Petr M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jsme velice spokojeni. Příjemný hotelový personál, krásné prostředí. Hodně sjezdovek, skibus zdarma z centrálního parkoviště vzdáleného asi 500 m. Možnost běžkování po jezeře. Moc se nám tam líbilo.
Jsme velice spokojeni. Příjemný hotelový personál, krásné prostředí. Hodně sjezdovek, skibus zdarma z centrálního parkoviště vzdáleného asi 500 m. Možnost běžkování po jezeře. Moc se nám tam líbilo.
Snídaně formou bufetu neměly chybu! Veliký výběr od sladkého po slané, pomazánky, párky, zeleninka, ovoce, pečivo, na co si jen člověk vzpomněl. Teplá míchaná vajíčka na přání a požádání - nebyl problém.
UbytováníUbytování pěkné, čisté. Výhled z hotelového pokoje na hory i do kraje - super! Jen by mohlo být lepší vybavení kuchyňky, málo všeho.
SlužbySlužby hotelu jsme nevyužili, takže nemůžeme hodnotit. Pouze možnost parkování v hotelové garáži zdarma jako součást balíčku.
Byla tato recenze užitečná? (12) (2)



































