Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 719 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 65 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Libuša M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme so 4 deťmi a apartmán mal 60m2. 2 veľké izby, vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, veľká chodba, kúpeľňa s vaňou a WC oddelene. Maximálna spokojnosť ????
Boli sme so 4 deťmi a apartmán mal 60m2. 2 veľké izby, vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, veľká chodba, kúpeľňa s vaňou a WC oddelene. Maximálna spokojnosť ????
Personál veľmi milý, ochotný a usmiaty. Dodržiavali hygienické opatrenia. Všetci používali rúško. Na všetko dohliadala usmiata pani riaditeľka, ktorá sa starala o pohodu všetkých.
UbytováníRaňajky bufetovou formou, veľmi pestré, široký výber nápojov teplých a studených, tiež ovocie. Večere formou bufetu, veľmi chutné, večer vždy polievka a dezert. Pán kuchár a pani kuchárka sa osobne pýtali, či je všetko v poriadku. Všetkým nám veľmi chutilo ????. Ďakujeme.
SlužbySo všetkými službami sme boli maximálne spokojní. Všetko bolo čisté, upratané. Wellness s pitným režimom v cene. Odporúčam masáž.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Polák
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pětidenní pobyt, perfektní jarní lyžovačka. V neděli opravdu hodně lidí, od pondělí do čtvrtka téměř prázdné sjezdovky. Úprava tratí na velmi dobré úrovni, lanovky většinou nové. Skipass zakoupený v předstihu za dobrý peníz (5 dnů za 131 euro), na lanovkách najeto 277 km. Maximální spokojenost.
Pětidenní pobyt, perfektní jarní lyžovačka. V neděli opravdu hodně lidí, od pondělí do čtvrtka téměř prázdné sjezdovky. Úprava tratí na velmi dobré úrovni, lanovky většinou nové. Skipass zakoupený v předstihu za dobrý peníz (5 dnů za 131 euro), na lanovkách najeto 277 km. Maximální spokojenost.
Sjezdovka cca 50m od hotelu (sjezd k nástupní stanici lanovky Krupová - Kosodrevina), o víkendu v provozu sedačka 30m od hotelu. Ze sjezdovky příjezd k terase hotelu. Pro lyžaře perfektní místo.
StravaPolopenze, bufet. K večeři polévka, dvě hlavní jídla a tři přílohy, dva zeleninové a jeden ovocný salát, zákusek. K snídani bohatý výběr teplé kuchyně (míchaná vajíčka nebo volská oka, smažená slanina nebo klobásky, dva druhy párků), zdravá strava (jogurty, musli…), studený bufet (šunka, sýry, salámy), pečivo (výběr rohlíky, chleby, celozrné), džusy, káva, čaje. Kvalita stravování velmi dobrá.
UbytováníUbytování v hotelu Srdiečko (Chopok Jih). Jednolůžkový pokoj v 5.patře vedle strojovny výtahu, velice hlučné. Provedena výměna pokoje (dvoulůžkový a doplatek). Vybavenost pokojů průměrná. Celkově s ubytováním spokojen.
SlužbyK dispozici parkování u hotelu, welness (sauny, masáže, vířivky) Jako relax po lyžování velmi dobré. Do lyžárny vstup na Gopass, otevření skříňky též pomocí Gopassu. Ve skříňce sušáky na boty a místo na dva páry lyží (tři páry by se asi nevešly). Mimo restaurace k dispozici bar s možností oběda i v přezkáčích.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Eliška H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jiz po druhe jsme byli na lyzovacce v Hotelu Srdiecko a naprosta spokojenost. Je to nase “Srdecni” zalezitost
Jiz po druhe jsme byli na lyzovacce v Hotelu Srdiecko a naprosta spokojenost. Je to nase “Srdecni” zalezitost
Jedine svah muzu hodnotit
StravaJidlo dobre, vzdycky jsme si pochutnali. Vse rajtovym stylem. Snidame bohate a vecere vzdy vyber aspon ze dvou - tri jidel + prilohy a sladke
UbytováníUbytovani ma malinke rezervy, ale to nicemu nevadi. Chodi se tam preci jen spat.
SlužbyHlavne wellness bych vypichla
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Věra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na to,že byl Hotel na opačné straně Chopku(moje chyba),než jsem očekávala,tudíž byl dojezd do Bešeňové, Tatralandie, k relaxaci značně ztížen.Dojíždět 70 km za koupáním je dost daleko. Všechno je Jasná ať Chopok Sever či Jih a to mě zmátlo. Na první dojem rozčarování.Ale bohužel.
Až na to,že byl Hotel na opačné straně Chopku(moje chyba),než jsem očekávala,tudíž byl dojezd do Bešeňové, Tatralandie, k relaxaci značně ztížen.Dojíždět 70 km za koupáním je dost daleko. Všechno je Jasná ať Chopok Sever či Jih a to mě zmátlo. Na první dojem rozčarování.Ale bohužel.
Co chybělo na ubytování,vyvážilo stravování .Snídaně,večeře formou švédských stolů.Jak k snídani tak k večeři bohatý a chutný výběr.
UbytováníUbytování běžné,žádný komfort, pokoj bych i řekla malý .
SlužbyV ceně zájezdu byla i denní návštěva wellnes a vířivky,hodnoceno velmi pozitivně.Velmi milý a vstřícný personál.
SportKvalita sjezdovek na Chopok Jih mě moc nenadchla, jeli jsme v březnovém termínu,sníh mokrý,ale za to nemohou provozovatelé,stejně tak za počasí,mlhavo,mokro .Jedna modrá sjezdovka z Kosodreviny -chtěli jsme naučit vnuka lyžovat -myslím ,že je dost úzká a v určitých úsecích mi chyběli záchytné sítě.Kabinová lanovka byla skvělá.Zlobilo mě ,že si nemohu koupit časové jízdenky dopolední,pouze celodenní,či časované odpolední.Sice s Gopassem určitá sleva,ale přesto nelyžujete až do 16.00, když je mlha nebo prší.To je u mě velké mínus.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...