Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko

 • Popis

  Miniaturní velehory, či České velehory na Slovensku. Až tyto názvy uslyšíte věřte, že se nejedná o nic jiného než o Vysoké Tatry. Zimní Tatry: to je špičkové lyžování na vysoko položených sjezdovkách, skialpinismus, freeride a spousta zábavy a sportu.

Nejnovější recenze Slovensko - Vysoké Tatry

Celkem: 9,3 Fantastické, ideální položení penzionu odkud je to opravdu kousek do hor. Navíc obec, kde je penzion situován je velmi klidná ideální k...

 • 9 Ubytování
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Fantastické, ideální položení penzionu odkud je to opravdu kousek do hor. Navíc obec, kde je penzion situován je velmi klidná ideální k odpočinku a relaxaci. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vše co člověk potřebuje, vše čisté pěkné. Parkování prostorné v areálu penzionu.

Služby hotelu
Majitelé velmi příjemní, podali informace, které člověk potřebuje, tipy na výlety a výšlapy do hor. Fantastický přístup mohu jen doporučit.

Martin Bednář, 06.10.2020, Datum pobytu: 17.9. - 20.9.2020
Oblast: Slovensko Slovensko, Vysoké Tatry, Hotel: Penzion Lupták

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Velice dobry

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Cena
 • 10 Kvalita sjezdovek

Celkové shrnutí
Velice dobry Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Prijemne a komfortni

Strava
Vyborna velmi chutna dostacujici vyber

Služby hotelu
Velmi ochotni

Sjezdovky
Pouzili sme pouze lanovky

Václav Maxa, 30.09.2020, Datum pobytu: 19.9. - 26.9.2020
Oblast: Slovensko Slovensko, Vysoké Tatry, Hotel: Grandhotel Starý Smokovec

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8,3 Velká spokojenost, hotel má skvělou polohu, je de fato v samotném středisku Štrbského Plesa. Od hotelu vede mnoho turistických tras,...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Velká spokojenost, hotel má skvělou polohu, je de fato v samotném středisku Štrbského Plesa. Od hotelu vede mnoho turistických tras, přičemž jedna přímo na Solisko. V ceně ubytování byla i karta se vstupy na hlavní lanovky (Solisko, Starý Smokovec, Skalnaté pleso).

Ve vzdálenosti cca 15-20 km je Starý Smokovec a Tatranská Lomnice, kde je opět velké množství turistických tras. Ve Štrbském Plese je půjčovna kol a dalšího podobného vybavení.

Pro lidi, kteří mají rádi turistiku naprosto ideální a rozhodně se zde nudit nebudou. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
V rámci kategorie hotelu (3*) jsem byl spokojen. Pokoje standardně a dobře vybavené, většina pokojů má malý balkon. Je třeba počítat s tím, že hotel je již staršího data a tedy by potřeboval trochu zrekonstruovat (stále jsou patrné některé "socialistické prvky" hotelu), ale to nic dle mého názoru nemění na tom, že v rámci své kategorie dostatečně pokryje požadavky hostů.

Negativně hodnotím pouze cenu ubytování, kdy se domnívám, že ve srovnání s Rakouskem či Itálii (hodnocena stejná kategorie hotelů) je cena v poměru s nabízenými službami a vybavením o něco vyšší než by měla být.

Strava
V rámci ubytování jsme měli zaplacenu pouze snídani. Tato byla formou švédských stolů a nabídka byla opravdu velká a myslím si, že by si vybral opravdu každý (prakticky vše co si ke standardní snídani člověk dokáže představit).

K večeři jsme chodili do hotelové restaurace. Zde v jídelním lístku nebyl příliš velký výběr, ale zato kvalita a chuť jídla byla velmi dobrá, rozhodně doporučuji (cenově "horský standard").

Michal R., 15.09.2020, Datum pobytu: 25.8. - 28.8.2020
Oblast: Slovensko Slovensko, Vysoké Tatry, Hotel: Fis

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Slovensko - Vysoké Tatry