Tomáš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme se tady nádherně, denně jsme chodili v horách na výšlapy,
Měli jsme se tady nádherně, denně jsme chodili v horách na výšlapy,
Na pláži jsme nebyli..využili jsme jen turistiku v horách
StravaStrava byla pestrá a chutná...
UbytováníUbytování v příjemném hotýlku....spokojenost, denně nám uklízeli pokoj, čistý a voňavý
SlužbySlužby hotelu výborné i v době, když měli hodně pilno , tak byli stále vstřícní a hezky se k nám chovali.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)









