Jiří Šejna
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově shrnuto velmi příjemná dovolená. Co napsáno a nafoceno v katalogu, to ve skutečnosti.
Celkově shrnuto velmi příjemná dovolená. Co napsáno a nafoceno v katalogu, to ve skutečnosti.
Přístup na pláž 200 metrů je přijatelná v půli cesty sympatický market. Pláž po zanešení rostlinami byla druhý den uklizená. Voda osvěžující ale příjemná. Lidí se nejvíc schází na pláž kolem 17 hodiny, většinou rodiny s dětmi.
StravaStrava byla chutná. Vařit prostě umí, jak středomořskou tak evropskou kuchyni. A bez dochucování
UbytováníNa pokoji fungovalo vše jak mělo. Uklizeno vždy pěkně. V noci na spaní byl klid.
SlužbyVšechny služby se kterými jsme se během našeho pobytu na hotelu potkali, palec nahoru! Vstřícný, ochotný,usměvavý a společenský kolektiv.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







