mluvící recepční nás doprovodila do daného apartmánu ve studiích. První schůzka s "naší" delegátkou byla druhý den v 11,30 hodin (již jsme si sami zjistili, kde je pekárnička a prodejna potravin). Delegátka sdělila, že všechny informace jsou uvedeny v knize CK, která je uložena na recepci hotelu Letsos. Hlavním cílem delegátky bylo pravděpodobně prodat nabízené zájezdy. Další schůzka byla za čtyři dny a opět v 11,30 hodin (čas nás docela omezoval v naplánovaném programu). Delegátka se divila proč jsme přišli, že schůzka byla pouze pro ty co něco potřebují. Spolubydlící potřeboval - nahlásil, že se mu rozpadla postel - delegátka se usmála a sdělila, že to nahlásí - nevíme komu, nic si nepoznačila - postel byla rozpadlá do našeho odjezdu, tedy dalších 6 dnů. Všechny nešvary však vynahradilo krásné slunečné počasí a teplé moře.
Pláž byla vzdálena asi 200 m od ubytování. Byla to příjemná procházka. Pláže krásné, čisté.
StravaStrava byla dokonalá - vařili jsme si sami.
UbytováníUbytování ve studiích bylo docela překvapivé. Sdudia jsou vybydlená. V koupelně sprchový kout - pouze vanička, chybí zde závěs - při sprchování stříká voda po celé koupelně. Spolubydlícímu se rozpadla po první noci postel, kterou někdo opraví asi až po sezóně. Nádobí bylo ve studiích pro dvě osoby, ale co když si zaplatíte přistýlku a ubytujete se s dítětem? Nádobí máte stále pouze pro dvě osoby, takže se o talíř, lžíci dělíte. Přistýlka je postavena tak, že když chcete otevřít dveře na balkón - jediné okno ve studiu, musíte přistýlku složit - dítě zbudit a přesunou na pevnou postel. Uklízelo se každý den, na podlaze jsem měla neustále černé vlasy - já jsem blondýna a manžel již vlasy nemá - že by si tam někoho vodil? Nebo se vytírá jednou vodou dalších šest studíí?
SlužbyVyužívali jsme dva bazény - jeden u studií a druhý u hotelu. Tyto služby byly v pořádku, akorát bazén u studií by se mohl občas vyčistit. Bazén u hotelu byl super - možnost lehátek a služby baru.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Pavel Paško
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž která se nachází v blízkosti tohoto hotelu byla písčitá která byla jedna z nejhezčích v blízkem okolí.
StravaStrava výborná všude po ostrově i když jsme si jídlo brali sebou tak jsme ho dovezli zpátky protože to jejich je výborné a skoro stejné drahé jako u nás.
UbytováníUbytování dobré jen ty cesty přímo kolem hotelu ale i na to se dá zvyknout.Přítelkyně se vzala sebou špunty do uší a spala báječně.
SlužbySlužby hotelu nebolo jich moc ale byly dobré .
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Eva Mücková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře nádherné, pozvolný vstup, písek a v Alykes oblázky, občas řádění ve vlnách, občas ležení na lehátku. Slunečníky kdekoliv, dokonce jsme našly i neplacené místo, takže pohoda na lehátkách a hospůdka hned vedle.
StravaStravu jsme neměly, takže jsme se stravovaly různě- přes bufetky i restaurace. V pohodě, jakékoliv jídlo.
UbytováníHotel je mezi cestami, takže nám trvalo 3 dny, než jsme si zvykly na noční provoz a hluk. Jinak pohoda, bazén, lehátka, hospůdka. Obchod kousek vedle.
SlužbyDobré, ocenily jsme možnost využití bazénů v jakémkoliv hotelu na ostrově, takže jsme mohly vyzkoušet více míst. Nejen v místě bydliště, ale i při výletech. Skvělý lodní výlet kolem ostrova, je prostě pohádkový!
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.