Klára D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Za mojí maličkost dovolená super. Akorát to parkování (spíš cena).
Za mojí maličkost dovolená super. Akorát to parkování (spíš cena).
Jídlo - SUPER
UbytováníPrvní dojem paráda - čisté pokoje, koupelna a WC také. Je to hotel kde se střídá plno lidí a kdo chce vždy něco najde co není podle jeho "gusta".
SlužbyV okolí hotelu bylo čisto, úklid byl každý den.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)











