Milan Holobírek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Děkujeme mnohokrát za celý krásný pobyt - moc se nám tam líbilo - jako každý rok.
Za rok se zase těšíme na shledanou.
Děkujeme mnohokrát za celý krásný pobyt - moc se nám tam líbilo - jako každý rok.
Za rok se zase těšíme na shledanou.
Termální koupaliště úžasné, teplota vody úžasná, (na pláži, která tam nebyla mi chyběl - nebyl tam - písek...(
:-)
Jelikož jsme se stravovali individuálně, tak jsme si jako každý rok pochutnali... :-)
Úžasná Koliba s 15 ti druhy ryb a dalšími pochoutkami včetně úžasných bryndzových halušek a úžasného vepřového kolena z pece na pizzu...
Kvalita ubytování v pohodě - jako každý rok...
SlužbyBydleli jsme ve vile, takže to nebyl hotel... :-)
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)





